Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: Pető » 2016.12.20. 11:53

Meg kell verni a Lipcsét több góllal!! Hertha lufi is kezd kipukkadni, jól jön nekik a szünet. Szerintem X lesz az a meccs.
Bayern München
DVTK
Depower

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: John McClane » 2016.12.20. 13:56

Koln-Leverkusen helyett Bajern-Lipcset adni....nevetseges
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34451
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: cain » 2016.12.20. 14:04

keita nélkül cinkes lesz ez a lipcsének.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2016.12.20. 17:10

John McClane írta:Koln-Leverkusen helyett Bajern-Lipcset adni....nevetseges
Szerinted.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Senki
BL-menõ
Hozzászólások: 9178
Csatlakozott: 2011.10.29. 20:59

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: Senki » 2016.12.20. 17:24

MindigÚjpest írta:
John McClane írta:Koln-Leverkusen helyett Bajern-Lipcset adni....nevetseges
Szerinted.

Mivel kecske szurkoló, és nagy riválisuk a Leverkusen, így érhető hogy ennyire a szívére vette. :)
Ferencvárosi Torna Club
Feyenoord Rotterdam

Honesta mors turpi vita potior

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2016.12.20. 17:27

Senki írta:
MindigÚjpest írta:
John McClane írta:Koln-Leverkusen helyett Bajern-Lipcset adni....nevetseges
Szerinted.

Mivel kecske szurkoló, és nagy riválisuk a Leverkusen, így érhető hogy ennyire a szívére vette. :)
Ja,képbe vagyok. Amúgy lehet jobb meccs lesz gólokkal,míg a Bayern-Leipzig meg egy agyontaktikázott szar.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36786
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: RC » 2016.12.20. 18:13

cain írta:keita nélkül cinkes lesz ez a lipcsének.

Szétfutják a Bayernt nélküle is.
SABARIA 1926

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34451
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: cain » 2016.12.20. 18:47

RC írta:
cain írta:keita nélkül cinkes lesz ez a lipcsének.

Szétfutják a Bayernt nélküle is.

megnézzük. :)
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36786
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: RC » 2016.12.20. 19:43

cain írta:
RC írta:
cain írta:keita nélkül cinkes lesz ez a lipcsének.

Szétfutják a Bayernt nélküle is.

megnézzük. :)

Ancelotti csapatai kényelmes(ebb) tempóban fociznak (mínusz Real Madrid), kérdés, hogy a Lipcse be meri-e vállalni a Bayern ellen is a letámadásos taktikát, a szombaton látott gyorsasággal. Amúgy 1-1 lesz szerintem.
SABARIA 1926

zodd
Légiós
Hozzászólások: 6984
Csatlakozott: 2010.04.16. 19:49

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: zodd » 2016.12.20. 20:50

RC írta:
cain írta:
RC írta:Szétfutják a Bayernt nélküle is.

megnézzük. :)

Ancelotti csapatai kényelmes(ebb) tempóban fociznak (mínusz Real Madrid), kérdés, hogy a Lipcse be meri-e vállalni a Bayern ellen is a letámadásos taktikát, a szombaton látott gyorsasággal. Amúgy 1-1 lesz szerintem.

Szerintem 2-0 a Bayernnek.

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2016.12.21. 09:37

Lipcse mit tol, hogy fizikailag ennyire bírják? Én furának tartom noname játékosokkal ezt a tarolást amit előadnak. A Red Bull tényleg szárnyakat ad?
Kispest távdrukker

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2016.12.21. 09:43

_carlos_ írta:Lipcse mit tol, hogy fizikailag ennyire bírják? Én furának tartom noname játékosokkal ezt a tarolást amit előadnak. A Red Bull tényleg szárnyakat ad?

Hát neked noname, de amúgy nem azok, 90%-ban ismertem őket Lipcse előttről. :D Legtöbbet topklub vitte volna, kész játékosok. Most bírják, jövőre már nem fogják, persze ha van eszük, akkor megint felvásárolják a top10 tehetséget.
kanoczrobert.hu

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: Pető » 2016.12.21. 09:47

Szpari4Life írta:
_carlos_ írta:Lipcse mit tol, hogy fizikailag ennyire bírják? Én furának tartom noname játékosokkal ezt a tarolást amit előadnak. A Red Bull tényleg szárnyakat ad?

Hát neked noname, de amúgy nem azok, 90%-ban ismertem őket Lipcse előttről. :D Legtöbbet topklub vitte volna, kész játékosok. Most bírják, jövőre már nem fogják, persze ha van eszük, akkor megint felvásárolják a top10 tehetséget.


Arra kíváncsi leszek Werner meddig lesz Lipcsében. A Bayern már Stuttgartból is megakarta szerezni, de akkor még a biztosabb játéklehetőség reményében nem igazolt Münchenbe. A német válogatottnál végre betömik a régóta tartó hiányposztot. Klosen és Gomezen kívül nem sok értelmes német csatárt termelt ki az utánpótlás az elmúlt 10 évben.
Bayern München
DVTK
Depower

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2016.12.21. 09:48

Szpari4Life írta:
_carlos_ írta:Lipcse mit tol, hogy fizikailag ennyire bírják? Én furának tartom noname játékosokkal ezt a tarolást amit előadnak. A Red Bull tényleg szárnyakat ad?

Hát neked noname, de amúgy nem azok, 90%-ban ismertem őket Lipcse előttről. :D Legtöbbet topklub vitte volna, kész játékosok. Most bírják, jövőre már nem fogják, persze ha van eszük, akkor megint felvásárolják a top10 tehetséget.


persze és egyből úgy játszanak csapatként, mint ahogy a többi klub, ahol sokkal jobb spílerek játszanak együtt évek óta, sőt még jobban.
Kispest távdrukker

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2016.12.21. 09:53

Pető írta:
Szpari4Life írta:
_carlos_ írta:Lipcse mit tol, hogy fizikailag ennyire bírják? Én furának tartom noname játékosokkal ezt a tarolást amit előadnak. A Red Bull tényleg szárnyakat ad?

Hát neked noname, de amúgy nem azok, 90%-ban ismertem őket Lipcse előttről. :D Legtöbbet topklub vitte volna, kész játékosok. Most bírják, jövőre már nem fogják, persze ha van eszük, akkor megint felvásárolják a top10 tehetséget.


Arra kíváncsi leszek Werner meddig lesz Lipcsében. A Bayern már Stuttgartból is megakarta szerezni, de akkor még a biztosabb játéklehetőség reményében nem igazolt Münchenbe. A német válogatottnál végre betömik a régóta tartó hiányposztot. Klosen és Gomezen kívül nem sok értelmes német csatárt termelt ki az utánpótlás az elmúlt 10 évben.

Dortmund is hozni akarta, de amúgy szerintem meg fogják tudni tartani, viszont a Nationalelfben valóban nagy erősség lehet.
kanoczrobert.hu

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2016.12.21. 10:01

_carlos_ írta:
Szpari4Life írta:
_carlos_ írta:Lipcse mit tol, hogy fizikailag ennyire bírják? Én furának tartom noname játékosokkal ezt a tarolást amit előadnak. A Red Bull tényleg szárnyakat ad?

Hát neked noname, de amúgy nem azok, 90%-ban ismertem őket Lipcse előttről. :D Legtöbbet topklub vitte volna, kész játékosok. Most bírják, jövőre már nem fogják, persze ha van eszük, akkor megint felvásárolják a top10 tehetséget.


persze és egyből úgy játszanak csapatként, mint ahogy a többi klub, ahol sokkal jobb spílerek játszanak együtt évek óta, sőt még jobban.

Nem három hónapja rakták össze a csapatot. Három évig szenvedtek. Profi stáb és a legprofibb körülmények, technikák. Ki van minden centikre elemezve. Az meg hogy ki a jobb spíler, teljesen relatív. Egy jó játékosmegfigyelő stáb a kulcs mindenhez. Nem Ödgárdokat igazoltak, hanem olyanokat, akik tényleg vérig tehetségek és mentálisan is profik tudnak lenni. Ki gondolta, hogy a forintos Weigl kirakja Gündogant a csapatból, vagy hogy Dembélé mindkét szélen megveri Reust és Schürrlét? Most meg az utolsó két évben hoztak kész játékosokat is, akik be tudják tömni az utolsó lyukakat.

Nagyon komoly munka folyik Lipcsében, minden elismerésem a stábé, talán a legprofibb egész Európában, tiszta fejjel gondolkoznak. Viszont magától a brandtől hánynom kell.
kanoczrobert.hu

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: Pető » 2016.12.21. 10:27

Szpari4Life írta:
_carlos_ írta:
Szpari4Life írta:Hát neked noname, de amúgy nem azok, 90%-ban ismertem őket Lipcse előttről. :D Legtöbbet topklub vitte volna, kész játékosok. Most bírják, jövőre már nem fogják, persze ha van eszük, akkor megint felvásárolják a top10 tehetséget.


persze és egyből úgy játszanak csapatként, mint ahogy a többi klub, ahol sokkal jobb spílerek játszanak együtt évek óta, sőt még jobban.

Nem három hónapja rakták össze a csapatot. Három évig szenvedtek. Profi stáb és a legprofibb körülmények, technikák. Ki van minden centikre elemezve. Az meg hogy ki a jobb spíler, teljesen relatív. Egy jó játékosmegfigyelő stáb a kulcs mindenhez. Nem Ödgárdokat igazoltak, hanem olyanokat, akik tényleg vérig tehetségek és mentálisan is profik tudnak lenni. Ki gondolta, hogy a forintos Weigl kirakja Gündogant a csapatból, vagy hogy Dembélé mindkét szélen megveri Reust és Schürrlét? Most meg az utolsó két évben hoztak kész játékosokat is, akik be tudják tömni az utolsó lyukakat.

Nagyon komoly munka folyik Lipcsében, minden elismerésem a stábé, talán a legprofibb egész Európában, tiszta fejjel gondolkoznak. Viszont magától a brandtől hánynom kell.


Ragnick a német futball megreformálója. Ő az egyik kulcsfigurája annak, hogy ott tartanak a németek ahol... A filozófiájához pedig találtak egy tökéletes edzőt is.

Én nem idegenkedek a brandtől. Oké, hogy sok pénzük van, de szimpatikus építkezés folyik, nem összevásárolják horribilis összegekért az egész csapatot, mint mondjuk anno a Chelsea tette, hanem fiatal tehetséges játékosokat vesznek. Már csak arra leszek kíváncsi, hogy így komoly pénzcsapokkal a háttérben képesek lesznek-e megtartani a tehetséges státuszból kinövő játékosaikat mint pl Keita, Poulsen vagy Werner. Az biztos, hogy a Bundesliganak és a német válogatottnak is jót tesz a Lipcse jelenléte.
Bayern München
DVTK
Depower

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2016.12.21. 10:58

sztem meg enyhén meseszerű a dolog. persze tény, hogy sok nagyobb klub magához képest botrányos vagy gyengébb idén - Leverkusen, Gladbach, Wolfsburg, Schalke. Mert míg a Leicesternél láttad, hogy remek helyzetkihasználás, masszív védekezés, és egy-nullok sorozata hozta a bajnoki címet, addig az RB lerohanja a Bundesligát. A Bayern se fogja megverni őket.
Kispest távdrukker

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2016.12.21. 11:18

_carlos_ írta:sztem meg enyhén meseszerű a dolog. persze tény, hogy sok nagyobb klub magához képest botrányos vagy gyengébb idén - Leverkusen, Gladbach, Wolfsburg, Schalke. Mert míg a Leicesternél láttad, hogy remek helyzetkihasználás, masszív védekezés, és egy-nullok sorozata hozta a bajnoki címet, addig az RB lerohanja a Bundesligát. A Bayern se fogja megverni őket.

A német futballal picit is képben lévők már két éve látták ezt előre(én is leírtam itt nem egyszer, pedig közel sem vagyok szakértő :D ). Azóta tartanak a tüntetések is kb. Semmi meglepetés, erre számítottunk. Talán annyi, hogy én a második évben vártam tőlük bajnoki címért való harcot, az elsőben csak biztos BL-helyet(persze ez még a tavasszal be is következhet). A Leicester nem jó példa, mert ott nem volt ennyire előre látható(habár ott is toltak egy szép szezonvégét előtte). Ők is pénzes csapat, de az sokkal nagyobb meglepetés volt, hiszen abból a csapatból nem néztem volna ki, máshol megbukott játékosok armadája. Azért is más, mert ott már előre látni lehetett, hogy mennek a levesbe a következő szezonban, a klub visszacsúszik, a húzóemberek talán fent tudnak maradni máshol. Itt meg pont fordítva. Szerintem sokkal esélyesebb, hogy a játékosokból kifacsarják a maximumot és máshol nem fogják tudni megállni a helyüket, míg a klub friss emberekkel szinten tud maradni. Ha esetleg nem veszik ezt időben észre, akkor ők is mennek a levesbe.
kanoczrobert.hu

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2016.12.21. 11:21

Pető írta:
Szpari4Life írta:
_carlos_ írta:
persze és egyből úgy játszanak csapatként, mint ahogy a többi klub, ahol sokkal jobb spílerek játszanak együtt évek óta, sőt még jobban.

Nem három hónapja rakták össze a csapatot. Három évig szenvedtek. Profi stáb és a legprofibb körülmények, technikák. Ki van minden centikre elemezve. Az meg hogy ki a jobb spíler, teljesen relatív. Egy jó játékosmegfigyelő stáb a kulcs mindenhez. Nem Ödgárdokat igazoltak, hanem olyanokat, akik tényleg vérig tehetségek és mentálisan is profik tudnak lenni. Ki gondolta, hogy a forintos Weigl kirakja Gündogant a csapatból, vagy hogy Dembélé mindkét szélen megveri Reust és Schürrlét? Most meg az utolsó két évben hoztak kész játékosokat is, akik be tudják tömni az utolsó lyukakat.

Nagyon komoly munka folyik Lipcsében, minden elismerésem a stábé, talán a legprofibb egész Európában, tiszta fejjel gondolkoznak. Viszont magától a brandtől hánynom kell.


Ragnick a német futball megreformálója. Ő az egyik kulcsfigurája annak, hogy ott tartanak a németek ahol... A filozófiájához pedig találtak egy tökéletes edzőt is.

Én nem idegenkedek a brandtől. Oké, hogy sok pénzük van, de szimpatikus építkezés folyik, nem összevásárolják horribilis összegekért az egész csapatot, mint mondjuk anno a Chelsea tette, hanem fiatal tehetséges játékosokat vesznek. Már csak arra leszek kíváncsi, hogy így komoly pénzcsapokkal a háttérben képesek lesznek-e megtartani a tehetséges státuszból kinövő játékosaikat mint pl Keita, Poulsen vagy Werner. Az biztos, hogy a Bundesliganak és a német válogatottnak is jót tesz a Lipcse jelenléte.

Egyértelmű. Az utolsó mondatot leszámítva.Németországban működik az egyik legjobb képzés és ezt most ők szépen megborítják. Óriási kárt okozhat, hiszen pont azelőtt semmizik ki az akadémiákat, mielőtt az adott játékos, játékosok megmutatnák magukat a világnak. Persze lehet mondani, hogy hát ne adják el, de ez nem ilyen egyszerű. Könnyű igent mondani a biztos lóvéra, plusz a fiatal játékos előtt is ott lebeg a kocsikulcs, luxus lakás, körülmények. Nehéz helyzet.
Itthon is jó lenne a Puskás Akadémia, ha valóban akadémia lenne.
kanoczrobert.hu


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 93 vendég