Pintérnek üzent? Juhász Roland reagált a gólörömével kapcsolatban

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Pintérnek üzent? Juhász Roland reagált a gólörömével kapcsolatban

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.10.23. 10:07

Magyarország – Kitört a feszültség.

Pintérnek üzent? Juhász Roland reagált a gólörömével kapcsolatban


Portálunkon is beszámoltunk arról, ami a 2-0-s fehérvári sikerrel végződő Videoton–Puskás Akadémia élvonalbeli bajnoki hajrájában történt szombat este: Juhász Roland góljával a 88. percben szerzett előnyt a Vidi, a gólszerző pedig önkívületi állapotban ordítozott a vendégcsapat vezetőedzője, Pintér Attila felé. A volt válogatott futballista most magyarázattal állt elő.



 



„A kislányom is ott volt a mérkőzésen, a gól után egyből felé szaladtam ünnepelni, ahogy az a felvételeken látható is. Közben azonban hatalmas feszültség is kirobbant belőlem, de ezt már nyilván nem az ő irányába akartam kiadni magamból, ezért elfordultam. Sem Pintér Attilának, sem senki másnak nem címeztem azokat a szavakat. Egy ilyen meccs után, amikor a 88. percben megszerzi valaki a vezető gólt, talán érthető, hogy nagy energiák szabadulnak fel benne” - nyilatkozta klubja honlapjának Juhász Roland.



 



Sikerével a Videoton továbbra is vezeti az NB I tabelláját.



 




Juhász odaordított Pintérnek, aki kifakadt - videó! - NB1.hu



Juhász odaordított Pintérnek, aki kifakadt - videó!




sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Pintérnek üzent? Juhász Roland reagált a gólörömével kapcsolatban

HozzászólásSzerző: sznot » 2017.10.23. 12:56

Ha már f*sz vagy akkor legyen benned annyi gerinc, hogy vállalod.
Ezzel a nyilatkozattal nagyobb suttyó lettél mint Pintér, pedig őt aztán nehéz überelni.
Kár érted, régen kedveltelek.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 99 vendég