Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: Pető » 2016.12.21. 11:37

Szpari4Life írta:
Pető írta:
Szpari4Life írta:Nem három hónapja rakták össze a csapatot. Három évig szenvedtek. Profi stáb és a legprofibb körülmények, technikák. Ki van minden centikre elemezve. Az meg hogy ki a jobb spíler, teljesen relatív. Egy jó játékosmegfigyelő stáb a kulcs mindenhez. Nem Ödgárdokat igazoltak, hanem olyanokat, akik tényleg vérig tehetségek és mentálisan is profik tudnak lenni. Ki gondolta, hogy a forintos Weigl kirakja Gündogant a csapatból, vagy hogy Dembélé mindkét szélen megveri Reust és Schürrlét? Most meg az utolsó két évben hoztak kész játékosokat is, akik be tudják tömni az utolsó lyukakat.

Nagyon komoly munka folyik Lipcsében, minden elismerésem a stábé, talán a legprofibb egész Európában, tiszta fejjel gondolkoznak. Viszont magától a brandtől hánynom kell.


Ragnick a német futball megreformálója. Ő az egyik kulcsfigurája annak, hogy ott tartanak a németek ahol... A filozófiájához pedig találtak egy tökéletes edzőt is.

Én nem idegenkedek a brandtől. Oké, hogy sok pénzük van, de szimpatikus építkezés folyik, nem összevásárolják horribilis összegekért az egész csapatot, mint mondjuk anno a Chelsea tette, hanem fiatal tehetséges játékosokat vesznek. Már csak arra leszek kíváncsi, hogy így komoly pénzcsapokkal a háttérben képesek lesznek-e megtartani a tehetséges státuszból kinövő játékosaikat mint pl Keita, Poulsen vagy Werner. Az biztos, hogy a Bundesliganak és a német válogatottnak is jót tesz a Lipcse jelenléte.

Egyértelmű. Az utolsó mondatot leszámítva.Németországban működik az egyik legjobb képzés és ezt most ők szépen megborítják. Óriási kárt okozhat, hiszen pont azelőtt semmizik ki az akadémiákat, mielőtt az adott játékos, játékosok megmutatnák magukat a világnak. Persze lehet mondani, hogy hát ne adják el, de ez nem ilyen egyszerű. Könnyű igent mondani a biztos lóvéra, plusz a fiatal játékos előtt is ott lebeg a kocsikulcs, luxus lakás, körülmények. Nehéz helyzet.
Itthon is jó lenne a Puskás Akadémia, ha valóban akadémia lenne.

Az oké, hogy az akadémiákról hoznak játékosokat, de ha ilyen profi körülményeket tudnak a fiataloknak biztosítani akkor kitudják belőlük hozni a maximumot ami megint csak jó a válogatottnak. De amúgy milyen akadémiáról "semmiztek" ki játékosokat?
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2016.12.21. 12:30

Pető írta:
Szpari4Life írta:
Pető írta:
Ragnick a német futball megreformálója. Ő az egyik kulcsfigurája annak, hogy ott tartanak a németek ahol... A filozófiájához pedig találtak egy tökéletes edzőt is.

Én nem idegenkedek a brandtől. Oké, hogy sok pénzük van, de szimpatikus építkezés folyik, nem összevásárolják horribilis összegekért az egész csapatot, mint mondjuk anno a Chelsea tette, hanem fiatal tehetséges játékosokat vesznek. Már csak arra leszek kíváncsi, hogy így komoly pénzcsapokkal a háttérben képesek lesznek-e megtartani a tehetséges státuszból kinövő játékosaikat mint pl Keita, Poulsen vagy Werner. Az biztos, hogy a Bundesliganak és a német válogatottnak is jót tesz a Lipcse jelenléte.

Egyértelmű. Az utolsó mondatot leszámítva.Németországban működik az egyik legjobb képzés és ezt most ők szépen megborítják. Óriási kárt okozhat, hiszen pont azelőtt semmizik ki az akadémiákat, mielőtt az adott játékos, játékosok megmutatnák magukat a világnak. Persze lehet mondani, hogy hát ne adják el, de ez nem ilyen egyszerű. Könnyű igent mondani a biztos lóvéra, plusz a fiatal játékos előtt is ott lebeg a kocsikulcs, luxus lakás, körülmények. Nehéz helyzet.
Itthon is jó lenne a Puskás Akadémia, ha valóban akadémia lenne.

Az oké, hogy az akadémiákról hoznak játékosokat, de ha ilyen profi körülményeket tudnak a fiataloknak biztosítani akkor kitudják belőlük hozni a maximumot ami megint csak jó a válogatottnak. De amúgy milyen akadémiáról "semmiztek" ki játékosokat?

Klubfutballra értettem, de a válogatottnak is csak rövidtávon hasznos, hiszen így el fog lehetetlenülni több klub, akadémia is - szűkül a paletta. A monopolisztika sosem jó. Meglátjuk.
kanoczrobert.hu

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: Pető » 2016.12.21. 13:23

Szpari4Life írta:
Pető írta:
Szpari4Life írta:Egyértelmű. Az utolsó mondatot leszámítva.Németországban működik az egyik legjobb képzés és ezt most ők szépen megborítják. Óriási kárt okozhat, hiszen pont azelőtt semmizik ki az akadémiákat, mielőtt az adott játékos, játékosok megmutatnák magukat a világnak. Persze lehet mondani, hogy hát ne adják el, de ez nem ilyen egyszerű. Könnyű igent mondani a biztos lóvéra, plusz a fiatal játékos előtt is ott lebeg a kocsikulcs, luxus lakás, körülmények. Nehéz helyzet.
Itthon is jó lenne a Puskás Akadémia, ha valóban akadémia lenne.

Az oké, hogy az akadémiákról hoznak játékosokat, de ha ilyen profi körülményeket tudnak a fiataloknak biztosítani akkor kitudják belőlük hozni a maximumot ami megint csak jó a válogatottnak. De amúgy milyen akadémiáról "semmiztek" ki játékosokat?

Klubfutballra értettem, de a válogatottnak is csak rövidtávon hasznos, hiszen így el fog lehetetlenülni több klub, akadémia is - szűkül a paletta. A monopolisztika sosem jó. Meglátjuk.


Dehogy fog ellehetetlenülni. :D Azért Németországban minden akadémián profi munka folyik. Nem tudnak minden egyes játékost átcsábítani. :D
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34451
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: cain » 2016.12.21. 13:27

dortmundban elkéne már a gyepcsere, egy fél szilveszteri műsorravalót fel lehetett venni tegnap. nagyon kibaszott velük a pálya.

schubertet kib@szták a gladbachtól, felkészül hecking.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2016.12.21. 13:44

Pető írta:
Szpari4Life írta:
Pető írta:Az oké, hogy az akadémiákról hoznak játékosokat, de ha ilyen profi körülményeket tudnak a fiataloknak biztosítani akkor kitudják belőlük hozni a maximumot ami megint csak jó a válogatottnak. De amúgy milyen akadémiáról "semmiztek" ki játékosokat?

Klubfutballra értettem, de a válogatottnak is csak rövidtávon hasznos, hiszen így el fog lehetetlenülni több klub, akadémia is - szűkül a paletta. A monopolisztika sosem jó. Meglátjuk.


Dehogy fog ellehetetlenülni. :D Azért Németországban minden akadémián profi munka folyik. Nem tudnak minden egyes játékost átcsábítani. :D

Eddig is elvitték a nagy csapatok az összes tehetséges játékost, csak mondjuk egy-két-három Bundesliga szezonnal a háta mögött és jócskán megemelkedett áron. Na, ez pár éven belül szépen vissza fog csökkenni. Már most is hallottam olyanokat német focin kívüli berkekben, hogy a lipcsei akadémia így meg úgy. Pedig ha jól emlékszem egyetlen saját nevelésű játékosuk sincs.
kanoczrobert.hu

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: Pető » 2016.12.21. 13:45

cain írta:dortmundban elkéne már a gyepcsere, egy fél szilveszteri műsorravalót fel lehetett venni tegnap. nagyon kibaszott velük a pálya.

schubertet kib@szták a gladbachtól, felkészül hecking.


Hecking egy vicc. Óriási kapufa a forma, nem értem miért ilyen belterjes a Bundesliga. Pont olyan mint a magyar, ugyanazok az edzők keringenek ide oda. Mi alapján gondolhatják úgy a Gladbachnál, hogy a Wolfsburgban megbukott Hecking majd náluk jó lesz.... Jobban kellene nyitni a külföldi edzők felé.
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2016.12.21. 13:50

cain írta:dortmundban elkéne már a gyepcsere, egy fél szilveszteri műsorravalót fel lehetett venni tegnap. nagyon kibaszott velük a pálya.

schubertet kib@szták a gladbachtól, felkészül hecking.

Sok mindent kellene Dortmundban csinálni, nem csak a gyepcserét. :D Viszont Merino meglepően jó volt, habár a végén bohóckodott egyet és nem biztos, hogy csak a gyep volt a hibás. Őt játszatni kell, Sahint nyugodtan el lehet küldeni. Egy védőt mindenképp hozni kell hátra, talán Toprak meg is lesz. A játékosok és az edző fejében is rendet kéne rakni, mert Tuchel egyszer Mozart, egyszer meg Zámbó Krisztián. Ritka szarul bír cserélni és mindig kiszámítható, hogy kit hoz. Pedig a csapat összeállításánál talán ő tudja a legnagyobb meglepetéseket okozni az egész ligában. Furcsa. Tegnap Dembélé helyére egyértelműen Mort kellett volna bedobni, Schürrle egyelőre nem találja a helyét, pedig klasszis a csávó, csak valami visszafogja. Götze viszont kapar, mint a kutya és szépen fejlődik. Megbújik a tömegben, viszont rengeteget dolgozik, talán a legtöbbet a pályán és már meg-meg villan. Aubának sem ártana gyakorolnia, mert lehet akármekkora császár, kaphat akármilyen ajánlatot a Realtól, de kapussal szemben nagyanyám is eredményesebb volt.
kanoczrobert.hu

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34451
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: cain » 2016.12.21. 13:59

Pető írta:
cain írta:dortmundban elkéne már a gyepcsere, egy fél szilveszteri műsorravalót fel lehetett venni tegnap. nagyon kibaszott velük a pálya.

schubertet kib@szták a gladbachtól, felkészül hecking.


Hecking egy vicc. Óriási kapufa a forma, nem értem miért ilyen belterjes a Bundesliga. Pont olyan mint a magyar, ugyanazok az edzők keringenek ide oda. Mi alapján gondolhatják úgy a Gladbachnál, hogy a Wolfsburgban megbukott Hecking majd náluk jó lesz.... Jobban kellene nyitni a külföldi edzők felé.

te viccelsz?! egy csomó új arc van, sok edzőt felhoztak a fakóból. így lett tavaly vezetőedző schubert, nagelsmann (hoffenheim) és dárdai, idén meg, nouri (werder), ismael (vfl). walpurgis a harmadosztályban dolgozott utoljára, berndroth sem volt soha buli1es edző, baum meg utoljára talán a regionalligában dolgozott, kovac mondjuk volt edző a horvátoknál, de azért nagyon a pályája elején jár ő is.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34451
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: cain » 2016.12.21. 14:04

Szpari4Life írta:
cain írta:dortmundban elkéne már a gyepcsere, egy fél szilveszteri műsorravalót fel lehetett venni tegnap. nagyon kibaszott velük a pálya.

schubertet kib@szták a gladbachtól, felkészül hecking.

Sok mindent kellene Dortmundban csinálni, nem csak a gyepcserét. :D Viszont Merino meglepően jó volt, habár a végén bohóckodott egyet és nem biztos, hogy csak a gyep volt a hibás. Őt játszatni kell, Sahint nyugodtan el lehet küldeni. Egy védőt mindenképp hozni kell hátra, talán Toprak meg is lesz. A játékosok és az edző fejében is rendet kéne rakni, mert Tuchel egyszer Mozart, egyszer meg Zámbó Krisztián. Ritka szarul bír cserélni és mindig kiszámítható, hogy kit hoz. Pedig a csapat összeállításánál talán ő tudja a legnagyobb meglepetéseket okozni az egész ligában. Furcsa. Tegnap Dembélé helyére egyértelműen Mort kellett volna bedobni, Schürrle egyelőre nem találja a helyét, pedig klasszis a csávó, csak valami visszafogja. Götze viszont kapar, mint a kutya és szépen fejlődik. Megbújik a tömegben, viszont rengeteget dolgozik, talán a legtöbbet a pályán és már meg-meg villan. Aubának sem ártana gyakorolnia, mert lehet akármekkora császár, kaphat akármilyen ajánlatot a Realtól, de kapussal szemben nagyanyám is eredményesebb volt.

igen, dembélé nagy zsuga lehet majd. néztem is, miért hozta le tuchel, ő volt a legjobb a mezőnyben. aztán eszembe jutott, hogy pár perccel előtte kapott egy medvepuszit, és talán azért. kagava nagyon vak volt, cseréje castro meg az egyik előző meccsen volt az, szóval a vakot félszeműre cserélte, de nem lett jobb. ők ketten meg schürrle ennél sokkal többet tudnak, de nem tudja őket formába hozni tuchel. hiába játszanak sokat, csak kínlódás van, közben meg a fiatalok dribliznek körülöttük.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2016.12.21. 14:15

cain írta:
Szpari4Life írta:
cain írta:dortmundban elkéne már a gyepcsere, egy fél szilveszteri műsorravalót fel lehetett venni tegnap. nagyon kibaszott velük a pálya.

schubertet kib@szták a gladbachtól, felkészül hecking.

Sok mindent kellene Dortmundban csinálni, nem csak a gyepcserét. :D Viszont Merino meglepően jó volt, habár a végén bohóckodott egyet és nem biztos, hogy csak a gyep volt a hibás. Őt játszatni kell, Sahint nyugodtan el lehet küldeni. Egy védőt mindenképp hozni kell hátra, talán Toprak meg is lesz. A játékosok és az edző fejében is rendet kéne rakni, mert Tuchel egyszer Mozart, egyszer meg Zámbó Krisztián. Ritka szarul bír cserélni és mindig kiszámítható, hogy kit hoz. Pedig a csapat összeállításánál talán ő tudja a legnagyobb meglepetéseket okozni az egész ligában. Furcsa. Tegnap Dembélé helyére egyértelműen Mort kellett volna bedobni, Schürrle egyelőre nem találja a helyét, pedig klasszis a csávó, csak valami visszafogja. Götze viszont kapar, mint a kutya és szépen fejlődik. Megbújik a tömegben, viszont rengeteget dolgozik, talán a legtöbbet a pályán és már meg-meg villan. Aubának sem ártana gyakorolnia, mert lehet akármekkora császár, kaphat akármilyen ajánlatot a Realtól, de kapussal szemben nagyanyám is eredményesebb volt.

igen, dembélé nagy zsuga lehet majd. néztem is, miért hozta le tuchel, ő volt a legjobb a mezőnyben. aztán eszembe jutott, hogy pár perccel előtte kapott egy medvepuszit, és talán azért. kagava nagyon vak volt, cseréje castro meg az egyik előző meccsen volt az, szóval a vakot félszeműre cserélte, de nem lett jobb. ők ketten meg schürrle ennél sokkal többet tudnak, de nem tudja őket formába hozni tuchel. hiába játszanak sokat, csak kínlódás van, közben meg a fiatalok dribliznek körülöttük.

Dembénél már azt is csodáltam, hogy nem kért egyből cserét. Castro ilyen elveszett költő. Néha tud varázsolni, máskor teljesen szürke egér. Viszont összességében hasznos. Kagawát én már elengedtem, kapott elég időt, nem kell ezt erőltetni, senkinek sem jó ez.
kanoczrobert.hu

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: Pető » 2016.12.21. 14:41

cain írta:
Pető írta:
cain írta:dortmundban elkéne már a gyepcsere, egy fél szilveszteri műsorravalót fel lehetett venni tegnap. nagyon kibaszott velük a pálya.

schubertet kib@szták a gladbachtól, felkészül hecking.


Hecking egy vicc. Óriási kapufa a forma, nem értem miért ilyen belterjes a Bundesliga. Pont olyan mint a magyar, ugyanazok az edzők keringenek ide oda. Mi alapján gondolhatják úgy a Gladbachnál, hogy a Wolfsburgban megbukott Hecking majd náluk jó lesz.... Jobban kellene nyitni a külföldi edzők felé.

te viccelsz?! egy csomó új arc van, sok edzőt felhoztak a fakóból. így lett tavaly vezetőedző schubert, nagelsmann (hoffenheim) és dárdai, idén meg, nouri (werder), ismael (vfl). walpurgis a harmadosztályban dolgozott utoljára, berndroth sem volt soha buli1es edző, baum meg utoljára talán a regionalligában dolgozott, kovac mondjuk volt edző a horvátoknál, de azért nagyon a pályája elején jár ő is.


Igen, de látod, amikor megüresedik egy hely akkor jön a Hecking... :D Hogyan kerülhet egyáltalán szóba? Ismael is nulla eddig, ki váltja majd vajon? Egy újabb Bundesligaban máshol megbukott edző?
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: Pető » 2016.12.21. 14:43

Amúgy az esti meccshez hozzászólva, kíváncsi leszek, hogy mit akar a Lipcse. Nem nagyon láttam őket eddig, de állítólag őszinte támadófocit tolnak. Most is ezt fogják vajon, s egy nyílt sisakos játék várható, vagy mennek be bunkerbe... :D
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
Senki
BL-menõ
Hozzászólások: 9178
Csatlakozott: 2011.10.29. 20:59

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: Senki » 2016.12.21. 19:26

Magam sem hittem volna, hogy bármikor is az életbe, de ma a München sikeréért szorítok. Inkább ők akkor már.
Ferencvárosi Torna Club
Feyenoord Rotterdam

Honesta mors turpi vita potior

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2016.12.21. 19:29

Senki írta:Magam sem hittem volna, hogy bármikor is az életbe, de ma a München sikeréért szorítok. Inkább ők akkor már.

Ugyan ebben a cipőben vagyok. :D Na jó, ez nem teljesen igaz, kékek ellen nekik szoktam szurkolni, meg általában nemzetköziben is.
kanoczrobert.hu

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: Pető » 2016.12.21. 20:04

Hummels hogy néz ki :lol: Mikor felugrott fejelni nem tudtam ki fejelte vissza a labdát. :D Azt hittem valami ifista került a kezdőbe.
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2016.12.21. 20:19

Pető írta:Hummels hogy néz ki :lol: Mikor felugrott fejelni nem tudtam ki fejelte vissza a labdát. :D Azt hittem valami ifista került a kezdőbe.

Én hirtelen azt hittem messziről, hogy Tymoschuk. :D

Ott is az első gól, jöhet még vagy három.
kanoczrobert.hu

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34451
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: cain » 2016.12.21. 20:28

kezd elfajulni.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

Space
Serdülõ
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2016.05.21. 15:24
Tartózkodási hely: Versenypálya

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: Space » 2016.12.21. 20:31

A lipcse elég hamar szétesett

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34451
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: cain » 2016.12.21. 20:33

és még ez is...
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

Avatar
Depista
Aranylabdás
Hozzászólások: 28721
Csatlakozott: 2007.04.27. 00:20
Tartózkodási hely: A Nihil közepén

Re: Nemzetközi futballprogram – Jön Bayern–Leipzig szuperrangadó

HozzászólásSzerző: Depista » 2016.12.21. 20:35

azt hittem érdemes lesz megnézni ezt a meccset.
de nem.
ez a Lipcse ma nem ellenfél.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 142 vendég