Válogatott: elmaradt az igazi extázis a Himnusz alatt

nb1.hu12
Toborzórajáró

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.11.14. 20:27

Budapest – Gyorsjelentés a szurkolásról – formában a zajmikrofonok.

Nagyjából 11 ezren vannak a Groupama Arénában a nemrég elkezdődött Magyarország-Costa Rica felkészülési mérkőzésen. Az ultrák helyén gyakorlatilag üresek a szektorok, ők előre bejelentették a luxemburgi égés után, hogy a borzalmas évi szereplés miatt ezúttal nem lesznek ott a mérkőzésen.

Éppen ezért fordulhatott elő – lehet, hogy először a történelem folyamán -, hogy a mérkőzést közvetítő televíziós csatorna (most éppen az M4 Sport) a Himnusz végén nem mutatta az ultrák szektorát.

Ugye, ők mindig gyorsabban szokták dalolni a nemzeti indulónkat, így, amikor még megy a zene és az átszellemült éneklés a játékosok és a többi szurkoló részéről, egyik pillanatról a másikra felrobban a stadion a diadalittas és egyben harcias felkiáltásuktól, amikor végeznek. Ez a katarzis egyébként általában jobb szokott lenni a meccseknél is, akármennyire nyerünk adott esetben és akármilyen játékkal!

Az igazi extázis most viszont elmaradt…

A kezdés után a főlelátón helyet foglalók ütemes szurkolásba kezdtek (felelgetős drukkolás is volt), az MLSZ is megkapta a magáét egyszer.

A zajmikrofonok egészen kiváló formában vannak, az akusztikája most is parádés a létesítménynek, de sokkal jobb lenne, ha a tömött kapu mögül is érkezne a bíztatás. 

Élő közvetítés: Magyarország-Costa Rica - NB1.hu

Magyarország-Costa Rica élő közvetítés

BlancoAgilon38

Re: Válogatott: elmaradt az igazi extázis a Himnusz alatt

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.11.16. 02:21

Fel kell építeni a csapatot újra. Annak idején Mészöly mondta: jöjjenek a fiatalok! Ma már nincsenek, akik jönnének. Sajnálatos.

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2017.11.16. 08:43

Ettől függetlenül most sem sikerült végigvárni a Himnusz végét.Ment az "őrjöngés", a játékosok is ugráltak az ellenfél meg elindult kezet fogni.
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

Reginald McFreez
Aranylabdás

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.11.16. 09:14

Mrs.Dolcetti írta:Ettől függetlenül most sem sikerült végigvárni a Himnusz végét.Ment az "őrjöngés", a játékosok is ugráltak az ellenfél meg elindult kezet fogni.

Erkel elbaszta, nem vette figyelembe, hogy a Himnuszt később focimeccsek előtt játsszák, és miután lement a szöveges rész, még írt hozzá egy félórás levezetőt.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Cselszky
Aranylabdás

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.11.16. 09:20

BlancoAgilon38 írta:Fel kell építeni a csapatot újra. Annak idején Mészöly mondta: jöjjenek a fiatalok! Ma már nincsenek, akik jönnének. Sajnálatos.

Akkor hozzuk vissza az öregeket.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Adamek
Flegma

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.11.16. 10:12

Reginald McFreez írta:
Mrs.Dolcetti írta:Ettől függetlenül most sem sikerült végigvárni a Himnusz végét.Ment az "őrjöngés", a játékosok is ugráltak az ellenfél meg elindult kezet fogni.

Erkel elbaszta, nem vette figyelembe, hogy a Himnuszt később focimeccsek előtt játsszák, és miután lement a szöveges rész, még írt hozzá egy félórás levezetőt.

nem bánnám ha végre a Szózat lenyomná a Himnuszt, minden tekintetben baróbb
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Maradonapoli
Aranylabdás
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.11.16. 12:59

Adamek írta:
Reginald McFreez írta:

nem bánnám ha végre a Szózat lenyomná a Himnuszt, minden tekintetben baróbb

én egy jó kis chilei cseresznyébe ojtott porosz indulót bírnék elképzelni opera betétekkel urugváji módra pl. jaj cica
de az alap valami hasonló legyen

https://www.youtube.com/watch?v=PmZGuPfGNrY&t=20s
GYŐZELMÜNK KOVÁCSA

SuperDepor
Moderátor

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.11.16. 14:53

Himnusz alatt miért nem vigyázzban állnak a játékosok, ez mióta jött be, h a mellkasra teszik a kezüket és miért ?
leírva láttál és képen is,
de most megismersz majd más oldalamról,
töménytelen fényben itt ülök a napon
lenn, a taxisofőr szájában egy fekete mappa
épp a fizetését teszi el, mert eljön a napja,
hogy mindenért fizetni kell

Adamek
Flegma

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.11.16. 16:23

SuperDepor írta:Himnusz alatt miért nem vigyázzban állnak a játékosok, ez mióta jött be, h a mellkasra teszik a kezüket és miért ?

ámerikánosz muviz end hiróz
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.11.16. 16:24

SuperDepor írta:Himnusz alatt miért nem vigyázzban állnak a játékosok, ez mióta jött be, h a mellkasra teszik a kezüket és miért ?

Régóta. De a szív fölé pakolt mancs szerintem nem rossz. Már a dakoták is alkalmazták.

SuperDepor
Moderátor

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.11.16. 17:52

BlancoAgilon38 írta:

Régóta. De a szív fölé pakolt mancs szerintem nem rossz. Már a dakoták is alkalmazták.

Nekem valahogy nem áll össze, rendezvényeken, ünnepekkor senki nem rakja mellkasra a kezét, annyira nem lehet régi, az utolsó vébénken még nem volt divat. Bár, ha azt vesszük az mégis régen volt.
leírva láttál és képen is,
de most megismersz majd más oldalamról,
töménytelen fényben itt ülök a napon
lenn, a taxisofőr szájában egy fekete mappa
épp a fizetését teszi el, mert eljön a napja,
hogy mindenért fizetni kell

BlancoAgilon38

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.11.16. 17:54

SuperDepor írta:
BlancoAgilon38 írta:

Nekem valahogy nem áll össze, rendezvényeken, ünnepekkor senki nem rakja mellkasra a kezét, annyira nem lehet régi, az utolsó vébénken még nem volt divat. Bár, ha azt vesszük az mégis régen volt.

Régóta divat már. Én is teszem.

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2017.11.16. 18:02

BlancoAgilon38 írta:
SuperDepor írta:
BlancoAgilon38 írta:Régóta. De a szív fölé pakolt mancs szerintem nem rossz. Már a dakoták is alkalmazták.

Régóta divat már. Én is teszem.

Lehet Te hoztad divatba :) Amúgy én ilyen amcsi filmes baseball meccseken láttam először. Legalábbis úgy rémlik.
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

Vissza: “www.nb1.hu”