Indul a jegyértékesítés a Hali-Fradira

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Indul a jegyértékesítés a Hali-Fradira

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.11.20. 21:43

Szombathely – Meccsnapon is lesz árusítás, de…

Indul a jegyértékesítés a Hali-Fradira


A Haladás Sportkomplexum Fejlesztő Nonprofit Kft. nb1.huénak küldött közleményét változtatás nélkül közöljük.



„Kedden indul a jegyértékesítés a 2017. november 25-én 19 óra 30 perckor a Haladás Sportkomplexumban megrendezésre kerülő Swietelsky Haladás – Ferencvárosi Torna Club OTP Bank Liga mérkőzésre.



Az OTP Bank Liga 17. fordulójában a Swietelsky Haladás csapata az FTC-t fogadja a nemrégiben átadott Haladás Sportkomplexumban 2017. november 25-én, szombaton 19 óra 30 perces kezdéssel.



A mérkőzésre jegyek a Haladás Sportkomplexum főpénztárában (Szombathely, Rohonci út) válthatók az alábbi időpontokban:



    2017.11.21 – kedd, 10-20 óra

    2017.11.22 – szerda, 14-18 óra

    2017.11.23 – csütörtök, 14-18 óra

    2017.11.24 – péntek, 12- 18 óra

    2017.11.25 (MÉRKŐZÉSNAP) – szombat, 10 órától (vendégjegy értékesítés nem lesz ezen a napon)



A Haladás ajándékboltban (Szombathely, Kossuth Lajos utca 20) szintén válthatnak a szurkolók belépőjegyet a mérkőzésre nyitvatartási időben szintén 2017. november 21-én 10 órától.



A mérkőzésre az MLSZ jegyrendszerében online is váltható jegy regisztrált szurkolói kártyával rendelkezőknek, amelyet a következő oldalon érhetnek el szintén 2017. november 21-én 10 órától: meccsjegy.mlsz.hu



A szektorok szerinti jegyárakról a mellékelt grafikából tájékozódhatnak a szurkolók.



Felhívjuk a szurkolók figyelmét, hogy a sporttörvény értelmében a mérkőzésre kizárólag névre szóló jegyértékesítés lehetséges, ezért kérjük, hogy a jegyvásárláshoz hozzák magukkal szurkolói kártyájukat vagy fényképes igazolványukat (érvényes személyi igazolvány, jogosítvány vagy útlevél).



Fontos információ, hogy a mérkőzésre való belépéskor a rendezők ellenőrizni fogják a névre szóló jegyek tulajdonosainak személyazonosságát.



Tisztelettel, felhívjuk azon érdeklődök figyelmét, akik a vendégszektorba szeretnének jegyet váltani, hogy az kizárólag új típusú („A” és „B”” egyaránt) FTC szurkolói kártyával lehetséges. A mérkőzés napján vendégjegy értékesítés már nem lesz.



Kérjük a kedves szurkolókat, hogy a nagy érdeklődés miatt és a kellemetlenségek elkerülése érdekében már elővételben váltsák meg belépőjüket a mérkőzésre, akár a Haladás Sportkomplexum jegypénztárában akár online.”




Totális troll: így szólt be az újpesti vezérszurkoló a kispestieknek - NB1.hu



Beszólt az újpesti vezérszurkoló a kispestieknek




Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka valamint 82 vendég