Íme, az elküldött, születésnapos Hali-edző búcsúszavai

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Íme, az elküldött, születésnapos Hali-edző búcsúszavai

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.11.08. 16:42

Szombathely – Nem így képzelte el.

Íme, az elküldött, születésnapos Hali-edző búcsúszavai


Mint jeleztük, edzőváltás volt a Haladásnál. Íme, az elküldött edző, Pacsi Bálint búcsúszavai, aki éppen ma ünnepli a 43. születénapját:



 



„ Nem így képzeltem el a születésnapomat. Az utolsó leheletemig dolgoztam a Haladásért. Szakmailag el tudom fogadni a váltást, hiszen a csapat nem hozta a várt eredményeket. Köszönettel tartozom a vezetőknek, hogy irányíthattam szeretett klubomat, ahol felnőttem. Minden pillanatot élveztem, amit stábommal és a játékosokkal töltöttem. Döntéseimet mindig a magyar labdarúgás érdekei vezérelték, középszerű légiósok helyett fiatal magyar játékosokat szerepeltettem. Egyetértek Csányi Sándorral, az MLSZ elnökével: a tehetségeknek 16-18 éves korban kell megismerniük a felnőtt profi futballt, hogy fejlődésük biztosított legyen. Köszönöm a játékosoknak, hogy minden tőlük telhetőt megtettek az edzéseken és a mérkőzéseken. Sok sikert kívánok az utánam következő szakmai stábnak!”




Elküldte edzőjét a Haladás - NB1.hu



Edzőváltás a Halinál




Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96327
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Íme, az elküldött, születésnapos Hali-edző búcsúszavai

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.11.08. 16:56

Szimpatikus pofa, de azt nem tudom, milyen edző.

Mátyus Jani, Véber Gyuri, valami hasonló. Vagy valaki Eszékről.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
just
Tartalék
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2007.03.28. 11:13

Re: Íme, az elküldött, születésnapos Hali-edző búcsúszavai

HozzászólásSzerző: just » 2017.11.08. 17:30

" Minden pillanatot élveztem, amit stábommal és a játékosokkal töltöttem. "
És a szurkolók?
"Úgy vélem,a mûvem csak akkor lesz befejezve ha meghaltam és eltemetnek" John Lennon
Angyalföld
http://www.youtube.com/watch?v=I-NRriHlLUk

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Íme, az elküldött, születésnapos Hali-edző búcsúszavai

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2017.11.08. 17:31

Cselszky írta:...de azt nem tudom, milyen edző.

Állás nélküli.

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Íme, az elküldött, születésnapos Hali-edző búcsúszavai

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2017.11.08. 17:45

just írta:" Minden pillanatot élveztem, amit stábommal és a játékosokkal töltöttem. "
És a szurkolók?

Nem ő a hibás elsősorban. Ezzel a kerettel nem lehet csodát tenni.
HAJRÁ HALI!

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Íme, az elküldött, születésnapos Hali-edző búcsúszavai

HozzászólásSzerző: SAW » 2017.11.08. 17:45

Ez így nem volt egy hosszú pályafutás Hali edzőként és mivel Géza is nemrég repült, felmerül, hogy a valódi probléma máshol van a csapatnál.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Íme, az elküldött, születésnapos Hali-edző búcsúszavai

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2017.11.08. 18:14

Cselszky írta:Szimpatikus pofa, de azt nem tudom, milyen edző.

Mátyus Jani, Véber Gyuri, valami hasonló. Vagy valaki Eszékről.

Supkát írták az egyik fórumon. A csakfoci meg annyit, hogy horvát lehet az utód. Ha utóbbi válik igazzá, akkor már eléggé valószínűsíthető a tulajdonosváltás, azaz hogy Homlokék (és Mészáros Lőrinc) átveszik a hatalmat.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36786
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Íme, az elküldött, születésnapos Hali-edző búcsúszavai

HozzászólásSzerző: RC » 2017.11.08. 18:15

Savaria1919 írta:
Cselszky írta:Szimpatikus pofa, de azt nem tudom, milyen edző.

Mátyus Jani, Véber Gyuri, valami hasonló. Vagy valaki Eszékről.

Supkát írták az egyik fórumon. A csakfoci meg annyit, hogy horvát lehet az utód. Ha utóbbi válik igazzá, akkor már eléggé valószínűsíthető a tulajdonosváltás, azaz hogy Homlok (és Mészáros Lőrinc átveszik a hatalmat.)

Slaven Bilic lesz, Béláék arra vártak, hogy végre kirúgják a WHU-tól.
SABARIA 1926

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96327
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Íme, az elküldött, születésnapos Hali-edző búcsúszavai

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.11.08. 18:21

Savaria1919 írta:
Cselszky írta:Szimpatikus pofa, de azt nem tudom, milyen edző.

Mátyus Jani, Véber Gyuri, valami hasonló. Vagy valaki Eszékről.

Supkát írták az egyik fórumon. A csakfoci meg annyit, hogy horvát lehet az utód. Ha utóbbi válik igazzá, akkor már eléggé valószínűsíthető a tulajdonosváltás, azaz hogy Homlokék (és Mészáros Lőrinc) átveszik a hatalmat.

Mindazok alapján, amiket eddig írtál, van rá esély, hogy de facto már átvették. Lehet, hogy így felgyorsítják a folyamatot, és télen már jön a pénzfröccs az igazolásokra.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Banane
Tartalék
Hozzászólások: 1725
Csatlakozott: 2008.10.04. 20:32

Re: Íme, az elküldött, születésnapos Hali-edző búcsúszavai

HozzászólásSzerző: Banane » 2017.11.08. 18:24

Ilyen "faék egyszerű" edzője sem volt még a Halinak azt hiszem. Remélem most rögtön megy vissza az akadémiára, hogy az elkövetkezendő 10 évben se neveljenek ki egyetlen életképes játékost sem. Azért a duma végére még kellett egy kis Csányi seggnyalás az életképtelen fiatal szabály mellett.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Íme, az elküldött, születésnapos Hali-edző búcsúszavai

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2017.11.08. 18:29

Cselszky írta:
Savaria1919 írta:
Cselszky írta:Szimpatikus pofa, de azt nem tudom, milyen edző.

Mátyus Jani, Véber Gyuri, valami hasonló. Vagy valaki Eszékről.

Supkát írták az egyik fórumon. A csakfoci meg annyit, hogy horvát lehet az utód. Ha utóbbi válik igazzá, akkor már eléggé valószínűsíthető a tulajdonosváltás, azaz hogy Homlokék (és Mészáros Lőrinc) átveszik a hatalmat.

Mindazok alapján, amiket eddig írtál, van rá esély, hogy de facto már átvették. Lehet, hogy így felgyorsítják a folyamatot, és télen már jön a pénzfröccs az igazolásokra.

Már megvették volna, de nem sikerült a megegyezés. Béla az akadémiáját fejleszti szinte kizárólag. Viszont az is tény, hogy a 10 éve működő intézmény eddigi kinevelései max az nb1-es élcsapatok padjáig jutottak... (Kovács, Radó, Ugrai) Pedig jópár milliárd el lett költve rá.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Mantequilla
Aranylabdás
Hozzászólások: 28691
Csatlakozott: 2007.10.02. 17:59
Tartózkodási hely: El Pollo Loco

Re: Íme, az elküldött, születésnapos Hali-edző búcsúszavai

HozzászólásSzerző: Mantequilla » 2017.11.08. 18:48

Tőlünk még kapjanak ki, aztán felőlem tavasszal jöhet a nagy feltámadás.
"A texasiról kiderült, hogy jóindulatú, nagylelk? és kedves ember. Három nap múlva mindenki utálta."

VIDEOTON
¡VIVA LA MEHEECO!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Íme, az elküldött, születésnapos Hali-edző búcsúszavai

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2017.11.08. 18:52

Mantequilla írta:Tőlünk még kapjanak ki, aztán felőlem tavasszal jöhet a nagy feltámadás.

Az elmúlt 10 évben kétszer nyertetek bajnokit ellenünk idegenben. Persze ez semmit sem jelent, ha valami csoda nem történik, meglesz a harmadik sikeretek is, akár kiütéssel.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Íme, az elküldött, születésnapos Hali-edző búcsúszavai

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2017.11.08. 22:43

Köszipacsi.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Íme, az elküldött, születésnapos Hali-edző búcsúszavai

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2017.11.08. 23:50

Banane írta:Ilyen "faék egyszerű" edzője sem volt még a Halinak azt hiszem. Remélem most rögtön megy vissza az akadémiára, hogy az elkövetkezendő 10 évben se neveljenek ki egyetlen életképes játékost sem. Azért a duma végére még kellett egy kis Csányi seggnyalás az életképtelen fiatal szabály mellett.


Ez hülyeség! Pacsi képzett, nyelveket beszélő, felkészült edző, nem mellesleg óriási érzelmeket táplál a klub iránt. Az egy dolog, hogy nem volt még NB I-es edző. Egy kicsit erősebb kerettel elboldogult volna. Az akadémiáról pedig azért került már ki egy-két olyan játékos, akik megállják a helyüket az NB I-ben, még akkor is, ha a mi kis bajnokságunk nem Európa élvonala. Onnan jött Radó, Ugrai, Kovács és vannak a mai Haliban is ügyes srácok.
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
Banane
Tartalék
Hozzászólások: 1725
Csatlakozott: 2008.10.04. 20:32

Re: Íme, az elküldött, születésnapos Hali-edző búcsúszavai

HozzászólásSzerző: Banane » 2017.11.09. 01:00

nick2005 írta:
Banane írta:Ilyen "faék egyszerű" edzője sem volt még a Halinak azt hiszem. Remélem most rögtön megy vissza az akadémiára, hogy az elkövetkezendő 10 évben se neveljenek ki egyetlen életképes játékost sem. Azért a duma végére még kellett egy kis Csányi seggnyalás az életképtelen fiatal szabály mellett.


Ez hülyeség! Pacsi képzett, nyelveket beszélő, felkészült edző, nem mellesleg óriási érzelmeket táplál a klub iránt. Az egy dolog, hogy nem volt még NB I-es edző. Egy kicsit erősebb kerettel elboldogult volna. Az akadémiáról pedig azért került már ki egy-két olyan játékos, akik megállják a helyüket az NB I-ben, még akkor is, ha a mi kis bajnokságunk nem Európa élvonala. Onnan jött Radó, Ugrai, Kovács és vannak a mai Haliban is ügyes srácok.


Aha, hát még ha a magyar nyelv is menne neki akkor milyen képzett lenne. A keretre neki egy rossz szava nem lehet, mint ahogy azt a fent idézett sorok is állítják, ő a magyar labdarúgást (na meg Csányi uraságot) szolgálja. :DD Ennél tökéletesebb keret márpedig akkor nincs számára.
Akadémiához meg annyit, hogy ha jól emlékszem az a pár ügyes srác (a padon elég ügyesen ülnek) sem Pacsi mester, hanem még a korábbi Simon apuka szárnyai alól kelt ki. Azóta nihil.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Íme, az elküldött, születésnapos Hali-edző búcsúszavai

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2017.11.09. 11:36

Egervári, Prukner és egy volt felvidéki szövkap is a jelöltek között.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Íme, az elküldött, születésnapos Hali-edző búcsúszavai

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2017.11.11. 22:28

Savaria1919 írta:Egervári, Prukner és egy volt felvidéki szövkap is a jelöltek között.


Egervárit valahogy sosem bírtam, felvidéki nem tudom ki lehet. Szóval a fenti 3 közül akkor már Prukner. Bár nem várható tőle csoda. Valaki írta, hogy az egykori válogatott játékos Klausz László egész jó volt szegedi edzőként, jelenleg pedig a Cegléddel áll az NB II 7. helyén. NB I-ben még nem volt edző, azt nem tudom, hogy minden szükséges papírja megvan-e, de legalább egy telefont, vagy egy beszélgetést megérne a vezetők részéről.
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Íme, az elküldött, születésnapos Hali-edző búcsúszavai

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2017.11.11. 22:42

nick2005 írta:
Savaria1919 írta:Egervári, Prukner és egy volt felvidéki szövkap is a jelöltek között.


Egervárit valahogy sosem bírtam, felvidéki nem tudom ki lehet. Szóval a fenti 3 közül akkor már Prukner. Bár nem várható tőle csoda. Valaki írta, hogy az egykori válogatott játékos Klausz László egész jó volt szegedi edzőként, jelenleg pedig a Cegléddel áll az NB II 7. helyén. NB I-ben még nem volt edző, azt nem tudom, hogy minden szükséges papírja megvan-e, de legalább egy telefont, vagy egy beszélgetést megérne a vezetők részéről.

Mátyust is írták, hogy elvileg vele is tárgyalnak. Brutálnehéz meccsek jönnek (Balmaz, Fradi, Felcsút, Vidi), szóval olyan kellene, aki jól tudja motiválni a társaságot, és képes lenne legalább 4-5 pontot összeszenvedni ezzel a társasággal. Külföldi edzőnk sosem volt, én megnéznék egy délszlávot (inkább horvátot), azok jó motivátor hírében állnak.
Persze a döntés Béláék kezében van, sanszos, hogy idehoznak egy megélhetési trénert, aki utasításaikat betartva (játszass fiatalt, ne legyenek légiósok) felveszi a milliós fizetést, majd mikor nem jönnek az eredmények beizzítja a kifogásgenerátort ("nagy volt a fű", "gyorsan talált egy gólt az ellenfél", "rossz irányba fújt a szél"), és amikor már biztosan kiestünk, feltett kézzel távozik, hogy ő mindent megtett a bennmaradásért, csakhát erősíteni kellett volna, meg a csapat ellene játszott stb.
Mi meg a Soroksárt, Kozármislenyt, Budafokot fogadhatjuk az új Rohoncin.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

BlancoAgilon38

Re: Íme, az elküldött, születésnapos Hali-edző búcsúszavai

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.11.11. 22:49

nick2005 írta:
Savaria1919 írta:Egervári, Prukner és egy volt felvidéki szövkap is a jelöltek között.


Egervárit valahogy sosem bírtam, felvidéki nem tudom ki lehet. Szóval a fenti 3 közül akkor már Prukner. Bár nem várható tőle csoda. Valaki írta, hogy az egykori válogatott játékos Klausz László egész jó volt szegedi edzőként, jelenleg pedig a Cegléddel áll az NB II 7. helyén. NB I-ben még nem volt edző, azt nem tudom, hogy minden szükséges papírja megvan-e, de legalább egy telefont, vagy egy beszélgetést megérne a vezetők részéről.

Sanyi bát sose szerettem. Értékeltem, és nagyon emberi volt, mikor a felesége betegségéről nem beszél nyilvánosan.
Másrészt a magyar-román 2-2 után, ha nincs az a hülye egyenlítés, akkor azt hiszem pótselejtező van nekünk.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 106 vendég