Nagyon megverték a kispestieket Oroszországban

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Nagyon megverték a kispestieket Oroszországban

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.11.01. 17:20

Krasznodar – Nagyon sok lett közte.

Nagyon megverték a kispestieket Oroszországban


Az ifi labdarúgó Bajnokok Ligájában (hivatalos nevén UEFA Ifjúsági Liga) a bajnoki ág második fordulójában a Budapest Honvéd 8–0-ra kikapott az orosz FK Krasznodartól a két csapat első mérkőzésén. George F. Hemingway, a kispestiek tulajdonosa a mérkőzés előtti napon a klub honlapjának elmondta, 18 létesítmény található abban az utánpótlás-centrumban, ahol a mérkőzést rendezték, nagyjából 240 gyerekkel foglalkoznak a krasznodari akadémián, amit Oroszország egyik leggazdagabb embere működtet. Hemingway hozzátette, a hazaiaknál többen játszanak majd vissza az első csapatból.



 





 






Újpest-címer: egyeztettek az ultrák a vezetőkkel - NB1.hu



Címer ügyben egyeztettek az újpesti ultrák és a vezetők




Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Nagyon megverték a kispestieket Oroszországban

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.11.01. 17:24

Kitérdepel, előferdül, jó hely ez az Orosszia...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

BMR
Világsztár
Hozzászólások: 11209
Csatlakozott: 2010.05.17. 17:28

Re: Nagyon megverték a kispestieket Oroszországban

HozzászólásSzerző: BMR » 2017.11.01. 17:27

Ezen a szinten, egy döntő fordulóban... geci sok.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75193
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Nagyon megverték a kispestieket Oroszországban

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.11.01. 18:11

Stoiacovicitől többet vártam
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Nagyon megverték a kispestieket Oroszországban

HozzászólásSzerző: Gunners » 2017.11.01. 18:23

Na ezek a kurva nagy sallerek UP szinten szerintem elkeserítőbbek mint az A válogatottnál kialakult helyzet.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75193
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Nagyon megverték a kispestieket Oroszországban

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.11.01. 19:18

Gunners írta:Na ezek a kurva nagy sallerek UP szinten szerintem elkeserítőbbek mint az A válogatottnál kialakult helyzet.

szerintem hülye aki elkeseredik a focink okán bármin is
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40806
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Nagyon megverték a kispestieket Oroszországban

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.11.01. 19:41

Az még érthető is lenne, ha a 100 millió eurót érő krasznodari felnőttcsapat egy tucatot rúg egy magyar élcsapatnak, de az nagyon elkeserítő, h az ifiből éppen kiöregedő 19 évesek között is ekkora a különbség. Pénztelenségre és létesítményhiányra hivatkozni itthon egyre inkább értelmetlen. Nyilván nem az orosz multimilliárdosokhoz kell mérni a hazai anyagi forrásokat, de bőven áramlik a klubokhoz annyi pénz, amiből olyan utánpótláscsapatokat lehet kinevelni akik, ha nem is győzik le más országok hasonló csapatait, de legalább a megalázást el tudják kerülni.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
cogito ergo sum
jeti
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2009.08.05. 11:30
Tartózkodási hely: Rémálmaid

Re: Nagyon megverték a kispestieket Oroszországban

HozzászólásSzerző: cogito ergo sum » 2017.11.02. 00:08

Nem csoda, hogy ennyit kaptak, ha a kezdőben volt két halott (Cseh Tamás és Májer Lajos), valamint egy 83 éves (Bodrogi Gyula).
Piaci alapokon nyugvó magyar labdarúgást!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Nagyon megverték a kispestieket Oroszországban

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.11.02. 08:55

SuperDepor írta:Az még érthető is lenne, ha a 100 millió eurót érő krasznodari felnőttcsapat egy tucatot rúg egy magyar élcsapatnak, de az nagyon elkeserítő, h az ifiből éppen kiöregedő 19 évesek között is ekkora a különbség. Pénztelenségre és létesítményhiányra hivatkozni itthon egyre inkább értelmetlen. Nyilván nem az orosz multimilliárdosokhoz kell mérni a hazai anyagi forrásokat, de bőven áramlik a klubokhoz annyi pénz, amiből olyan utánpótláscsapatokat lehet kinevelni akik, ha nem is győzik le más országok hasonló csapatait, de legalább a megalázást el tudják kerülni.

Nyilván vannak olyan technikai feltételei az utánpótlásképzésnek, melyekhez pénz kell, de - ahogy írtad - ez jellemzően már rendelkezésre áll. Aminek híján vagyunk, az a naprakész szakértelem. Egyébként jubilálok, ha jól számolom, most írtam le ezredjére. :)
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2880
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Nagyon megverték a kispestieket Oroszországban

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2017.11.02. 09:52

SuperDepor írta:Az még érthető is lenne, ha a 100 millió eurót érő krasznodari felnőttcsapat egy tucatot rúg egy magyar élcsapatnak, de az nagyon elkeserítő, h az ifiből éppen kiöregedő 19 évesek között is ekkora a különbség. Pénztelenségre és létesítményhiányra hivatkozni itthon egyre inkább értelmetlen. Nyilván nem az orosz multimilliárdosokhoz kell mérni a hazai anyagi forrásokat, de bőven áramlik a klubokhoz annyi pénz, amiből olyan utánpótláscsapatokat lehet kinevelni akik, ha nem is győzik le más országok hasonló csapatait, de legalább a megalázást el tudják kerülni.

ott van pl. az évi 10 millió euro közpénzből működő Öcsi Akadémia. ennyi pénz a La Masián vagy az Ajaxnál sincs utánpótlásképzésre fordítva...
ETO

Avatar
Király György
Újpesti barbár
Hozzászólások: 4865
Csatlakozott: 2010.06.14. 15:54
Tartózkodási hely: Újpest.

Re: Nagyon megverték a kispestieket Oroszországban

HozzászólásSzerző: Király György » 2017.11.02. 11:21

Zselés nyàpicok.
ÚJPESTI BARBÁR !

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Nagyon megverték a kispestieket Oroszországban

HozzászólásSzerző: Gunners » 2017.11.02. 11:33

SuperDepor írta:Az még érthető is lenne, ha a 100 millió eurót érő krasznodari felnőttcsapat egy tucatot rúg egy magyar élcsapatnak, de az nagyon elkeserítő, h az ifiből éppen kiöregedő 19 évesek között is ekkora a különbség. Pénztelenségre és létesítményhiányra hivatkozni itthon egyre inkább értelmetlen. Nyilván nem az orosz multimilliárdosokhoz kell mérni a hazai anyagi forrásokat, de bőven áramlik a klubokhoz annyi pénz, amiből olyan utánpótláscsapatokat lehet kinevelni akik, ha nem is győzik le más országok hasonló csapatait, de legalább a megalázást el tudják kerülni.

Olvasd el Hemi papa blogbejegyzését ! Úgy világos lesz minden. :)
Go Gunners Hajrá Videoton


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 117 vendég