Nyilasi elmondta, kit tart Gera utódjának

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Nyilasi elmondta, kit tart Gera utódjának

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.11.20. 08:19

Budapest – Nem Fradi-játékosra gondolt.

Nyilasi elmondta, kit tart Gera utódjának


A hetvenszeres válogatott Nyilasi Tibor a 21 éves Sallai Rolandban látja Gera Zoltán utódát a magyar válogatott középpályás irányítói posztján – írta a Bors.



– Egészen kicsi gyerekkora óta ismerem Rolandot, mivel dolgoztam a Bozsik-programban. Már akkor láttam benne a tehetség szikráját, amikor a focinadrágja még a bokájáig ért – magyarázta Nyilasi, aki természetesen a későbbiekben is figyelemmel kísérte, miként alakul a fiatalember pályafutása.



­– Magasra tette a mércét, amikor elment szerencsét próbálni az olasz futballba. Magára volt hagyatva, de leküzdött minden nehézséget, és a Palermo megbecsült tagjává vált az akaratereje miatt. Konok tervszerűséget látok benne, technikai képzettsége kiváló, nem véletlen, hogy ciprusi csapatával, az APOEL Nicosiával a Bajnokok Ligájában is rendre pályára lép, járt már a Bernabéu-stadionban, játszott a Real Madrid ellen.



S ha már a Real Madridot hozta szóba, megkérdezték a szakembert, mit hoz szerinte a kedd esti nicosiai APOEL–Real összecsapás.



­– A ciprusiak kétszer 1-1-et értek el a Dortmund ellen, ezért nem kizárt Sallaiék sikere, elvégre egy kis csapat is művelhet csodát.




Szívszorító az agydaganattal harcoló volt NB I-es focista vallomása - NB1.hu



Az agydaganattal küzdő focista vallomása




Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Nyilasi elmondta, kit tart Gera utódjának

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2017.11.20. 08:50

Annak a Szabó nevezetűnek a védelemben keressetek egy utódot mielőbb! A valaha volt leggyengébb magyar válogatott játékos.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Nyilasi elmondta, kit tart Gera utódjának

HozzászólásSzerző: inreallife » 2017.11.20. 10:17

en azert nem vagyok errol meggyozodve. egy gera vagy egy lisztes mar fiatalon is helyet szoritott maganak a mainal egy joval erosebb nb1-ben. amugy sem gondolom, hogy van-e ertelme utodrol beszelni, gera egy teljesen szetszort mozgasu, "megfejthetetlen" jatekos, a srac meg inkabb tanult mozgasformakban jeleskedik az elmondas alapjan. en sem lattam belole sokat, par 10 perceket cserekent, ami talan volt talan 2 labdaerintese, ebbol nehez josolgatni. de tovabbra is azt gondolom, utodkent majd akkor hivatkozzunk ra, ha mar valamilyen komolyabb szintet megugrott. elcsepeltek mar ennek a szonak a jelenteset...
kubatov takarodj!

Avatar
gw
kávboj
Hozzászólások: 14249
Csatlakozott: 2005.07.29. 13:38

Re: Nyilasi elmondta, kit tart Gera utódjának

HozzászólásSzerző: gw » 2017.11.20. 10:25

inreallife írta:en azert nem vagyok errol meggyozodve. egy gera vagy egy lisztes mar fiatalon is helyet szoritott maganak a mainal egy joval erosebb nb1-ben. amugy sem gondolom, hogy van-e ertelme utodrol beszelni, gera egy teljesen szetszort mozgasu, "megfejthetetlen" jatekos, a srac meg inkabb tanult mozgasformakban jeleskedik az elmondas alapjan. en sem lattam belole sokat, par 10 perceket cserekent, ami talan volt talan 2 labdaerintese, ebbol nehez josolgatni. de tovabbra is azt gondolom, utodkent majd akkor hivatkozzunk ra, ha mar valamilyen komolyabb szintet megugrott. elcsepeltek mar ennek a szonak a jelenteset...


20 evvel ezelotti csapatokhoz sincs ertelme maiakat hasonlitani
E.E.E.

kávbojnak úgysem tűnsz, csak marhapásztornak

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Nyilasi elmondta, kit tart Gera utódjának

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.11.20. 10:53

BEARGRYLLS írta:Annak a Szabó nevezetűnek a védelemben keressetek egy utódot mielőbb! A valaha volt leggyengébb magyar válogatott játékos.

a leggyengébb húszban benne van, de azért bőséges a választék, csak bekkekből egy Kapcsos, Devecseri, Palaczky triót bedobok így hirtelen
egy biztos, ahol Szabó Jani színre lép ott a labda sírva fakad
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Nyilasi elmondta, kit tart Gera utódjának

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.11.20. 10:58

gw írta:
inreallife írta:en azert nem vagyok errol meggyozodve. egy gera vagy egy lisztes mar fiatalon is helyet szoritott maganak a mainal egy joval erosebb nb1-ben. amugy sem gondolom, hogy van-e ertelme utodrol beszelni, gera egy teljesen szetszort mozgasu, "megfejthetetlen" jatekos, a srac meg inkabb tanult mozgasformakban jeleskedik az elmondas alapjan. en sem lattam belole sokat, par 10 perceket cserekent, ami talan volt talan 2 labdaerintese, ebbol nehez josolgatni. de tovabbra is azt gondolom, utodkent majd akkor hivatkozzunk ra, ha mar valamilyen komolyabb szintet megugrott. elcsepeltek mar ennek a szonak a jelenteset...


20 evvel ezelotti csapatokhoz sincs ertelme maiakat hasonlitani

jó, de amikor Nyíl abbahagyta a gondolkodást még beállósok és irányítók is voltak a pályán
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Nyilasi elmondta, kit tart Gera utódjának

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.11.20. 11:19

Adamek írta:
gw írta:
inreallife írta:en azert nem vagyok errol meggyozodve. egy gera vagy egy lisztes mar fiatalon is helyet szoritott maganak a mainal egy joval erosebb nb1-ben. amugy sem gondolom, hogy van-e ertelme utodrol beszelni, gera egy teljesen szetszort mozgasu, "megfejthetetlen" jatekos, a srac meg inkabb tanult mozgasformakban jeleskedik az elmondas alapjan. en sem lattam belole sokat, par 10 perceket cserekent, ami talan volt talan 2 labdaerintese, ebbol nehez josolgatni. de tovabbra is azt gondolom, utodkent majd akkor hivatkozzunk ra, ha mar valamilyen komolyabb szintet megugrott. elcsepeltek mar ennek a szonak a jelenteset...


20 evvel ezelotti csapatokhoz sincs ertelme maiakat hasonlitani

jó, de amikor Nyíl abbahagyta a gondolkodást még beállósok és irányítók is voltak a pályán

az egyetemes labdarúgás legszebb időszaka volt
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Nyilasi elmondta, kit tart Gera utódjának

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.11.20. 17:25

inreallife írta:en azert nem vagyok errol meggyozodve. egy gera vagy egy lisztes mar fiatalon is helyet szoritott maganak a mainal egy joval erosebb nb1-ben. amugy sem gondolom, hogy van-e ertelme utodrol beszelni, gera egy teljesen szetszort mozgasu, "megfejthetetlen" jatekos, a srac meg inkabb tanult mozgasformakban jeleskedik az elmondas alapjan. en sem lattam belole sokat, par 10 perceket cserekent, ami talan volt talan 2 labdaerintese, ebbol nehez josolgatni. de tovabbra is azt gondolom, utodkent majd akkor hivatkozzunk ra, ha mar valamilyen komolyabb szintet megugrott. elcsepeltek mar ennek a szonak a jelenteset...

Annyit hozzátennék korrekcióként - ha már szóba hoztad -, hogy Gera ennyi idősen még az NB2-ben focizott.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Nyilasi elmondta, kit tart Gera utódjának

HozzászólásSzerző: Gunners » 2017.11.20. 17:32

Abban már király hogy kell baromságokat nyilatkozni.
Go Gunners Hajrá Videoton

BlancoAgilon38

Re: Nyilasi elmondta, kit tart Gera utódjának

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.11.20. 18:03

Gunners írta:Abban már király hogy kell baromságokat nyilatkozni.

Mindig az volt. És nyelvújító. Megfutja a védőt, megfutja baszomalássan.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Nyilasi elmondta, kit tart Gera utódjának

HozzászólásSzerző: Gunners » 2017.11.20. 18:36

BlancoAgilon38 írta:
Gunners írta:Abban már király hogy kell baromságokat nyilatkozni.

Mindig az volt. És nyelvújító. Megfutja a védőt, megfutja baszomalássan.

Sallai ? Nem Nyílra gondoltam most.
Go Gunners Hajrá Videoton

BlancoAgilon38

Re: Nyilasi elmondta, kit tart Gera utódjának

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.11.20. 18:38

Gunners írta:
BlancoAgilon38 írta:
Gunners írta:Abban már király hogy kell baromságokat nyilatkozni.

Mindig az volt. És nyelvújító. Megfutja a védőt, megfutja baszomalássan.

Sallai ? Nem Nyílra gondoltam most.

Nyilasira gondoltam.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Nyilasi elmondta, kit tart Gera utódjának

HozzászólásSzerző: Gunners » 2017.11.20. 18:45

BlancoAgilon38 írta:
Gunners írta:
BlancoAgilon38 írta:Mindig az volt. És nyelvújító. Megfutja a védőt, megfutja baszomalássan.

Sallai ? Nem Nyílra gondoltam most.

Nyilasira gondoltam.

Én a Roland gyerekre gondoltam most( volt azért 1-2 bicskanyitogató nyilatkozata), futballistaként rengeteget kell még fejlődnie, ezt láthattuk a luxemburgi meg az andorrai villanyszerelők ellen.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Nyilasi elmondta, kit tart Gera utódjának

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2017.11.21. 10:18

Adamek írta:
BEARGRYLLS írta:Annak a Szabó nevezetűnek a védelemben keressetek egy utódot mielőbb! A valaha volt leggyengébb magyar válogatott játékos.

a leggyengébb húszban benne van, de azért bőséges a választék, csak bekkekből egy Kapcsos, Devecseri, Palaczky triót bedobok így hirtelen
egy biztos, ahol Szabó Jani színre lép ott a labda sírva fakad

Mérkőzések óta külön figyelem.A legközelebbi társához is képtelen pontosan passzolni, szélső hátvéd révén cselezésről, beadásról nem is beszélve és mindezek mellé úgy fordul mint egy kamion.Ha odatennénk egy labdaügyesebb játékost(Radó, Bódi) már jobban mutatna az egész.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 124 vendég