Kép, videó, beszámoló: részletek a Fradi-balhéról

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Kép, videó, beszámoló: részletek a Fradi-balhéról

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2017.11.07. 10:01

BEARGRYLLS írta:
Sub Pop írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:Elfogult vagyok. Engem jobban érdekel, hogy visszatért a tábor, igazi futballhangulat stb stb.. a büntetést a ludasok megkapják. Bár egyeseket nem értek itt. Teszem fel egy tag megvág/szúr két-három spanját akkor szerintem minimum hogy a többiekkel együtt ugy elverik mint a szart. Ha nem, akkor érdekesek a túlélési ösztöneik..

Ne ködösíts. Ha nincs szurkálás akkor is elkapták volna a tagot. Ez egy tudatos akció volt, készültek rá. Kit akartok ti hülyének nézni? Kubatov jó katonákat szerzett.

Ha nincs nála kés nem így rendezték volna.Ne okoskodj már olyanról amiről lószart sem tudsz.

Dehogynem! Már előtte megfenyegették a tagot, ha bemegy szétütik. Bement és kést vitt magával. Gondolom, nem akarod beadni, hogy mikor meglátták nála a bicskát, akkor elmentek a budiba átöltözni, csuklyát húztak, felvették a bakancsokat és visszamentek hozzá! Mire való ez a kamuzás? Az van, hogy leszopták kubatovot, hogy bemehessenek, aztán megcsinálták a balhét. Pont úgy, ahogy kubatov, erőből próbálták megoldani hogy ki a fasza csávó. Majd hogy, semmit sem tartottak be a megállapodásból. Nem huhogtak, ha nem cigányoztak. Na bumm. A bunyóra is készültek! Ennyi a történet! Nekem az tetszett a legjobban, amikor valamelyik veréb azt mondta, hogy nem befolyásolta a meccs menetét, ezért irreleváns volt a bunyó. :)
Azt meg,hogy szart sem tudunk, honnan, miből gondolod? Hidd el, autentikus ződtől tudom, hogy történt a dolog.
Kép
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Kép, videó, beszámoló: részletek a Fradi-balhéról

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2017.11.07. 10:24

adrenalin69 írta:
BEARGRYLLS írta:
Sub Pop írta:Ne ködösíts. Ha nincs szurkálás akkor is elkapták volna a tagot. Ez egy tudatos akció volt, készültek rá. Kit akartok ti hülyének nézni? Kubatov jó katonákat szerzett.

Ha nincs nála kés nem így rendezték volna.Ne okoskodj már olyanról amiről lószart sem tudsz.

Dehogynem! Már előtte megfenyegették a tagot, ha bemegy szétütik. Bement és kést vitt magával. Gondolom, nem akarod beadni, hogy mikor meglátták nála a bicskát, akkor elmentek a budiba átöltözni, csuklyát húztak, felvették a bakancsokat és visszamentek hozzá! Mire való ez a kamuzás? Az van, hogy leszopták kubatovot, hogy bemehessenek, aztán megcsinálták a balhét. Pont úgy, ahogy kubatov, erőből próbálták megoldani hogy ki a fasza csávó. Majd hogy, semmit sem tartottak be a megállapodásból. Nem huhogtak, ha nem cigányoztak. Na bumm. A bunyóra is készültek! Ennyi a történet! Nekem az tetszett a legjobban, amikor valamelyik veréb azt mondta, hogy nem befolyásolta a meccs menetét, ezért irreleváns volt a bunyó. :)
Azt meg,hogy szart sem tudunk, honnan, miből gondolod? Hidd el, autentikus ződtől tudom, hogy történt a dolog.
Kép

Nyílt titok volt, hogy szétverik ha megjelenik de hidd el, ha nincs bökő nem rohanják le, lett volna aki lerendezi.Jobban járt volna amúgy mindkét fél.Átöltözés, istenem :D Tudom, hogy erről ír az index de egy pulcsit kiforditva felvenni még nem az.Egyébként igaz, készültek.Pl. bonyha nem lesz egyedül, négyen érkeztek eleve egy autóval, neki is van egy kisseb társasága és pár szekus haverja.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40740
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Kép, videó, beszámoló: részletek a Fradi-balhéról

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.11.07. 10:39

BEARGRYLLS írta:
adrenalin69 írta:
BEARGRYLLS írta:Ha nincs nála kés nem így rendezték volna.Ne okoskodj már olyanról amiről lószart sem tudsz.

Dehogynem! Már előtte megfenyegették a tagot, ha bemegy szétütik. Bement és kést vitt magával. Gondolom, nem akarod beadni, hogy mikor meglátták nála a bicskát, akkor elmentek a budiba átöltözni, csuklyát húztak, felvették a bakancsokat és visszamentek hozzá! Mire való ez a kamuzás? Az van, hogy leszopták kubatovot, hogy bemehessenek, aztán megcsinálták a balhét. Pont úgy, ahogy kubatov, erőből próbálták megoldani hogy ki a fasza csávó. Majd hogy, semmit sem tartottak be a megállapodásból. Nem huhogtak, ha nem cigányoztak. Na bumm. A bunyóra is készültek! Ennyi a történet! Nekem az tetszett a legjobban, amikor valamelyik veréb azt mondta, hogy nem befolyásolta a meccs menetét, ezért irreleváns volt a bunyó. :)
Azt meg,hogy szart sem tudunk, honnan, miből gondolod? Hidd el, autentikus ződtől tudom, hogy történt a dolog.
Kép

Nyílt titok volt, hogy szétverik ha megjelenik de hidd el, ha nincs bökő nem rohanják le, lett volna aki lerendezi.Jobban járt volna amúgy mindkét fél.Átöltözés, istenem :D Tudom, hogy erről ír az index de egy pulcsit kiforditva felvenni még nem az.Egyébként igaz, készültek.Pl. bonyha nem lesz egyedül, négyen érkeztek eleve egy autóval, neki is van egy kisseb társasága és pár szekus haverja.

Az a végtelenül egyszerű ötlet senkinek nem jutott eszébe, h ne meccs közben a stadionban, hanem utána az utcán rendezzék le ?
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Kép, videó, beszámoló: részletek a Fradi-balhéról

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2017.11.07. 11:09

SuperDepor írta:
BEARGRYLLS írta:
adrenalin69 írta:Dehogynem! Már előtte megfenyegették a tagot, ha bemegy szétütik. Bement és kést vitt magával. Gondolom, nem akarod beadni, hogy mikor meglátták nála a bicskát, akkor elmentek a budiba átöltözni, csuklyát húztak, felvették a bakancsokat és visszamentek hozzá! Mire való ez a kamuzás? Az van, hogy leszopták kubatovot, hogy bemehessenek, aztán megcsinálták a balhét. Pont úgy, ahogy kubatov, erőből próbálták megoldani hogy ki a fasza csávó. Majd hogy, semmit sem tartottak be a megállapodásból. Nem huhogtak, ha nem cigányoztak. Na bumm. A bunyóra is készültek! Ennyi a történet! Nekem az tetszett a legjobban, amikor valamelyik veréb azt mondta, hogy nem befolyásolta a meccs menetét, ezért irreleváns volt a bunyó. :)
Azt meg,hogy szart sem tudunk, honnan, miből gondolod? Hidd el, autentikus ződtől tudom, hogy történt a dolog.
Kép

Nyílt titok volt, hogy szétverik ha megjelenik de hidd el, ha nincs bökő nem rohanják le, lett volna aki lerendezi.Jobban járt volna amúgy mindkét fél.Átöltözés, istenem :D Tudom, hogy erről ír az index de egy pulcsit kiforditva felvenni még nem az.Egyébként igaz, készültek.Pl. bonyha nem lesz egyedül, négyen érkeztek eleve egy autóval, neki is van egy kisseb társasága és pár szekus haverja.

Az a végtelenül egyszerű ötlet senkinek nem jutott eszébe, h ne meccs közben a stadionban, hanem utána az utcán rendezzék le ?

Igazad van, "szép" kis belépő volt ez így.Biztos túl nagy volt a kísértés.Igazi balkáni megoldás született amit sokan hiányoltak az elmúlt években utalva most arra a sok véleményre, hogy következmények nélkül játszhatja valaki az eszét.Ők most tapsolhatnak de nem értem miért nem teszik.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

BlancoAgilon38

Re: Kép, videó, beszámoló: részletek a Fradi-balhéról

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.11.07. 11:48

Szar egy ügy.

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Kép, videó, beszámoló: részletek a Fradi-balhéról

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2017.11.07. 12:06

BEARGRYLLS írta:
SuperDepor írta:
BEARGRYLLS írta:Nyílt titok volt, hogy szétverik ha megjelenik de hidd el, ha nincs bökő nem rohanják le, lett volna aki lerendezi.Jobban járt volna amúgy mindkét fél.Átöltözés, istenem :D Tudom, hogy erről ír az index de egy pulcsit kiforditva felvenni még nem az.Egyébként igaz, készültek.Pl. bonyha nem lesz egyedül, négyen érkeztek eleve egy autóval, neki is van egy kisseb társasága és pár szekus haverja.

Az a végtelenül egyszerű ötlet senkinek nem jutott eszébe, h ne meccs közben a stadionban, hanem utána az utcán rendezzék le ?

Igazad van, "szép" kis belépő volt ez így.Biztos túl nagy volt a kísértés.Igazi balkáni megoldás született amit sokan hiányoltak az elmúlt években utalva most arra a sok véleményre, hogy következmények nélkül játszhatja valaki az eszét.Ők most tapsolhatnak de nem értem miért nem teszik.

Ha tényleg fontos lett volna nekik a csapat, a meccsrejárás, egy csöppet vissza fogják magukat! Csak a nagy melldöngetés!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: Kép, videó, beszámoló: részletek a Fradi-balhéról

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2017.11.07. 13:20

Egy kis ízelítő a klasszikus "fradizmus"-ból. Kellett ez már nekünk mint egy falat kenyér.
Kispest távdrukker

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Kép, videó, beszámoló: részletek a Fradi-balhéról

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2017.11.07. 13:24

Sub Pop írta:Az a probléma, hogy zöld szemüvegen keresztül nehéz tisztán látni. Nem is lehet ez elvárás.
Jöttök ilyennel, hogy páratlan piró. Dehogy volt páratlan. Láttunk már pár komolyat. Nem volt rossz, de különleges sem. Húszezren voltatok. Szép szám. De légyből is sok van. Semmit nem jelent. A legsúlyosabb gond, hogy teljesen hiteltelen lett a fradi tábor. Bekapták kubatov pöcsét, tökéletes zsoldosok lettek. De ami nekem mint szurkolónak ennél is gyomorforgatóbb az az, hogy nem egy rivális tábor segítette a kintrekedt fanatikusait a fradinak, de a nagy visszatérő levélben mindenkit megfenyegettek. Mindenkit akik az évek alatt színektől függetlenül támogatták őket. Gerinc nincs, morál a nullával egyenlő, és nem mellesleg elbasszák a nagy visszatérést is. Ti meg próbáltok egy elég súlyos történést elmaszatolni. Kb ennyi a történet.

rendben, tök átlagos volt minden. más magyar táboroknál is volt ilyen pirózás (vagy kettőt ha mutatnál a dvtk-nyiregy meg az rbd születésnapozason kívül), máshol is van 8-10 ezer ember egy magban. Oké elfogadom (kacc). Én speciel nem lettem hiteltelen, nem fogadtam el a szkennert és most sem szkenneltem. Sőt már annó az első kártyát sem váltottam ki. Ja és az én aláírásom nem szerepel semmilyen fenyegető levél végén, több ezer emberre nem kéne ezt kivetíteni. Már leírtam, de a szombat nekem nem pár baromról lesz emlékezetes hanem a hangulatról. A rettegők a fóbiások meg a többi világtalan meg csak sipákoljon. Mindenki nyugodjon meg lesz büntetés biztos teljesen jogosan
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Kép, videó, beszámoló: részletek a Fradi-balhéról

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2017.11.07. 15:12

adrenalin69 írta:
BEARGRYLLS írta:
SuperDepor írta:Az a végtelenül egyszerű ötlet senkinek nem jutott eszébe, h ne meccs közben a stadionban, hanem utána az utcán rendezzék le ?

Igazad van, "szép" kis belépő volt ez így.Biztos túl nagy volt a kísértés.Igazi balkáni megoldás született amit sokan hiányoltak az elmúlt években utalva most arra a sok véleményre, hogy következmények nélkül játszhatja valaki az eszét.Ők most tapsolhatnak de nem értem miért nem teszik.

Ha tényleg fontos lett volna nekik a csapat, a meccsrejárás, egy csöppet vissza fogják magukat! Csak a nagy melldöngetés!

Az mondjuk érthető, hogy ez a sok zsoldos nem fontos senkinek, nekik se volt fontos a tábor.Melldöngetésben osztom a véleményed, ha bekártyáztam volna nem tiltatom ki magam az első alkalommal.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Avatar
krisztian
Admin
Hozzászólások: 97080
Csatlakozott: 2008.02.07. 22:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kép, videó, beszámoló: részletek a Fradi-balhéról

HozzászólásSzerző: krisztian » 2017.11.07. 15:28

SuperDepor írta:Az a végtelenül egyszerű ötlet senkinek nem jutott eszébe, h ne meccs közben a stadionban, hanem utána az utcán rendezzék le ?

Ezen én is gondolkoztam, viszont valószínáleg nem is bent akarták lerendezni, mert hát ugye akkor pont a szünet a legvalószínűtlenebb időpont, tehát vagy meccs előtt, vagy meccs után, de semmiképpen sem a szünetben, számomra ez irreális.
Én azt feltételezem, hogy beszólogattak nekik, bekóstolták, ő ezt nem viselte, és kettő ellen inkább elővette a kést, és bökött (lábra ment, ha jól tudom, csak az egyiket szarul vágta meg és ömlött belőle a vér), majd ezután csapkodták meg. Elég csúnyán - mint az az MNO-s videóban is látható.
“Ha egy kérdés megoldható, felesleges aggódni miatta. Ha nem lehet megoldani, az aggódás nem segít.”
LAZIO GRANDE LAZIO! A ROMA LA LAZIO C’E’ SOLO LA LAZIO
دولة اسرائيل Facebook Torna Club
1526. augusztus 29. Nem felejtünk!

Avatar
Dzsotti
Aranylabdás
Hozzászólások: 24626
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:19
Tartózkodási hely: Diósgyõr

Re: Kép, videó, beszámoló: részletek a Fradi-balhéról

HozzászólásSzerző: Dzsotti » 2017.11.07. 16:06

krisztian írta:
SuperDepor írta:Az a végtelenül egyszerű ötlet senkinek nem jutott eszébe, h ne meccs közben a stadionban, hanem utána az utcán rendezzék le ?

Ezen én is gondolkoztam, viszont valószínáleg nem is bent akarták lerendezni, mert hát ugye akkor pont a szünet a legvalószínűtlenebb időpont, tehát vagy meccs előtt, vagy meccs után, de semmiképpen sem a szünetben, számomra ez irreális.
Én azt feltételezem, hogy beszólogattak nekik, bekóstolták, ő ezt nem viselte, és kettő ellen inkább elővette a kést, és bökött (lábra ment, ha jól tudom, csak az egyiket szarul vágta meg és ömlött belőle a vér), majd ezután csapkodták meg. Elég csúnyán - mint az az MNO-s videóban is látható.

Áthozva ide a beszélgetést.
Ha azt gondolod, hogy máshol és máskor tervezték a balhét, akkor miért ott és akkor öltöztek át és húztak maszkot a felismerhetetlenség miatt?

Ez egy előre letervezett megtorlás volt szerintem. Max a mérték erősödött a kés miatt. Ha nem itt és ekkor akarták volna lerendezni, akkor simán felkeresik páran a meccs előtti napokban, és "megbeszélik a részleteket".
Érted élek én!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40740
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Kép, videó, beszámoló: részletek a Fradi-balhéról

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.11.07. 16:14

Dzsotti írta:
krisztian írta:
SuperDepor írta:Az a végtelenül egyszerű ötlet senkinek nem jutott eszébe, h ne meccs közben a stadionban, hanem utána az utcán rendezzék le ?

Ezen én is gondolkoztam, viszont valószínáleg nem is bent akarták lerendezni, mert hát ugye akkor pont a szünet a legvalószínűtlenebb időpont, tehát vagy meccs előtt, vagy meccs után, de semmiképpen sem a szünetben, számomra ez irreális.
Én azt feltételezem, hogy beszólogattak nekik, bekóstolták, ő ezt nem viselte, és kettő ellen inkább elővette a kést, és bökött (lábra ment, ha jól tudom, csak az egyiket szarul vágta meg és ömlött belőle a vér), majd ezután csapkodták meg. Elég csúnyán - mint az az MNO-s videóban is látható.

Áthozva ide a beszélgetést.
Ha azt gondolod, hogy máshol és máskor tervezték a balhét, akkor miért ott és akkor öltöztek át és húztak maszkot a felismerhetetlenség miatt?

Ez egy előre letervezett megtorlás volt szerintem. Max a mérték erősödött a kés miatt. Ha nem itt és ekkor akarták volna lerendezni, akkor simán felkeresik páran a meccs előtti napokban, és "megbeszélik a részleteket".

Azt azért el tudom képzelni - ahogy krisztián mondja -, hogy ad hoc kezdődött, úgy lehettek vele, h majd valahogy lerendezik - az szerintem sem volt betervezve, h a szünetben a büfénél - csak adta magát a lehetőség.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Dzsotti
Aranylabdás
Hozzászólások: 24626
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:19
Tartózkodási hely: Diósgyõr

Re: Kép, videó, beszámoló: részletek a Fradi-balhéról

HozzászólásSzerző: Dzsotti » 2017.11.07. 16:23

SuperDepor írta:
Dzsotti írta:
krisztian írta:Ezen én is gondolkoztam, viszont valószínáleg nem is bent akarták lerendezni, mert hát ugye akkor pont a szünet a legvalószínűtlenebb időpont, tehát vagy meccs előtt, vagy meccs után, de semmiképpen sem a szünetben, számomra ez irreális.
Én azt feltételezem, hogy beszólogattak nekik, bekóstolták, ő ezt nem viselte, és kettő ellen inkább elővette a kést, és bökött (lábra ment, ha jól tudom, csak az egyiket szarul vágta meg és ömlött belőle a vér), majd ezután csapkodták meg. Elég csúnyán - mint az az MNO-s videóban is látható.

Áthozva ide a beszélgetést.
Ha azt gondolod, hogy máshol és máskor tervezték a balhét, akkor miért ott és akkor öltöztek át és húztak maszkot a felismerhetetlenség miatt?

Ez egy előre letervezett megtorlás volt szerintem. Max a mérték erősödött a kés miatt. Ha nem itt és ekkor akarták volna lerendezni, akkor simán felkeresik páran a meccs előtti napokban, és "megbeszélik a részleteket".

Azt azért el tudom képzelni - ahogy krisztián mondja -, hogy ad hoc kezdődött, úgy lehettek vele, h majd valahogy lerendezik - az szerintem sem volt betervezve, h a szünetben a büfénél - csak adta magát a lehetőség.

De ezt hogy? Átöltözök, maszkot húzok, cipőt cserélek, mert lehet jön a lehetőség? Ha meg nem, akkor meg visszaöltözök?
Érted élek én!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40740
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Kép, videó, beszámoló: részletek a Fradi-balhéról

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.11.07. 16:29

Dzsotti írta:
SuperDepor írta:
Dzsotti írta:Áthozva ide a beszélgetést.
Ha azt gondolod, hogy máshol és máskor tervezték a balhét, akkor miért ott és akkor öltöztek át és húztak maszkot a felismerhetetlenség miatt?

Ez egy előre letervezett megtorlás volt szerintem. Max a mérték erősödött a kés miatt. Ha nem itt és ekkor akarták volna lerendezni, akkor simán felkeresik páran a meccs előtti napokban, és "megbeszélik a részleteket".

Azt azért el tudom képzelni - ahogy krisztián mondja -, hogy ad hoc kezdődött, úgy lehettek vele, h majd valahogy lerendezik - az szerintem sem volt betervezve, h a szünetben a büfénél - csak adta magát a lehetőség.

De ezt hogy? Átöltözök, maszkot húzok, cipőt cserélek, mert lehet jön a lehetőség? Ha meg nem, akkor meg visszaöltözök?

nem tudom, hogy történt, írta lentebb egy kolléga, h az átöltözés a pulóverkifordítás volt stb., de ez tényleg épületes marhaság, h a szünetben játsszák le
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
gw
kávboj
Hozzászólások: 14249
Csatlakozott: 2005.07.29. 13:38

Re: Kép, videó, beszámoló: részletek a Fradi-balhéról

HozzászólásSzerző: gw » 2017.11.07. 19:54

krisztian írta:
Sub Pop írta:Az a probléma, hogy zöld szemüvegen keresztül nehéz tisztán látni. Nem is lehet ez elvárás.
Jöttök ilyennel, hogy páratlan piró. Dehogy volt páratlan. Láttunk már pár komolyat. Nem volt rossz, de különleges sem. Húszezren voltatok. Szép szám. De légyből is sok van. Semmit nem jelent. A legsúlyosabb gond, hogy teljesen hiteltelen lett a fradi tábor. Bekapták kubatov pöcsét, tökéletes zsoldosok lettek. De ami nekem mint szurkolónak ennél is gyomorforgatóbb az az, hogy nem egy rivális tábor segítette a kintrekedt fanatikusait a fradinak, de a nagy visszatérő levélben mindenkit megfenyegettek. Mindenkit akik az évek alatt színektől függetlenül támogatták őket. Gerinc nincs, morál a nullával egyenlő, és nem mellesleg elbasszák a nagy visszatérést is. Ti meg próbáltok egy elég súlyos történést elmaszatolni. Kb ennyi a történet.

Milyen fenyegetés? Lemaradtam valamiről?


+1, erre en is kivancsi vagyok
E.E.E.

kávbojnak úgysem tűnsz, csak marhapásztornak


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 174 vendég