Helyretette Dárdai Pált a németek világbajnok futballistája

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Helyretette Dárdai Pált a németek világbajnok futballistája

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.11.05. 20:52

Németország - Kemény kritikát kapott a magyar edző.

Helyretette Dárdai Pált a németek világbajnok futballistája


Olaf Thon keményen kiosztotta Dárdai Pált. Thon pályafutása során 52-szer léphetett pályára a német válogatottban, amellyel világbajnoki címet is ünnepelhetett. A magyar szakembert azért kritizálta, mert egy újságíróval szerinte lekezelően bánt - írja a Ripost.


 


"Szerintem Michael Preetznek (a Hertha menedzserének, Dárdai főnökének - a szerző) meg kell mondania neki: ilyet nem tehetsz, vagy inkább maradj otthon! Így nem lehet viselkedni, akkor sem, ha nem ért valamit. Ilyen hetykén válaszolni nem éppen egy példaképre  vall" - jelentette ki Thon.


 



Szürreális mérkőzést játszott Wolfsburgban a Hertha - videó - NB1.hu



Bundesliga - Nyolc gól esett, de a videóbíró párat érvénytelenített.




Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Helyretette Dárdai Pált a németek világbajnok futballistája

HozzászólásSzerző: PTi » 2017.11.05. 21:07

Esetleg valami bovebb info?

Avatar
Slash777
BL-menõ
Hozzászólások: 7197
Csatlakozott: 2008.04.10. 15:04
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Helyretette Dárdai Pált a németek világbajnok futballistája

HozzászólásSzerző: Slash777 » 2017.11.05. 21:35

PTi írta:Esetleg valami bovebb info?

Dárdai egy kérdés hallatán gúnyosan, kioktató hangnemben kérte a sajtómunkást, hogy érthetően artikulálva, nagyobbra nyitott szájjal beszéljen, mert ő külföldiként semmit sem ért a mondandójából. A megismételt kérdés után is tanácstalanul fordult a Hertha mellette ülő kommunikációs munkatársához, aki végül "lefordította" neki az újságíró felvetését.

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Helyretette Dárdai Pált a németek világbajnok futballistája

HozzászólásSzerző: PTi » 2017.11.05. 21:59

Slash777 írta:
PTi írta:Esetleg valami bovebb info?

Dárdai egy kérdés hallatán gúnyosan, kioktató hangnemben kérte a sajtómunkást, hogy érthetően artikulálva, nagyobbra nyitott szájjal beszéljen, mert ő külföldiként semmit sem ért a mondandójából. A megismételt kérdés után is tanácstalanul fordult a Hertha mellette ülő kommunikációs munkatársához, aki végül "lefordította" neki az újságíró felvetését.

koszi :)

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Helyretette Dárdai Pált a németek világbajnok futballistája

HozzászólásSzerző: inreallife » 2017.11.05. 22:18

egy kerdesem lenne, minek megy az olyan riporternek, aki nem beszeli a nyelvet?
dardai biztosan tud nemetul, mert nem csak a csaladja erti meg, ellenben egy ilyen riporternek nevezett akarmi, valojaban hany emberrel kepes kommunikalni?
kubatov takarodj!

BlancoAgilon38

Re: Helyretette Dárdai Pált a németek világbajnok futballistája

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.11.05. 22:35

inreallife írta:egy kerdesem lenne, minek megy az olyan riporternek, aki nem beszeli a nyelvet?
dardai biztosan tud nemetul, mert nem csak a csaladja erti meg, ellenben egy ilyen riporternek nevezett akarmi, valojaban hany emberrel kepes kommunikalni?

Ihh möhte nihht kaufen!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Helyretette Dárdai Pált a németek világbajnok futballistája

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.11.06. 07:05

Slash777 írta:
PTi írta:Esetleg valami bovebb info?

Dárdai egy kérdés hallatán gúnyosan, kioktató hangnemben kérte a sajtómunkást, hogy érthetően artikulálva, nagyobbra nyitott szájjal beszéljen, mert ő külföldiként semmit sem ért a mondandójából. A megismételt kérdés után is tanácstalanul fordult a Hertha mellette ülő kommunikációs munkatársához, aki végül "lefordította" neki az újságíró felvetését.

szóval akkor meg lehetett érteni csak Palkó flegmázott
mind1, az újságíró nem az az állatfaj aki megérdemli a törődést
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Bejg Lee
Sztár
Hozzászólások: 4493
Csatlakozott: 2007.04.02. 11:39
Tartózkodási hely: DIMMU BORGIR koncert elsõ sor

Re: Helyretette Dárdai Pált a németek világbajnok futballistája

HozzászólásSzerző: Bejg Lee » 2017.11.06. 16:53

Pali megkérdezhetted volna jó magyarosan a fritztől:
"Fíkken zi bitte íre mutter???"
"When the Priest killed a Maiden in the Metal Church - Armored Saints and Warlocks watched the Slaughter
Rage of the Slayer forced the Pretty Maids - To Kiss the Queen in Crimson Glory" - SABATON

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Helyretette Dárdai Pált a németek világbajnok futballistája

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.11.06. 17:00

Lassan, német, húzd meg magad,
Könnyen emberedre akadsz.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34451
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Helyretette Dárdai Pált a németek világbajnok futballistája

HozzászólásSzerző: cain » 2017.11.06. 22:34

inreallife írta:egy kerdesem lenne, minek megy az olyan riporternek, aki nem beszeli a nyelvet?
dardai biztosan tud nemetul, mert nem csak a csaladja erti meg, ellenben egy ilyen riporternek nevezett akarmi, valojaban hany emberrel kepes kommunikalni?

http://video.sport1.de/video/hertha-tra ... 8yRa9i0ihG

itt az interjú. ha én értem, neki is kellett. szerintem egyszerűen annyira ideges volt, hogy merő rosszindulatból belekötött az újságíróba, mert az nem erről a meccsről kérdezte, hanem a 2009/10es európa-ligás emlékeiről. úgy játszotta ki a külföldi kártyát, mint a lákátos gázsi a kérdést, amikor elkapják a lopott tyúkkal: "azért csinálod, mert cigány vagyok?"

kezd ez nagyon nem tetszeni nekem. ez már nem az első eset, hogy a sajtóval veszekszik, meg odamondogat.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Helyretette Dárdai Pált a németek világbajnok futballistája

HozzászólásSzerző: ManBat » 2017.11.06. 22:53

cain írta:
inreallife írta:egy kerdesem lenne, minek megy az olyan riporternek, aki nem beszeli a nyelvet?
dardai biztosan tud nemetul, mert nem csak a csaladja erti meg, ellenben egy ilyen riporternek nevezett akarmi, valojaban hany emberrel kepes kommunikalni?

http://video.sport1.de/video/hertha-tra ... 8yRa9i0ihG

itt az interjú. ha én értem, neki is kellett. szerintem egyszerűen annyira ideges volt, hogy merő rosszindulatból belekötött az újságíróba, mert az nem erről a meccsről kérdezte, hanem a 2009/10es európa-ligás emlékeiről. úgy játszotta ki a külföldi kártyát, mint a lákátos gázsi a kérdést, amikor elkapják a lopott tyúkkal: "azért csinálod, mert cigány vagyok?"

kezd ez nagyon nem tetszeni nekem. ez már nem az első eset, hogy a sajtóval veszekszik, meg odamondogat.

Ez legyen a legnagyobb hibája edzői karrierje során.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 76 vendég