A tegnap elhunyt Stadler József volt, hogy napi 30 milliót keresett

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

A tegnap elhunyt Stadler József volt, hogy napi 30 milliót keresett

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.11.23. 08:10

Akasztó – Néha 1 milliárd volt a páncélszekrényében.

A tegnap elhunyt Stadler József volt, hogy napi 30 milliót keresett


Volt olyan pillanat Stadler József életében, amikor saját bevallása szerint csak a páncélszekrényében egymilliárd forint lapult, hátha bejön valami kihagyhatatlan üzlet. Aztán nagyot fordult vele az élet, és utolsó éveiben semmije nem maradt a pénzcsinálás alkimistájának – írta a Blikk.



A vállalkozását egymillió forinttal kezdte, 1993-ban már az éves bevétel az exportot és az importot egybevéve elérte a 12 milliárd forintot. Egy korábbi interjúban úgy vallott, hogy volt olyan, hogy naponta 30 millió forintot keresett.



– Hiába voltak milliárdjai, és hatalmas aranygyűrűje, ugyanúgy leült a munkásokkal ebédelni, mint amikor még csóró volt – emlékezett vissza egy akasztói férfi, aki haláláig jó viszonyt ápolt Stadlerrel.



 





Fotó: Blikk





– Semmije nem maradt. A nyáron lent voltam nála, és kérdeztem tőle, hogy miből élsz, Jóska? Erre annyit mondott, hogy abból, amit a könyv hoz, meg a nyugdíjból – mesélte Szabó János, aki annak a kocsmának a tulajdonosa, amelyben a szabadulóbulikat tartotta Stadler.



Akasztó hősének egyébként három gyermeke van, akikkel állítólag jó kapcsolatban volt, a jelek szerint örökség azonban nem marad rájuk. Adósság sem, hisz Stadler egy bírósági tárgyaláson bemutatott egy nullás igazolást az adóhatóságtól.



Stadler halála előtt tárgyalásra készült, hiszen a bíróság bűnösnek találta ,és 5 év börtönre ítélte.



– Ügyfelem készült a tárgyalásra, olyan iratokat szereztünk, amelyek reménnyel kecsegtettek, hogy felmentik a vádak alól. Ez az eljárás a halálával megszűnik, nekem annyi dolgom van, hogy a halotti anyakönyvi kivonatot bemutassam a bíróságon – mondta dr. Balázs László Tibor, Stadler ügyvédje volt.



Az akasztói juhász gyermekei azt üzenték, hogy édesapjuk szombati temetése nyilvános, ahova mindenkit szívesen fogadnak, aki szerette.

 




Döntött a válogatottságról a Rapid magyar tehetsége - NB1.hu



Bécs - Huszonegy évesen alapember az osztrák bajnokságban.




Avatar
G_Gergely
Serdülõ
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2016.05.04. 16:34
Tartózkodási hely: a Föld nevű bolygó...

Re: A tegnap elhunyt Stadler József volt, hogy napi 30 milliót keresett

HozzászólásSzerző: G_Gergely » 2017.11.23. 15:18

Tudtam én hogy jó pénz van a juhokban :lol:


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka valamint 311 vendég