Így esett ki a Videoton a Magyar Kupából

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Így esett ki a Videoton a Magyar Kupából

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.11.29. 14:14

Budapest - Hármat kaptak az NB II-es Váctól.

Így esett ki a Videoton a Magyar Kupából


A vidi.hu tudósítását változtatás nélkül közöljük.



"Együttesünk a Mohács és a Dabas egyaránt 4-0-s legyőzését követően az NB II-ben 6. helyezett Váccal csapott össze a Magyar Kupa legjobb 16 csapata közé jutásért. Juhász Roland és Stopira nem kerültek meccskeretbe, míg Géresi, Lazovics, Kovácsik, Pátkai és Nego a kispadra ülhettek le. A Vácnál a két Vidi-nevelésű kapus közül Abu Attila őrizte a hálót.



Hazai helyzettel kezdődött a mérkőzés, a 6. percben Horváthnak kellett kirohanva mentenie. Ezt követően elsősorban a mezőnyben folyt a játék, a 24. percben Hadzic szabadrúgása zúgott el a váci kapu mellett, egy perccel később ismét a mi kapusunkat foglalkoztatták, de Horváth újra hárított.



A 27. percben született meg a vezető gól. A jobb oldalon futott el egy váci kontra Zsolnai passzából, Balajti tört be az alapvonalról, lapos beadását Tóth Gergely sarkalta közelről a kapunkba (1-0).



Beszorítottuk a hazaiakat, előbb Fiola fejesét védte Abu, majd Kovács szögletéből Tóth Bence bólintott a felső lécre. Több helyzet az első félidőben már nem volt, így egygólos hazai vezetéssel vonultak szünetre a csapatok.



A második játékrészre Lazovics is beállt, Kovács Istvánt váltotta a szünetben. Az 53. percben Tamás beadását Hadzic fejelte fölé és bár a nyomásunk állandó volt, ziccert nem tudtunk kialakítani a következő percekben. Az 59. percben Henty-Géresi, a 65.-ben Szolnoki-Nego csere volt. A 70. percben Lazovis szögletét Tóth Bence bólintotta mellé, majd Nego beadását Scsepovics szintén mellé.



A 77. minutumban Géresi játszott hátra Negónak, aki ballal, 17 méterről lőtt, de blokkolták a védők. Az ellentáadásból Balajti ívelte át a labdát balra Zsolnainak, aki közelről a kapunkba lőtt (2-0).



Hamar bevitte a kegyelemdöfést a Vác: a 82. minutumban Horváth hibázott és Nagy Richárd 3-0-ra módosította az állást. A 90. percben Nego harcolt ki büntetőt, amelyet Scsepovics értékesített magabiztosan, 3-1-re módosítva az eredményt.



Több gól már nem esett, így együttesünk a legjobb 32 között búcsúzott a Magyar Kupától."



Magyar Kupa

Vác-Videoton 3-1

G.:Tóth 27, Zsolnai 78, Nagy 82

Vác FC: Abu - Tóth, Kákonyi (Hegedűs 74), Nagy (Durso 84), Zsolnai - Tóth, Gulyás, Görgényi, Búrány -  Balajti (Borvető 86), KrónerScsepovics 90

Videoton FC: Horváth - Tamás, Tóth Bence, Fiola, Szolnoki (Nego 65) - Varga - Hadzic, Suljic - Kovács (Lazovics 46) -- Henty (Géresi 59), Scsepovics




Élő közvetítés a Luxemburg-Magyarországról - NB1.hu



Élő közvetítés a Luxemburg-Magyarországról




sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Így esett ki a Videoton a Magyar Kupából

HozzászólásSzerző: sznot » 2017.11.29. 14:55

Ciki.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Avatar
Blowfish
Tartalék
Hozzászólások: 1546
Csatlakozott: 2009.12.27. 14:10
Tartózkodási hely: Vác / Újpest

Re: Így esett ki a Videoton a Magyar Kupából

HozzászólásSzerző: Blowfish » 2017.11.29. 15:42

Papírforma. A kiváló időpont miatt meg esélyem sem volt, hogy ott legyek. :( Bár, lehet ez cél is az mlsz-nél.

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: Így esett ki a Videoton a Magyar Kupából

HozzászólásSzerző: moti77 » 2017.11.29. 15:57

sznot írta:Ciki.

Cuki

Forrest Gump
BL-menõ
Hozzászólások: 7558
Csatlakozott: 2010.01.07. 16:56
Tartózkodási hely: Milyen jó nélküled!
Kapcsolat:

Re: Így esett ki a Videoton a Magyar Kupából

HozzászólásSzerző: Forrest Gump » 2017.11.29. 16:12

Tehát akkor a Vác 8-0-val küldené haza a Lokit.
"Te hoztál fel minket a nagyok közé, és Te tettél minket is naggyá. Egy igaz ember, igazi mester, egy darabka történelem... Ez mind Te vagy nekünk. Köszönünk mindent! Isten veled, Garamvölgyi Lajos!"
https://www.youtube.com/watch?v=zFxLXFErbUU

Kegyetlen
Világsztár
Hozzászólások: 11326
Csatlakozott: 2005.08.17. 06:48

Re: Így esett ki a Videoton a Magyar Kupából

HozzászólásSzerző: Kegyetlen » 2017.11.29. 17:44

Blowfish írta:Papírforma. A kiváló időpont miatt meg esélyem sem volt, hogy ott legyek. :( Bár, lehet ez cél is az mlsz-nél.

A hetkozi rendezesnel eselyes igy, mert estefele csak fejlampaval menne..

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Így esett ki a Videoton a Magyar Kupából

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2017.11.29. 17:50

Lassan minden komoly csapat elvérzik.Ha már a bajnokságban nem rúgunk labdába, rá kell menni a kupára. Persze egy normális edzővel
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn


Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Így esett ki a Videoton a Magyar Kupából

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2017.11.30. 08:22

Tökmindegy,hogy esett ki,lényeg,hogy kiesett.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Így esett ki a Videoton a Magyar Kupából

HozzászólásSzerző: SAW » 2017.11.30. 11:30

Mrs.Dolcetti írta:Lassan minden komoly csapat elvérzik.Ha már a bajnokságban nem rúgunk labdába, rá kell menni a kupára. Persze egy normális edzővel

Hogyan áll a szavazás?
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Így esett ki a Videoton a Magyar Kupából

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2017.11.30. 13:01

SAW írta:
Mrs.Dolcetti írta:Lassan minden komoly csapat elvérzik.Ha már a bajnokságban nem rúgunk labdába, rá kell menni a kupára. Persze egy normális edzővel

Hogyan áll a szavazás?
Én a maradjonra szavaztam.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Így esett ki a Videoton a Magyar Kupából

HozzászólásSzerző: SAW » 2017.11.30. 13:05

MindigÚjpest írta:
SAW írta:
Mrs.Dolcetti írta:Lassan minden komoly csapat elvérzik.Ha már a bajnokságban nem rúgunk labdába, rá kell menni a kupára. Persze egy normális edzővel

Hogyan áll a szavazás?
Én a maradjonra szavaztam.

Beépültél?
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Így esett ki a Videoton a Magyar Kupából

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2017.11.30. 15:40

MindigÚjpest írta:
SAW írta:
Mrs.Dolcetti írta:Lassan minden komoly csapat elvérzik.Ha már a bajnokságban nem rúgunk labdába, rá kell menni a kupára. Persze egy normális edzővel

Hogyan áll a szavazás?
Én a maradjonra szavaztam.

Én is az új címereteknél :P (egyébként nem)
Most 90% mondja,hogy menjen,sokáig ez 95% volt.
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Így esett ki a Videoton a Magyar Kupából

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2017.11.30. 18:33

SAW írta:
MindigÚjpest írta:
SAW írta:Hogyan áll a szavazás?
Én a maradjonra szavaztam.

Beépültél?
Be. :D Csak én is kíváncsi voltam ahogy te is. Szavaztam,mert így megtudtam mi a szitu.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 130 vendég