Nemzetközi futballprogram – vasárnapi meccsdömping

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Nemzetközi futballprogram – vasárnapi meccsdömping

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2016.12.18. 19:57

Slash777 írta:Würzburgi túra. :) Nyerni kell és hozni az őszi bajnoki címet. Nem lesz egyszerű, masszív csapat a Würzburg, szóval hajrá Vfb!

Stuttgart mint város jó hely?
Jövőre pár ismerőssel kimennénk egy hosszúhétvégére a tavaszi feszt idején sörözni meg nézelődni a környéken.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Nemzetközi futballprogram – vasárnapi meccsdömping

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2016.12.18. 20:37

Libritor írta:
Szpari4Life írta:
Libritor írta:Kapus szempontjából érdekes, mert meg kell osztania a figyelmét, ezért zavarja, így könnyebb lőni neki. Nem volt tétlen les, szóval... Pláne az első lesgól után dühítő.

Szerintem ezzel nem volt gond, az első már más sztori. Nem érdemelt győzelmet a City, ez egy X-es meccs volt.

Szerinted lehet, de mint írtam, szerintem meg nem tett eleget Silva a tétlen les feltételeinek, szinte ugrott a labda irányába.

Legyen. Nekem aztán tökmindegy. Amúgy a hétvégén csak négy meccset láttam, mindegyiken egynél többször tévedett kulcspillanatban a spori.
kanoczrobert.hu

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Nemzetközi futballprogram – vasárnapi meccsdömping

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2016.12.18. 20:44

BlancoAgilon38 írta:
Libritor írta:
BlancoAgilon38 írta:Hát igen. Egyértelmű volt. :)

Az említett két játékos láthatatlan volt, plusz igencsak pontatlanok az összjátékban.

És már az Everton ellen sem villogtak. Itt is Sanchez az elején kiosztott egy gólpasszt, ami remek volt, utána semmi, Özil meg abszolút semmi.

26-án WestBrom, 1-én meg Palace, mindkettő hazai pályán, ez így remek alkalom lenne pihenni.

Mondjuk most végre egyáltalán nincs hétközi meccs, már ez is haladás.

Egyébként a Spíleren kínzás a meccsek megtekintése. Most hagyjuk a szakértőket (piha!), de a -ba, -be, -ban, -ben használata engem halálra idegel, plusz vannak ketten, akik annyira "angolul" akarják kimondani a neveket, hogy attól meg a hajam hullik ki. Téjlör, Millnör, Sztekelenbörg...

Ddddzáné, Ddddzsáká ( szigorúan négy d-vel).
kanoczrobert.hu

BlancoAgilon38

Re: Nemzetközi futballprogram – vasárnapi meccsdömping

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2016.12.18. 20:45

Szpari4Life írta:
BlancoAgilon38 írta:
Libritor írta:És már az Everton ellen sem villogtak. Itt is Sanchez az elején kiosztott egy gólpasszt, ami remek volt, utána semmi, Özil meg abszolút semmi.

26-án WestBrom, 1-én meg Palace, mindkettő hazai pályán, ez így remek alkalom lenne pihenni.

Mondjuk most végre egyáltalán nincs hétközi meccs, már ez is haladás.

Egyébként a Spíleren kínzás a meccsek megtekintése. Most hagyjuk a szakértőket (piha!), de a -ba, -be, -ban, -ben használata engem halálra idegel, plusz vannak ketten, akik annyira "angolul" akarják kimondani a neveket, hogy attól meg a hajam hullik ki. Téjlör, Millnör, Sztekelenbörg...

Ddddzáné, Ddddzsáká ( szigorúan négy d-vel).

Csekk, a kapus.

Avatar
Nesi
bulgár
Hozzászólások: 22228
Csatlakozott: 2009.07.04. 23:43

Re: Nemzetközi futballprogram – vasárnapi meccsdömping

HozzászólásSzerző: Nesi » 2016.12.18. 20:47

Noble gól és Arsenal vereség, mint múltkor .... :)
harmadosztály

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Nemzetközi futballprogram – vasárnapi meccsdömping

HozzászólásSzerző: Libritor » 2016.12.18. 20:50

Nesi írta:Noble gól és Arsenal vereség, mint múltkor .... :)

5-1 ;)

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Nemzetközi futballprogram – vasárnapi meccsdömping

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2016.12.18. 20:53

BlancoAgilon38 írta:
Szpari4Life írta:
BlancoAgilon38 írta:Egyébként a Spíleren kínzás a meccsek megtekintése. Most hagyjuk a szakértőket (piha!), de a -ba, -be, -ban, -ben használata engem halálra idegel, plusz vannak ketten, akik annyira "angolul" akarják kimondani a neveket, hogy attól meg a hajam hullik ki. Téjlör, Millnör, Sztekelenbörg...

Ddddzáné, Ddddzsáká ( szigorúan négy d-vel).

Csekk, a kapus.

Azon mondjuk meglepődtem, hogy Mkhitaryan nevét viszonylag korrektül mondják. Dortmundban most Pulisic az új nyelvészeti kihívás (persze csak a magyaroknak). Cs-vel mondják a jurósok, pedig amcsi a csávó és több interjúban is kifejtette, hogy Puliszik(Puhl iszik)-ként használja. Majd jövőre eljut ide is a hír.
kanoczrobert.hu

Avatar
Nesi
bulgár
Hozzászólások: 22228
Csatlakozott: 2009.07.04. 23:43

Re: Nemzetközi futballprogram – vasárnapi meccsdömping

HozzászólásSzerző: Nesi » 2016.12.18. 20:58

Libritor írta:
Nesi írta:Noble gól és Arsenal vereség, mint múltkor .... :)

5-1 ;)

2. tétlen les volt, Cech tisztán látta a lövést, 1. gól egyvonal
harmadosztály

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Nemzetközi futballprogram – vasárnapi meccsdömping

HozzászólásSzerző: Libritor » 2016.12.18. 21:01

Nesi írta:
Libritor írta:
Nesi írta:Noble gól és Arsenal vereség, mint múltkor .... :)

5-1 ;)

2. tétlen les volt, Cech tisztán látta a lövést, 1. gól egyvonal

Tétlen úgy, hogy ugrik a labda felé? :) Érdekes tétlenség.
1. gólnál meg egy kicsivel előrébb volt a támadó, látszott a visszajátszásokon, ahol behúzták a vonalat.

BlancoAgilon38

Re: Nemzetközi futballprogram – vasárnapi meccsdömping

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2016.12.18. 21:05

Nesi írta:
Libritor írta:
Nesi írta:Noble gól és Arsenal vereség, mint múltkor .... :)

5-1 ;)

2. tétlen les volt, Cech tisztán látta a lövést, 1. gól egyvonal

LOL

Avatar
Nesi
bulgár
Hozzászólások: 22228
Csatlakozott: 2009.07.04. 23:43

Re: Nemzetközi futballprogram – vasárnapi meccsdömping

HozzászólásSzerző: Nesi » 2016.12.18. 21:06

Mark Noble <3

nézzétek meg mit fújtak be tizinek...
harmadosztály

Avatar
Slash777
BL-menõ
Hozzászólások: 7197
Csatlakozott: 2008.04.10. 15:04
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Nemzetközi futballprogram – vasárnapi meccsdömping

HozzászólásSzerző: Slash777 » 2016.12.18. 21:31

Ferencváros // Man Utd írta:
Slash777 írta:Würzburgi túra. :) Nyerni kell és hozni az őszi bajnoki címet. Nem lesz egyszerű, masszív csapat a Würzburg, szóval hajrá Vfb!

Stuttgart mint város jó hely?
Jövőre pár ismerőssel kimennénk egy hosszúhétvégére a tavaszi feszt idején sörözni meg nézelődni a környéken.

Hát őszinte leszek, saját tapasztalatból nem tudom, hogy milyen hely. Sajnos nem Stuttgartban élek, hanem Heilbronnban, jó mondjuk nem egy nagy távolság kb. 55 km, de ennek ellenére még nem voltam nagyon Stuttgartot felfedezni, ami elég érdekes, mert minden második hétvégén ugye hazai meccsen ott vagyok. De általában eddig a főtéren kívül csak a stadion környékén fordultam meg, meg egyszer meccs után részegen eltévedve a piroslámpás negyedben. :D
De egy hosszúhétvégére szerintem mindenképp jó program, maga a fekvése ilyen hegye-dombos kirándulós környék, ha esetleg valamennyire kicsit kocsib.zik vagytok ott van a Porsche-Mercedes múzeumok. A sörfesztivál elég jó, főleg egy meccsnézéssel egybekötve, a tavaszi fesztivál alatt az Union Berlin ellen játszunk itthon, meg az Aue ellen, de az Aue ellen lehet már a fesztivál utolsó napján vasárnap, ezeknek a meccseknek még nincs konkrét időpontja. A többi látnivalóval meg én is úgy vagyok, hogy én is szeretném, hogy haverok kijönnének meglátogatni és akkor én is jobban utánanéznék interneten, hogy mit is lenne érdemes megnézni, vagy ami a közelben van oda elmenni. pl. én terveznék egy kiruccanást az Europark-ba, ez egy jó nagy vidámpark 170 km-re van Stuttgarttól. Még egy Heidelberget tudnék ajánlani ami 120 km-re van Stuttgarttól, de nagyon szép az óváros a várral a hegyoldalban. Szóval igazából ne haragudj, hogy sokat nem tudtam segíteni, de szerintem egy hosszúhétvégére való programot össze lehet állítani. :)

Avatar
Slash777
BL-menõ
Hozzászólások: 7197
Csatlakozott: 2008.04.10. 15:04
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Nemzetközi futballprogram – vasárnapi meccsdömping

HozzászólásSzerző: Slash777 » 2016.12.18. 22:43

Érdekes volt amúgy a würzburgi túra, első olyan élményem mikor nem voltak a helyzet magaslatán a szervezők. :D
A hazai szektorba volt jegyem, mint jó pár száz stuttgartinak, a főlelátót kivéve az egész würzburgi stadion állószektorokból áll, aztán gondolták a würzburgiak kicsit több jegyet adnak el, de így kb 150 stuttgarti köztük én is ott álltunk meccs előtt 5 perccel, hogy már nincs hely a szektorokban. :D 50 stuttgartit köztünk engem is átküldtek a vendégszektorba, na hát amúgy ott se volt hely a kerítésen csimpaszkodva néztem végig a meccset...
Ami jó volt, hogy azért a rendőröknek volt külön szektoruk, aminek semmi értelme nem volt, mert a vendégszektor és a hazai között álltak, de mindkét szektor igazából tele volt stuttgartival. :D Valamint ami érdekes volt, hogy ugye volt külön italos bódé, meg kajás bódé. Na a kajásnál nagy sor állt, az italosnál meg kb. senki, ugyanis nem árultak alkoholos terméket. :D Ittam egy alkoholmentes sört, azt hittem elhányom magam tőle...

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75165
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Nemzetközi futballprogram – vasárnapi meccsdömping

HozzászólásSzerző: Adamek » 2016.12.18. 23:22

Dr. Mertens Bakancs nem szarozott ma
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Littbarski
Moderátor
Hozzászólások: 43490
Csatlakozott: 2005.05.06. 14:08

Re: Nemzetközi futballprogram – vasárnapi meccsdömping

HozzászólásSzerző: Littbarski » 2016.12.19. 00:08

Adamek írta:Dr. Mertens Bakancs nem szarozott ma


őrület, ráadásul a múlt körben is triplázott. a végén még kiderül, hogy jobb kilences, mint Suarez. :D

a Palermo remekül szétrollkodta az estémet.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75165
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Nemzetközi futballprogram – vasárnapi meccsdömping

HozzászólásSzerző: Adamek » 2016.12.19. 06:43

Littbarski írta:
Adamek írta:Dr. Mertens Bakancs nem szarozott ma


őrület, ráadásul a múlt körben is triplázott. a végén még kiderül, hogy jobb kilences, mint Suarez. :D

a Palermo remekül szétrollkodta az estémet.


az egyetlen belga aki nem túl hanem alulértékelt
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

csecsko5
Aranylabdás
Hozzászólások: 16761
Csatlakozott: 2010.04.11. 12:36

Re: Nemzetközi futballprogram – vasárnapi meccsdömping

HozzászólásSzerző: csecsko5 » 2016.12.19. 07:45

Libritor írta:
Nesi írta:
Libritor írta:5-1 ;)

2. tétlen les volt, Cech tisztán látta a lövést, 1. gól egyvonal

Tétlen úgy, hogy ugrik a labda felé? :) Érdekes tétlenség.
1. gólnál meg egy kicsivel előrébb volt a támadó, látszott a visszajátszásokon, ahol behúzták a vonalat.

elso golnal kicsit elorebb van a tamado, de ezt nem mondanam hibanak, szinte lehetetlen ezt az adott pillanatban felmerni. a masodik szerintem is tetlen, a labda vagy 2 meterrel messzebb van mint silva, ott ugrandozhat ameddig akar.

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Nemzetközi futballprogram – vasárnapi meccsdömping

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2016.12.19. 10:29

Slash777 írta:
Ferencváros // Man Utd írta:
Slash777 írta:Würzburgi túra. :) Nyerni kell és hozni az őszi bajnoki címet. Nem lesz egyszerű, masszív csapat a Würzburg, szóval hajrá Vfb!

Stuttgart mint város jó hely?
Jövőre pár ismerőssel kimennénk egy hosszúhétvégére a tavaszi feszt idején sörözni meg nézelődni a környéken.

Hát őszinte leszek, saját tapasztalatból nem tudom, hogy milyen hely. Sajnos nem Stuttgartban élek, hanem Heilbronnban, jó mondjuk nem egy nagy távolság kb. 55 km, de ennek ellenére még nem voltam nagyon Stuttgartot felfedezni, ami elég érdekes, mert minden második hétvégén ugye hazai meccsen ott vagyok. De általában eddig a főtéren kívül csak a stadion környékén fordultam meg, meg egyszer meccs után részegen eltévedve a piroslámpás negyedben. :D
De egy hosszúhétvégére szerintem mindenképp jó program, maga a fekvése ilyen hegye-dombos kirándulós környék, ha esetleg valamennyire kicsit kocsib.zik vagytok ott van a Porsche-Mercedes múzeumok. A sörfesztivál elég jó, főleg egy meccsnézéssel egybekötve, a tavaszi fesztivál alatt az Union Berlin ellen játszunk itthon, meg az Aue ellen, de az Aue ellen lehet már a fesztivál utolsó napján vasárnap, ezeknek a meccseknek még nincs konkrét időpontja. A többi látnivalóval meg én is úgy vagyok, hogy én is szeretném, hogy haverok kijönnének meglátogatni és akkor én is jobban utánanéznék interneten, hogy mit is lenne érdemes megnézni, vagy ami a közelben van oda elmenni. pl. én terveznék egy kiruccanást az Europark-ba, ez egy jó nagy vidámpark 170 km-re van Stuttgarttól. Még egy Heidelberget tudnék ajánlani ami 120 km-re van Stuttgarttól, de nagyon szép az óváros a várral a hegyoldalban. Szóval igazából ne haragudj, hogy sokat nem tudtam segíteni, de szerintem egy hosszúhétvégére való programot össze lehet állítani. :)

Ok, köszi, nem gond :) A Mercedes múzeumban járt egy tech rajongó rokonom, azt mondja, hogy az érdemi látogatás 4-5 órás program minimum, különben nincs értelme. Ennyi időt meg lehet nem szánunk rá :) Heidelberget is mondták, meg Ulm van még nem olyan messze, ami állítólag jó hely. Valószínűleg fele sörözés és városnézés-fele kirándulás lesz a program.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Nemzetközi futballprogram – vasárnapi meccsdömping

HozzászólásSzerző: Libritor » 2016.12.19. 13:06

csecsko5 írta:
Libritor írta:
Nesi írta:2. tétlen les volt, Cech tisztán látta a lövést, 1. gól egyvonal

Tétlen úgy, hogy ugrik a labda felé? :) Érdekes tétlenség.
1. gólnál meg egy kicsivel előrébb volt a támadó, látszott a visszajátszásokon, ahol behúzták a vonalat.

elso golnal kicsit elorebb van a tamado, de ezt nem mondanam hibanak, szinte lehetetlen ezt az adott pillanatban felmerni. a masodik szerintem is tetlen, a labda vagy 2 meterrel messzebb van mint silva, ott ugrandozhat ameddig akar.

Elsőt tényleg nehéz kiszúrni, ezért kéne valami technikai segítség, mert az ilyeneket hol meglátják, hol nem. Ez meg így szerencsejáték.
Másodiknál én tartom, hogy bár közel nem járt annyira a labdához, de ugrott érte, ami azért zavarhatja a kapust.

Mindegy, elbaszott egy meccs volt, ez van. :/


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 159 vendég