Sorsoltak a Magyar Kupában

Avatar
TOROSIK
Világsztár
Hozzászólások: 11026
Csatlakozott: 2005.07.22. 16:24
Tartózkodási hely: Dobogótetõ

Re: Sorsoltak a Magyar Kupában

HozzászólásSzerző: TOROSIK » 2017.11.30. 21:21

ManBat írta:
Cselszky írta:
Mrs.Dolcetti írta:Krisztike úgy húzott,hogy meg se keverte,a tetejéből vett el. Az első két párosítás simán lehetett megrendezett. És véletlenül pont ott lettek kihúzva a megyei csapatok.

Nekem is feltűnt. Ilyen sorsolást meg életemben nem láttam...

pedig asszem Nyilasi is húzott már így

Akkor is mi kaptunk NB1-es párt...

raab
Sztár
Hozzászólások: 4294
Csatlakozott: 2013.02.19. 20:23
Tartózkodási hely: Gyõr

Re: Sorsoltak a Magyar Kupában

HozzászólásSzerző: raab » 2017.12.01. 07:38

MindigÚjpest írta:
raab írta:
MindigÚjpest írta:Ti is.


nem egyértelmű, hogy mire írtad... szerintem mi nem vagyunk a mumusotok és igen szerintem is kiesünk
Természetesen a kiesésetekre. Mondjuk a helyedben azért jobban bíznék a csapatodban.


ez sajnos nem bizalom kérdése, hanem realitás, egy meccsen még talán lenne esély, de messze vagyunk még egy nb1-es csapattól

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Sorsoltak a Magyar Kupában

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2017.12.01. 11:00

raab írta:
MindigÚjpest írta:
raab írta:
nem egyértelmű, hogy mire írtad... szerintem mi nem vagyunk a mumusotok és igen szerintem is kiesünk
Természetesen a kiesésetekre. Mondjuk a helyedben azért jobban bíznék a csapatodban.


ez sajnos nem bizalom kérdése, hanem realitás, egy meccsen még talán lenne esély, de messze vagyunk még egy nb1-es csapattól
Igen,lentebb írtam is,hogy mekkora faszság ez a két meccses dolog a kupában.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Deep Purple
Aranylabdás
Hozzászólások: 35803
Csatlakozott: 2007.01.30. 16:10
Kapcsolat:

Re: Sorsoltak a Magyar Kupában

HozzászólásSzerző: Deep Purple » 2017.12.01. 11:48

raab írta:
SAW írta:
raab írta:
mindegy minek nevezzük, én most mumusnak de a lényeg hogy ellenetek elég jók az utóbbi időben egy ikszre mindenképpen esélyesek oda vissza és idegenben több gólt szoktak szerezni az egymás elleni összevetésben

Az utóbbi találkák:

- ebben a bajnokságban Paks - Újpest 2-2, Újpest - Paks 0-0 - mi szereztünk több gólt idegenben
- tavaly: Újpest - Paks 1-0, Paks - Újpest 1-1, Újpest - Paks 1-1 - nem szereztek több gólt idegenben és a három meccs "mixéből" mi jöttünk ki jobban

Tehát: nem éppen.


ezen nem fogunk amúgy összeveszni, (utánajártam, hogy miért van az a benyomásom, hogy mumusotok) mióta a Paks nb1-es egyetlen egyszer nyertetek idegenben míg ők ötször nálatok a 0-6 nehezen felejthető még kívülállóként is, ti ötször tartottátok otthon a 3 pontot ők nyolcszor, de leggyakrabban döntetlent játszotok... gondolom nem sok csapat ellen negatív a mérlegetek

Ebben igazad van, de a kupában az ilyen sorozatok gyakran máshogy sülnek el. A Debrecennek például elég nagy mumusa az Újpest, a kupában mégis rendszerint megszívatnak. De említhetném a Fradit is, akikkel szemben negatív a mérlegünk, de a kupában volt, hogy évtizedekig nem kaptunk ki tőlük.

Szép feladat lesz a Paks, becsülendő teljesítmény lenne, ha továbbjutnánk.

Deep Purple
Aranylabdás
Hozzászólások: 35803
Csatlakozott: 2007.01.30. 16:10
Kapcsolat:

Re: Sorsoltak a Magyar Kupában

HozzászólásSzerző: Deep Purple » 2017.12.01. 12:25

TOROSIK írta:
ManBat írta:
Cselszky írta:Nekem is feltűnt. Ilyen sorsolást meg életemben nem láttam...

pedig asszem Nyilasi is húzott már így

Akkor is mi kaptunk NB1-es párt...

Nekem a személyes kedvencem a 15-ös elődöntők sorsolása volt. Azt a húzást olyan balfasz módon, gyakorlatilag szabályellenesen oldották meg, hogy végül hasra lett kiosztva az Újpest-Vidi és FTC-Szolnok párosítás. Ellentmondó híreket hoztak le csapatok, és az Újpest például nem is vont vissza semmit.

Aztán minket persze kiütött a Vidi, a zöldek meg behúzták a döntőt. Cserébe - mit ad Isten - a következő szezonban a döntőig nem kaptunk nb1-es ellenfelet.

:lol:

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40752
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Sorsoltak a Magyar Kupában

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.12.01. 15:01

NB1-es csapat eljuthat úgy a legjobb négy közé, h csak alacsonyabb osztályúval játszik
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75011
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Sorsoltak a Magyar Kupában

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.12.01. 15:23

SuperDepor írta:NB1-es csapat eljuthat úgy a legjobb négy közé, h csak alacsonyabb osztályúval játszik

akár meg is nyerheti úgy, hogy nem találkozik még a döntőben sem másikkal, egyetlen biztos nb1-es hely foglalt csak a 8 között (2 tuti alacsonyabb)
ha mondjuk bejut 4 nb1-es a nyolc közé még mindig nyerhet olyan aki nem találkozott végig csak alacsonyabbal
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

Re: Sorsoltak a Magyar Kupában

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.12.02. 05:58

Adamek írta:
SuperDepor írta:NB1-es csapat eljuthat úgy a legjobb négy közé, h csak alacsonyabb osztályúval játszik

akár meg is nyerheti úgy, hogy nem találkozik még a döntőben sem másikkal, egyetlen biztos nb1-es hely foglalt csak a 8 között (2 tuti alacsonyabb)
ha mondjuk bejut 4 nb1-es a nyolc közé még mindig nyerhet olyan aki nem találkozott végig csak alacsonyabbal

Ez booozalmas.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka valamint 276 vendég