Megvan a Serie A első edzőváltása

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Megvan a Serie A első edzőváltása

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.10.17. 14:03

Olaszország – Nyolcból hatszor kikaptak.

Megvan a Serie A első edzőváltása


Elsőként a Cagliarinál történt edzőváltás az olasz labdarúgó-bajnokság mostani idényében: a szardíniai klub irányítói kedden bocsátották el Massimo Rastellit. A csapat vezetősége azok után köszönte meg a munkát a szakembernek, hogy a gárda az első nyolc fordulóban hatszor is kikapott - legutóbb múlt hétvégén 3-2-re a Genoától.



 



Az egyesület keddi közleményében ugyanakkor kiemelték, sokat köszönhetnek az olasz trénernek, ugyanis az ő vezetésével nyerték meg 2016-ban a másodosztályt, s vele végeztek az elmúlt szezonban a 11. helyen a Serie A-ban.



 



Érdekesség, hogy 1998 óta nem fordult elő olyan az olasz bajnokságban, hogy az első nyolc forduló alatt egyetlen edzőt sem menesztettek - akkor erre a 11. körig kellett várni, amikor az Internazionale kirúgta Luigi Simonit.



 



A Cagliari hat pontjával jelenleg a 14. helyen áll a tabellán. Rastelli utódját később nevezik meg.



 




Vignjevics elmondta a véleményét a Fradi jó formájáról - NB1.hu



Vignjevics elmondta a véleményét a Fradi jó formájáról




Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Megvan a Serie A első edzőváltása

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2017.10.17. 18:42

Azt hittem Donadoni az,mert nem játszatta Ádit.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

EB
Aranylabdás
Hozzászólások: 19028
Csatlakozott: 2005.05.07. 11:37
Tartózkodási hely: Általában Reykjavík
Kapcsolat:

Re: Megvan a Serie A első edzőváltása

HozzászólásSzerző: EB » 2017.10.17. 19:08

MindigÚjpest írta:Azt hittem Donadoni az,mert nem játszatta Ádit.

En Montellát tippeltem volna.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: kolo68 valamint 293 vendég