Nagyon sok fradistát lekapcsoltak a zsaruk, képek azokról, akiket keresnek

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Nagyon sok fradistát lekapcsoltak a zsaruk, képek azokról, akiket keresnek

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.11.15. 13:43

Budapest – Tegnap jeleztük, hogy forró nyomon a nyomozók.

Nagyon sok fradistát lekapcsoltak a zsaruk, képek azokról, akiket keresnek


A Fradi-DVSC mérkőzésen történt események kapcsán az nb1.hu minden álláspontot és megjelenő információt igyekezett és igyekszik ismertetni! Megírtuk, remek volt a hangulat, jó volt a meccs, hírt adtunk a balhéról, az arra adott reakciókról (klub, rendőrség, SZSZJN, a késelő barátnője, klublegendák levele az ultráknak, a kormány álláspontja, Szeiler nyilatkozata, a Tábor és a klub közös közleménye, az FTC pénteki sajtótájékoztatója), az MLSZ Fegyelmi Bizottság büntetéséről és a közéleti honlapokon megjelenő beszámolókról, hírekről, információkról.



 



Amelyik fél nyilatkozott, vagy közleményt juttatott el az nb1.hu-hoz, az kivétel nélkül, illetve a véleményezésünk hiányában kapott helyt az oldalon. Ezek, a továbbiakban is így maradnak! Mert az állásfoglalás nem a mi dolgunk, mivel nem nyomozóhatóság, hanem híreket is közlő honlap vagyunk.



 



Tegnap jeleztük, hogy újabb 3 főt állítottak elő, de hozzátettük, további előállítások is várhatóak. Mint írtuk: „Mint az nb1.hu a Ferencváros múlt heti sajtótájékoztatójáról élő közvetítésében jelezte, a klub vezetői bejelentették, az intézkedések elindításához 100%-osan kell beazonosítani az elkövetőket. Ez azt jelenti, hogy többekről tudják, hogy ott voltak, de lehet, még (!) csak 85%-osan tudják bizonyítani így az érintettek helyében óvatosak lennénk.



 



Mint a Fradi válasza bizonyítja, bőven van alapja az állításunknak, és annak a barátnőnek, vagy barátnőknek sem biztos, hogy jó lesz, akik az elkövetőknek az átöltözésekben segítettek.”



 



Íme, a zsaruk legújabb közleménye:



 



„Tizennégy gyanúsítottat elfogott, további négy személy ellen elfogatóparancsot adott ki a rendőrség a november 4-én a Ferencváros–Debrecen mérkőzésen történt verekedés ügyében.



 



A november 5-én őrizetbe vett két gyanúsítotton felül további 18 szurkolót azonosítottak be, akik közül 14 főt 2017. november 14-én az esti órákban elfogtak, előállítottak, majd gyanúsítottként hallgattak ki. Négyüket továbbra is keresik: a 19 éves Birkás Tibort, a 29 éves Faragó Krisztiánt, a 30 éves Danka Gergőt és a 23 éves Potyondi Ferencet.



 



Őket keresik: Danka Gergő, Birkás Tibor, Potyondi Ferenc Zoltán és Faragó Krisztián



 





 



„A Budapesti Rendőr-főkapitányság kéri, hogy aki a férfiakat felismeri, tartózkodási helyükkel, vagy a bűncselekménnyel kapcsolatban információval rendelkezik, névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 »Telefontanú« számán, a 107 vagy 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén” – áll a rendőrség közleményének végén.”


Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Nagyon sok fradistát lekapcsoltak a zsaruk, képek azokról, akiket keresnek

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.11.15. 13:55

Akkor már csak vagy 25-30 fő hiányzik.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Nagyon sok fradistát lekapcsoltak a zsaruk, képek azokról, akiket keresnek

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2017.11.15. 15:52

Mindenhol,mindenhol buta zsaruk
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Nagyon sok fradistát lekapcsoltak a zsaruk, képek azokról, akiket keresnek

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2017.11.15. 15:57

Meglepően hatékonyan kezelik most ezt az ügyet. Mondjuk nem is baj, kurvára ideje volt már.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40740
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Nagyon sok fradistát lekapcsoltak a zsaruk, képek azokról, akiket keresnek

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.11.15. 17:12

szép mindegyik, főleg a felső kettő
ifj knézyt nem keresik?
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Nagyon sok fradistát lekapcsoltak a zsaruk, képek azokról, akiket keresnek

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.11.15. 17:37

SuperDepor írta:szép mindegyik, főleg a felső kettő
ifj knézyt nem keresik?

Sötét haj, sötét szakáll, nem lep meg.

Ami engem illet, egyik sem túl antipatikus, van nyakuk és nem süt a szemükből a butaság. Ettől mondjuk még lehetnek iszonyatos buták.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36798
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Nagyon sok fradistát lekapcsoltak a zsaruk, képek azokról, akiket keresnek

HozzászólásSzerző: RC » 2017.11.15. 17:50

A kis Birkás folytatja a családi hagyományokat.
SABARIA 1926

Avatar
G_Gergely
Serdülõ
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2016.05.04. 16:34
Tartózkodási hely: a Föld nevű bolygó...

Re: Nagyon sok fradistát lekapcsoltak a zsaruk, képek azokról, akiket keresnek

HozzászólásSzerző: G_Gergely » 2017.11.16. 08:34

[quote="RC"]A kis Birkás folytatja a családi hagyományokat
Apu volt a "zászlóvivő"...


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 240 vendég