Túlesett az agyműtéten a nyíregyházi focista

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Túlesett az agyműtéten a nyíregyházi focista

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.11.22. 19:28

Debrecen - A diagnózis után pár nappal sor került a beavatkozásra.

Túlesett az agyműtéten a nyíregyházi focista


A Blikk információi szerint kedden Debrecenben megműtötték Markovics Dávidot, a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Kótaj 21 éves focistáját, akinél november elején diagnosztizáltak agydaganatot.



 



Hétfő délben feküdt be kivizsgálásra a klinikára, s bár úgy hitte, pár napot várnia kell az operációra, kedden már meg is műtötték. Hála az égnek, a háromórás beavatkozás jól sikerült, nem volt komplikáció, a tumort eltávolították.



 



– A műtétet követően az egész napot végigaludtam. Szerencsére már nem az intenzív osztályon fekszem, áttoltak egy hagyományos kórterembe. Jól vagyok, a körülményekhez képest kielégítően érzem magam. Az orvosok azt mondják, hogy biztató a helyzetem, CT-vizsgálat még vár rám, az alapján tudnak majd részleteket mondani az orvosok – felelte érdeklődésünkre Dávid. – Lelkileg megnyugodtam, bevallom, nagyon izgultam a beavatkozás előtt. Az operációból nem emlékszem semmire, miután felébredtem, meséltem a szeretteimnek, hogy a barátnőmmel álmodtam, nem pedig a betegségről.



 



Aggódó szülei mellett természetesen testvére és kedvese is megkönnyebbült, ebben a rendkívül nehéz helyzetben a család támogatása nagyon sokat jelenthet a gyógyulást illetően.



 



– Mindannyian meglátogattak, sok erőt ad a szeretetük. Alig várom már, hogy hazamehessek, reményeim szerint nem lesz semmilyen komplikáció, ebben az esetben a hét végét már otthon tölthetem az orvosok szerint – tette hozzá a focista.



 



Markovics elmondta azt is, hogy a beavatkozás komoly kockázattal járt.



 



– Fennállt a veszélye, hogy a lábam lebénul, erre tíz százalék volt az esély, de hála égnek nem következett be, minden rendben. Mivel időben felfedezték a daganatot, s hamar megműtöttek, jók az esélyeim a felépülésre – árulta el.



 



 




Horváth Ferenc bevallotta, miben vallott kudarcot edzőként - NB1.hu



Balmazújváros - Beszélt arról is, mi a gond a fiatal magyar futballistákkal.




Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: moti77 valamint 100 vendég