Sebők Vili felsőbb utasításra nem lehet szakkommentátor a tévében?

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40747
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Sebők Vili felsőbb utasításra nem lehet szakkommentátor a tévében?

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.10.13. 09:53

Adamek írta:
SuperDepor írta:Az igazság az, h engem egy szakkommentátor sem tud lekötni, teljes lenne az életem nélkülük is. Hegedűs Henriktől olvastam kurva jó elemzéseket, az EB alatti stúdiószereplései viszont messze elmaradtak a cikkei színvonalától.

szerintem is felesleges sallang, egy igazi tévé drukker a szünetben amúgy is kimegy klozettre vagy valami más izgalmas helyre

a budi az alap a szünetben
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Sebők Vili felsőbb utasításra nem lehet szakkommentátor a tévében?

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.10.13. 10:04

SuperDepor írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:Az igazság az, h engem egy szakkommentátor sem tud lekötni, teljes lenne az életem nélkülük is. Hegedűs Henriktől olvastam kurva jó elemzéseket, az EB alatti stúdiószereplései viszont messze elmaradtak a cikkei színvonalától.

szerintem is felesleges sallang, egy igazi tévé drukker a szünetben amúgy is kimegy klozettre vagy valami más izgalmas helyre

a budi az alap a szünetben

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/9080 ... alalkozasa
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40747
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Sebők Vili felsőbb utasításra nem lehet szakkommentátor a tévében?

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.10.13. 10:20

Adamek írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:szerintem is felesleges sallang, egy igazi tévé drukker a szünetben amúgy is kimegy klozettre vagy valami más izgalmas helyre

a budi az alap a szünetben

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/9080 ... alalkozasa

a cím alapján ( orangután ) azt hittem, h a szakkommentárokhoz kapcsolódik a cikk, nem a klotyóhoz, de kellemesen csalódtam. teljesen rendben van ez a név, h egyszer veszek egy orangutánt én is így fogom hívni
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Sebők Vili felsőbb utasításra nem lehet szakkommentátor a tévében?

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.10.13. 10:23

SuperDepor írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:a budi az alap a szünetben

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/9080 ... alalkozasa

a cím alapján ( orangután ) azt hittem, h a szakkommentárokhoz kapcsolódik a cikk, nem a klotyóhoz, de kellemesen csalódtam. teljesen rendben van ez a név, h egyszer veszek egy orangutánt én is így fogom hívni

pár éve amikor friss volt a hír felolvastam a fiamnak, azóta néha rákérdez, hogy mi van most a kis kínai majommal, akinek Klozet volt a neve
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2839
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Sebők Vili felsőbb utasításra nem lehet szakkommentátor a tévében?

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2017.10.13. 12:10

derfel írta:Focistakent nem kulonosebben kedveltem, de szakkommentatorkent nem volt vele semmi bajom, sot! Bozsikot meg Nyilasit utaltam a legjobban. Megalkuvo, simulekony emberek. Pfff...

apámnak van egy kb. 1984-es képes sportja. Nyíl éppen az Austria istene volt, és azt ecseteli újságírói kérdésre, hogy sose lesz belőle, az amit már kb. 15 éve csinál :)
ETO

Avatar
derfel
Ifista
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2007.07.22. 18:01
Tartózkodási hely: Dumnonia

Re: Sebők Vili felsőbb utasításra nem lehet szakkommentátor a tévében?

HozzászólásSzerző: derfel » 2017.10.13. 14:02

Javier Arizmendi írta:
derfel írta:Focistakent nem kulonosebben kedveltem, de szakkommentatorkent nem volt vele semmi bajom, sot! Bozsikot meg Nyilasit utaltam a legjobban. Megalkuvo, simulekony emberek. Pfff...

apámnak van egy kb. 1984-es képes sportja. Nyíl éppen az Austria istene volt, és azt ecseteli újságírói kérdésre, hogy sose lesz belőle, az amit már kb. 15 éve csinál :)

Marmint szakkommentator, vagy pedig egy simulekony fasz? Vagy, simulekony szakkommentator? Es fasz.
"Ami az állatszelídítõ a fenevadak ketrecében, ami a hindu kígyóbûvölõ a csúszómászói között, ami a lóidomár a fék nem szokta szilaj ménnel szemben: – az a „lélekidomár” a lelkes állatok világában."
KISPEST

Avatar
derfel
Ifista
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2007.07.22. 18:01
Tartózkodási hely: Dumnonia

Re: Sebők Vili felsőbb utasításra nem lehet szakkommentátor a tévében?

HozzászólásSzerző: derfel » 2017.10.13. 14:16

Sub Pop írta:
derfel írta:Focistakent nem kulonosebben kedveltem, de szakkommentatorkent nem volt vele semmi bajom, sot! Bozsikot meg Nyilasit utaltam a legjobban. Megalkuvo, simulekony emberek. Pfff...

Egy Kispest - Fradi után pár éve, azt mondta a tévében teljes joggal, hogy ez nem Honvéd és nem Ferencváros, nyomokban sem tartalmaznak focistákat mint régen.
Teljesen igaza volt.
Egy időre le is kapták a képernyőről, aztán mikor visszatérhetett már sokal simulékonyabb volt szakiként.

Nagyon sok eve egy mennyei meccs utan a szaknevsor legjobbja Brockhauser lett. A nyilatkozataban kitert arra, hogy szanalmas volt a jatek, es szegyen, hogy ot kellett megvalasztani a meccs legjobbjanak. (persze, miert is ne lehetne egy kapus a legjobb, de abban a kontextusban ez inkabb kritika volt). Akkoriban ritkasagszamba ment egy ilyen kritikus nyilatkozat. Na, akkor lett az egyik kedvenc focistam. A masik Nagy Anti volt meg korabbrol. ;)
"Ami az állatszelídítõ a fenevadak ketrecében, ami a hindu kígyóbûvölõ a csúszómászói között, ami a lóidomár a fék nem szokta szilaj ménnel szemben: – az a „lélekidomár” a lelkes állatok világában."
KISPEST

RAUL7
BL-menõ
Hozzászólások: 7858
Csatlakozott: 2010.02.26. 14:16

Re: Sebők Vili felsőbb utasításra nem lehet szakkommentátor a tévében?

HozzászólásSzerző: RAUL7 » 2017.10.13. 14:40

Adamek írta:
RAUL7 írta:Meglep, hogy vannak olyanok, akik kedvelték, mint szakkomentátort. Teljesen értékelhetetlen, amit nyújtott, még a válogatott játékosait sem ismeri. Milyen szagértő az ilyen?

de most őszintén, kitől hangzik hitelesebben az a fejtegetés, hogy a Bayern védelmét hogyan lehet mattolni, tőle, az exfórumos bőregértől vagy Bozsiktól?

ha jól emlékszek, az ő góljával egyszer verték a Bayernt

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51425
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Sebők Vili felsőbb utasításra nem lehet szakkommentátor a tévében?

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.10.13. 14:42

RAUL7 írta:
Adamek írta:
RAUL7 írta:Meglep, hogy vannak olyanok, akik kedvelték, mint szakkomentátort. Teljesen értékelhetetlen, amit nyújtott, még a válogatott játékosait sem ismeri. Milyen szagértő az ilyen?

de most őszintén, kitől hangzik hitelesebben az a fejtegetés, hogy a Bayern védelmét hogyan lehet mattolni, tőle, az exfórumos bőregértől vagy Bozsiktól?

ha jól emlékszek, az ő góljával egyszer verték a Bayernt

jól

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Sebők Vili felsőbb utasításra nem lehet szakkommentátor a tévében?

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.10.13. 14:49

RAUL7 írta:
Adamek írta:
RAUL7 írta:Meglep, hogy vannak olyanok, akik kedvelték, mint szakkomentátort. Teljesen értékelhetetlen, amit nyújtott, még a válogatott játékosait sem ismeri. Milyen szagértő az ilyen?

de most őszintén, kitől hangzik hitelesebben az a fejtegetés, hogy a Bayern védelmét hogyan lehet mattolni, tőle, az exfórumos bőregértől vagy Bozsiktól?

ha jól emlékszek, az ő góljával egyszer verték a Bayernt

nem véletlen hoztam ezt a példát fel, (már nem is annyira) ifjú padavanom
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Sebők Vili felsőbb utasításra nem lehet szakkommentátor a tévében?

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.10.13. 14:50

Maradonapoli írta:
RAUL7 írta:
Adamek írta:de most őszintén, kitől hangzik hitelesebben az a fejtegetés, hogy a Bayern védelmét hogyan lehet mattolni, tőle, az exfórumos bőregértől vagy Bozsiktól?

ha jól emlékszek, az ő góljával egyszer verték a Bayernt

jól

ha jól látom te még nem adtad le a sárga álomcsapatodat, azonnali intézkedést várok el
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51425
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Sebők Vili felsőbb utasításra nem lehet szakkommentátor a tévében?

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.10.13. 15:59

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
RAUL7 írta:ha jól emlékszek, az ő góljával egyszer verték a Bayernt

jól

ha jól látom te még nem adtad le a sárga álomcsapatodat, azonnali intézkedést várok el

először ki kell vizsgálni, hogy nem tudhatjuk, hogy nem ál-álomcsapat összeállításról van-e szó

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Sebők Vili felsőbb utasításra nem lehet szakkommentátor a tévében?

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.10.13. 16:11

adrenalin69 írta:Mennyi frusztrált lélek van itt.


- gondolta magában, miközben szétnézett a termben, ahova épp belépett. Érezte, ahogy elönti a szívét a meleg gonoszság.

adrenalin666 írta:Végre hazaérkeztem.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Sebők Vili felsőbb utasításra nem lehet szakkommentátor a tévében?

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2017.10.13. 19:27

Reginald McFreez írta:
adrenalin69 írta:Mennyi frusztrált lélek van itt.


- gondolta magában, miközben szétnézett a termben, ahova épp belépett. Érezte, ahogy elönti a szívét a meleg gonoszság.

adrenalin666 írta:Végre hazaérkeztem.

Aztán kis te meleg mi az a term amibe belépett az az egyén?
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Sebők Vili felsőbb utasításra nem lehet szakkommentátor a tévében?

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.10.14. 01:18

adrenalin69 írta:
Reginald McFreez írta:
adrenalin69 írta:Mennyi frusztrált lélek van itt.


- gondolta magában, miközben szétnézett a termben, ahova épp belépett. Érezte, ahogy elönti a szívét a meleg gonoszság.

adrenalin666 írta:Végre hazaérkeztem.

Aztán kis te meleg mi az a term amibe belépett az az egyén?

Kapd már össze magad...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Sebők Vili felsőbb utasításra nem lehet szakkommentátor a tévében?

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2017.10.14. 06:44

Reginald McFreez írta:
adrenalin69 írta:
Reginald McFreez írta:
- gondolta magában, miközben szétnézett a termben, ahova épp belépett. Érezte, ahogy elönti a szívét a meleg gonoszság.


Aztán kis te meleg mi az a term amibe belépett az az egyén?

Kapd már össze magad...

Inkább neked kéne, mert amióta urrá lett rajtad a melegség, mondanivalódnak már nem csak a tartalmi részeivel vanna problémák...
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka valamint 271 vendég