Wenger elárulta, kit szeretne az utódjának

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Wenger elárulta, kit szeretne az utódjának

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.11.23. 18:20

London – Fontos bajnoki címet szerzett a megnevezett.

Wenger elárulta, kit szeretne az utódjának


Az Ágyúsok legutóbbi négy mérkőzésükből hármat megnyertek, így a francia mester alatt nem inog a kispad. A 68 éves szakembert 2019-ig köti szerződés a londoniakhoz, ugyanakkor már most foglalkoztatja az utódlás – írta az m4sport.hu.



Angol sajtóhírek szerint Wenger azt szeretné, hogy amikor eljön az idő, Giovanni van Bronckhorst váltsa őt a vezetőedzői poszton. A 42 esztendős van Bronckhorst 2001-től 2003-ig a francia szakember játékosa volt az Arsenalnál, a legutóbbi szezonban pedig edzőként vezette bajnoki címig a Feyenoordot.




Olyan, mint a pestis - ez mondta a Honvéd edzője Hemingwayről - NB1.hu



Beszólt a Honvéd edzője Hemingwaynek




Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Wenger elárulta, kit szeretne az utódjának

HozzászólásSzerző: SAW » 2017.11.23. 18:50

Talán kevesebb trófea kötődik a nevéhez, mint az angol futball nagy menedzsereihez, de - bár már régen nem vagyok naprakész a Premier League-ből - szerintem ő igazodási pont a szigeteken, sőt erős név a komplett futball históriában is.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Wenger elárulta, kit szeretne az utódjának

HozzászólásSzerző: Libritor » 2017.11.23. 19:47

SAW írta:Talán kevesebb trófea kötődik a nevéhez, mint az angol futball nagy menedzsereihez, de - bár már régen nem vagyok naprakész a Premier League-ből - szerintem ő igazodási pont a szigeteken, sőt erős név a komplett futball históriában is.

Korrekt. Bár még trófeák száma sem kevés, csak az utóbbi pár év szegényes.

Kevesen látnak túl a trófeákon.

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Wenger elárulta, kit szeretne az utódjának

HozzászólásSzerző: SAW » 2017.11.23. 20:08

Libritor írta:
SAW írta:Talán kevesebb trófea kötődik a nevéhez, mint az angol futball nagy menedzsereihez, de - bár már régen nem vagyok naprakész a Premier League-ből - szerintem ő igazodási pont a szigeteken, sőt erős név a komplett futball históriában is.

Korrekt. Bár még trófeák száma sem kevés, csak az utóbbi pár év szegényes.

Kevesen látnak túl a trófeákon.

Te sokkal nagyobb rálátással bírsz az Ágyúsok mindennapjaira.
Milyen a megítélése Wengernek? Persze nem az aktuálisan megnyert / elvesztett meccsek utáni hangulatra gondolok, hanem általában a munkásságára.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Wenger elárulta, kit szeretne az utódjának

HozzászólásSzerző: Libritor » 2017.11.23. 21:07

SAW írta:
Libritor írta:
SAW írta:Talán kevesebb trófea kötődik a nevéhez, mint az angol futball nagy menedzsereihez, de - bár már régen nem vagyok naprakész a Premier League-ből - szerintem ő igazodási pont a szigeteken, sőt erős név a komplett futball históriában is.

Korrekt. Bár még trófeák száma sem kevés, csak az utóbbi pár év szegényes.

Kevesen látnak túl a trófeákon.

Te sokkal nagyobb rálátással bírsz az Ágyúsok mindennapjaira.
Milyen a megítélése Wengernek? Persze nem az aktuálisan megnyert / elvesztett meccsek utáni hangulatra gondolok, hanem általában a munkásságára.

A szurkolók egy része mellette van, másik része ellene. :) Innen nehéz megmondani, de szerintem, ha nem 1-1 vesztes meccs után vagyunk, akkor hangos kisebbség a "wengerout" brigád.

Mindemellett várnák a sikereket természetesen, ezért van az, hogy 1-1 meccsel gyökeresen tud változni a hangulat. De így is elég mérgező ez az out csapat. De úgy általánosságban szerintem elismerik, tisztelik.

De igazából a legfőbb gond tulajdonosi szinten van, Kroenke és társai leszarják mi van, amíg pénzt hozza a klub... Legutóbbi taggyűlés vagy mi is tanulságos volt.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 176 vendég