Nem játszhat a Fradi a Hali új stadionjában?

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Nem játszhat a Fradi a Hali új stadionjában?

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.11.18. 16:23

Szombathely – A jegyvásárlás nem sikerült.

Nem játszhat a Fradi a Hali új stadionjában?


A nyugat.hu-n megjelent írást változtatás és véleményezés nélkül közöljük:



„Tovább gyűrűzik a Haladás Sportkomplexum ügye. Ugyanis a múlt héten, tűzijátékkal, show műsorral átadott létesítményt egyelőre nem tudják használni a sportolók. A kivitelező cég ugyanis - a HVSE közleménye szerint - november 20-ig garanciális javításokat végez a komplexumban. Korábban arról szóltak a hírek, hogy ez a Szombathelyi Haladás NB1-es focicsapatát nem érinti.



Most úgy néz ki, mégis.



Olvasónk keresett meg azzal minket, hogy jegyet szeretett volna venni a Haladás jövő hét végi, november 25-i meccsére ám eddig sehol sem járt sikerrel. Járt a Haladás Kossuth Lajos utcai ereklyeboltjában, de ott azt mondták neki, az üzletben nem tudnak jegyet adni. Az értékesítést ugyanis a Haladás Sportkomplexum végzi. Próbálta elérni a komplexumot de ott még csak egy elérhetőséget sem talált. Aztán az mlsz jegyértékesítő weblapját nézte meg és bár az összes többi meccs fel van sorolva, a Haladás - Ferencvárosra nem tudott jegyet venni.



Úgy tudjuk mindennek a hátterében az van, hogy a focicsapat vezetői nem tudtak megegyezni az üzemeltetővel, így egyelőre patthelyzet van. Lehet, hogy ez megoldódik addig, egyelőre azonban úgy néz ki, hogy az élvonalban szereplő labdarúgók sem fogják tudni használni a 15,4 milliárd forintból épült pályát, helyette Sopronban kell pályára lépniük.



Telefonon többször is kerestük a klub ügyvezetőjét. Tóth Miklóst, és a csapat tulajdonosát Illés Bélát is. Egyelőre egyikük sem vette fel. Amint jelentkeznek, közöljük a friss információkat.”



 




Élő közvetítés és a gólok története az NB I 16. fordulójának a mérkőzéseiről - NB1.hu



Élő közvetítés és a gólok története az NB I 16. fordulójának a mérkőzéseiről




BlancoAgilon38

Re: Nem játszhat a Fradi a Hali új stadionjában?

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.11.18. 16:25

Profizmus.hu

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Nem játszhat a Fradi a Hali új stadionjában?

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2017.11.18. 18:25

Dontfos, Szombathelyen lesz a mérkőzés.
Ugyanakkor szégyenteljes az, amit leművelnek a stadionnal kapcsolatban az illetékesek.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Nem játszhat a Fradi a Hali új stadionjában?

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2017.11.20. 07:42

Savaria1919 írta:Dontfos, Szombathelyen lesz a mérkőzés.
Ugyanakkor szégyenteljes az, amit leművelnek a stadionnal kapcsolatban az illetékesek.
Mijaza dontfos?
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Nem játszhat a Fradi a Hali új stadionjában?

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.11.20. 07:56

MindigÚjpest írta:
Savaria1919 írta:Dontfos, Szombathelyen lesz a mérkőzés.
Ugyanakkor szégyenteljes az, amit leművelnek a stadionnal kapcsolatban az illetékesek.
Mijaza dontfos?

Szerintem valami olyasmi lehet, hogy "nem kell beszarni" - szombathelyi hunglish kifejezés
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Nem játszhat a Fradi a Hali új stadionjában?

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2017.11.20. 08:13

Reginald McFreez írta:
MindigÚjpest írta:
Savaria1919 írta:Dontfos, Szombathelyen lesz a mérkőzés.
Ugyanakkor szégyenteljes az, amit leművelnek a stadionnal kapcsolatban az illetékesek.
Mijaza dontfos?

Szerintem valami olyasmi lehet, hogy "nem kell beszarni" - szombathelyi hunglish kifejezés
Köszi.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Nem játszhat a Fradi a Hali új stadionjában?

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2017.11.20. 10:41

Röhejes.
Azért remélem péntekig kitalálják, hogyan lesz, és nem szombaton kell megállni Csornánál, várva a végső megerősítésre, hogy akkor most merre tovább :)
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Nem játszhat a Fradi a Hali új stadionjában?

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.11.20. 13:08

Ferencváros // Man Utd írta:Röhejes.
Azért remélem péntekig kitalálják, hogyan lesz, és nem szombaton kell megállni Csornánál, várva a végső megerősítésre, hogy akkor most merre tovább :)
Savaria1919 írta:Dontfos, Szombathelyen lesz a mérkőzés.
Ugyanakkor szégyenteljes az, amit leművelnek a stadionnal kapcsolatban az illetékesek.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: RAUL7 valamint 89 vendég