Edzőváltás: egykori közönségkedvenc irányíthatja az AC Milant

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Edzőváltás: egykori közönségkedvenc irányíthatja az AC Milant

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.11.27. 13:53

Olaszország - Betelt a pohár Milánóban, kirúgták Vincenzo Montellát.

Edzőváltás: egykori közönségkedvenc irányíthatja az AC Milant


Az AC Milan labdarúgóklub vezetői hétfőn menesztették Vincenzo Montellát a vezetőedzői posztról és helyére Gennaro Gattusót nevezték ki.


 


Az edzőváltás mát hetek óta a levegőben lógott a piros-feketéknél, miután a nyáron 200 millió euróból megerősített csapat a bajnokságban bukdácsol, mindegyik rangadóján kikapott, s már most elveszítette szinte minden esélyét arra, hogy a dobogóért harcoljon.


 


Montella „utolsó dobása” a Torino elleni vasárnapi 0-0 volt, amely után az együttes a hetedik helyen áll, 18 ponttal elmaradva az éllovas Napolitól.


 


A fiatal tréner tavaly nyáron vette át a csapat irányítását, s a legutóbbi szezonban a hatodik helyen zárt az alapvetően tehetséges fiatalokból álló gárdával.


 


Utódja, Gennaro Gattuso a klub legendájának számít. A világbajnok játékos 14 évig volt a Milan futballistája, mellyel többek között kétszer nyert Bajnokok Ligáját. A 39 éves edző korábban a Sionnál, a Palermónál, Krétán és a Pisánál volt tréner, ebben a szezonban pedig a Milan utánpótláscsapatával dolgozott eddig.


 


Nem ez volt az egyetlen edzőváltás hétfőn a Serie a-ban, menesztette Cristian Bucchi vezetőedzőt az olasz labdarúgó-bajnokságban szereplő Sassuolo is.


 


A klub hétfőn közleményben jelentette be a 40 éves szakember távozását, aki júniusban vette át a csapat irányítását. A Sassuolo 14 bajnoki mérkőzésén 11 pontot gyűjtött - s a 16. helyen áll -, legutóbbi összecsapásán otthon kapott ki 2-0-ra a Veronától, amely a 67. perctől emberhátrányban játszott.


 


Ez a hatodik edzőváltás a Serie A mostani idényében, eddig a Cagliari, a Benevento, a Genoa, az Udinese, az AC Milan és a Sassuolo cserélt trénert.


 



Dzsudzsákot meghívta az egyik F1-es csapat - NB1.hu



Dzsudzsák F1-es csapat istállónál járt




Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Edzőváltás: egykori közönségkedvenc irányíthatja az AC Milant

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.11.27. 13:59

Gattuso afféle sokkoló jellegű ideiglenes megoldásnak tökéletes- mondjuk jó esetben szezon végéig - ha már ez az idény kuka. Jövőre viszont minőségi szakembert kellene vinniük a komoly előrelépéshez.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Edzőváltás: egykori közönségkedvenc irányíthatja az AC Milant

HozzászólásSzerző: Gunners » 2017.11.27. 14:27

Maradonapoli írta:Gattuso afféle sokkoló jellegű ideiglenes megoldásnak tökéletes- mondjuk jó esetben szezon végéig - ha már ez az idény kuka. Jövőre viszont minőségi szakembert kellene vinniük a komoly előrelépéshez.

Keményen rá kéne állniuk az EL-re, máshogy most nem csípik meg a BL-t .Én azt most a bajnokság elé helyezném a vezetőség helyében, mert ott mindegy hogy hetedikek vagy tizedikek lesznek.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74924
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Edzőváltás: egykori közönségkedvenc irányíthatja az AC Milant

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.11.27. 14:47

Gunners írta:
Maradonapoli írta:Gattuso afféle sokkoló jellegű ideiglenes megoldásnak tökéletes- mondjuk jó esetben szezon végéig - ha már ez az idény kuka. Jövőre viszont minőségi szakembert kellene vinniük a komoly előrelépéshez.

Keményen rá kéne állniuk az EL-re, máshogy most nem csípik meg a BL-t .Én azt most a bajnokság elé helyezném a vezetőség helyében, mert ott mindegy hogy hetedikek vagy tizedikek lesznek.

elég durva lesz az EL is, lesz pár nagy BL-ből átcsusszanó
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36786
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Edzőváltás: egykori közönségkedvenc irányíthatja az AC Milant

HozzászólásSzerző: RC » 2017.11.27. 17:05

Kedvencem B-). Szurkolok neki, megkapta álmai melóját, nem lenne rossz, ha egy Conte-féle edzői karriert összehozna.
SABARIA 1926

BlancoAgilon38

Re: Edzőváltás: egykori közönségkedvenc irányíthatja az AC Milant

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.11.27. 17:11

RC írta:Kedvencem B-). Szurkolok neki, megkapta álmai melóját, nem lenne rossz, ha egy Conte-féle edzői karriert összehozna.

Hát nem tudom. Benne láttam az őserőt, az intelligencia nem tudom meglesz-e hozzá...

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Edzőváltás: egykori közönségkedvenc irányíthatja az AC Milant

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.11.27. 17:18

BlancoAgilon38 írta:
RC írta:Kedvencem B-). Szurkolok neki, megkapta álmai melóját, nem lenne rossz, ha egy Conte-féle edzői karriert összehozna.

Hát nem tudom. Benne láttam az őserőt, az intelligencia nem tudom meglesz-e hozzá...

Meglátjuk. A tényből, hogy a pályán nem volt labdazsonglőr, hogy kvázi egyszerűen játszott, nem következik, hogy hülye.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

BlancoAgilon38

Re: Edzőváltás: egykori közönségkedvenc irányíthatja az AC Milant

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.11.27. 17:20

Reginald McFreez írta:
BlancoAgilon38 írta:
RC írta:Kedvencem B-). Szurkolok neki, megkapta álmai melóját, nem lenne rossz, ha egy Conte-féle edzői karriert összehozna.

Hát nem tudom. Benne láttam az őserőt, az intelligencia nem tudom meglesz-e hozzá...

Meglátjuk. A tényből, hogy a pályán nem volt labdazsonglőr, hogy kvázi egyszerűen játszott, nem következik, hogy hülye.

Ez természetes. Én pengés voltam a brutális, horrorisztikus, drámai sérülésemig, viszont hülye vagyok.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Edzőváltás: egykori közönségkedvenc irányíthatja az AC Milant

HozzászólásSzerző: Gunners » 2017.11.27. 18:00

Adamek írta:
Gunners írta:
Maradonapoli írta:Gattuso afféle sokkoló jellegű ideiglenes megoldásnak tökéletes- mondjuk jó esetben szezon végéig - ha már ez az idény kuka. Jövőre viszont minőségi szakembert kellene vinniük a komoly előrelépéshez.

Keményen rá kéne állniuk az EL-re, máshogy most nem csípik meg a BL-t .Én azt most a bajnokság elé helyezném a vezetőség helyében, mert ott mindegy hogy hetedikek vagy tizedikek lesznek.

elég durva lesz az EL is, lesz pár nagy BL-ből átcsusszanó

Hát lesz, az Atletico mindjárt elő is lépett első számú esélyessé a sorozatban.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
ryanmckane
Aranylabdás
Hozzászólások: 95780
Csatlakozott: 2008.01.16. 14:26
Kapcsolat:

Re: Edzőváltás: egykori közönségkedvenc irányíthatja az AC Milant

HozzászólásSzerző: ryanmckane » 2017.11.27. 18:35

meglehetően érdekes döntés, gondolom addig marad csak, amíg mondjuk Ancelottit nem tudják visszacsábítani

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36786
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Edzőváltás: egykori közönségkedvenc irányíthatja az AC Milant

HozzászólásSzerző: RC » 2017.11.27. 18:38

ryanmckane írta:meglehetően érdekes döntés, gondolom addig marad csak, amíg mondjuk Ancelottit nem tudják visszacsábítani

Elvileg 2019 nyaráig írt alá.
SABARIA 1926

Avatar
ryanmckane
Aranylabdás
Hozzászólások: 95780
Csatlakozott: 2008.01.16. 14:26
Kapcsolat:

Re: Edzőváltás: egykori közönségkedvenc irányíthatja az AC Milant

HozzászólásSzerző: ryanmckane » 2017.11.27. 18:41

RC írta:
ryanmckane írta:meglehetően érdekes döntés, gondolom addig marad csak, amíg mondjuk Ancelottit nem tudják visszacsábítani

Elvileg 2019 nyaráig írt alá.


tudom, de ez nagyon manapság nem sokat jelent, főleg Milánóban

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: Edzőváltás: egykori közönségkedvenc irányíthatja az AC Milant

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2017.11.27. 18:52

az biztos hogy buzizás nem lesz.
Kispest távdrukker

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96328
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Edzőváltás: egykori közönségkedvenc irányíthatja az AC Milant

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.11.27. 19:50

Lehet, hogy hosszú idő után ismét belenézek egy Milan-meccsbe.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 113 vendég