Őszintén vallott be valamit a DVTK vezetőedzője

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Őszintén vallott be valamit a DVTK vezetőedzője

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.10.10. 11:21

Miskolc – Elárulta, hol tanult meg focizni.

Őszintén vallott be valamit a DVTK vezetőedzője


Bódog Tamás a Németországban szerzett tapasztalatait is felhasználja a Diósgyőr mestereként, és büszke a pályafutására.



 



Bódog Tamás Pécsről indult, majd Németországban és Dániában légióskodott, jelenleg pedig a Diósgyőr vezetőedzője. Mielőtt Pécsre került, egy kis megyei csapatban játszott, de ez komoly változás volt az életében.



 



„Pécsen megtanultam futballozni. Addig csak ösztönszerűen, erőből próbáltam megoldani a feladataimat, amiket rám bíztak. Az így szerzett alapokkal tudtam eljutni egy bizonyos szintre. Még ha nem is lettem labdazsonglőr, eljutottam a Bundesligába” – mondta őszintén a szakember, aki úgy érzi, ilyen alapok mellett kihozta magából a maximumot.



 



Elárulta, szeretett volna külföldre kerülni, Németország és Anglia állt hozzá a legközelebb, így roppant boldog volt, amikor a Mainzhoz került. Hiába szerződött a Bundesliga 2-be, biztos volt benne, akár egyénileg, akár csapattal, de előrébb fog lépni.



 



„Tudtam, mik a követelmények, ennek alárendeltem mindent. Az a lényeg, hogy teljesítsél. Ha van mögötted valami, húzóember tudsz lenni a csapatban, akkor a játékosok elfogadnak, könnyebben beilleszkedsz” – mondta a légiósélet kezdetéről a Sport7fő című műsorban.



 



Neki is voltak nehézségei, de tisztában volt vele, ha el akar érni valamit, és olyat akar csinálni, amit itthon nem tud elérni, áldozatokat kell vállalnia. Ő is kockáztatott, hiszen a biztos NB I-es létet feladta a bizonytalan németországi kalandért.



 



A válogatottságról elmondta, hatalmas megtiszteltetés volt számára. Főleg annak tükrében, hogy 18 éves korában elszakadt a térdszalagja, és azt mondták neki, még pár éve lehet a futballpályán.



 



A diósgyőri edzőség egy hatalmas lehetőség és kihívás számára. Tisztában volt vele, ez a csapat többre képes, ezek a játékosok meg tudják csinálni, amit kér tőlük. Szeret is velük együtt dolgozni, és mindennel elégedett lenne, ha pár ponttal több szerepelne a nevük mögött.




Sokan tanulhatnának a Trónok harca készítői a cigándi videósoktól - filmelemzés - NB1.hu



Csillagok háborúja, Hitchcock? Ugyan már!




Avatar
Johnnie Walker
Keep Walking
Hozzászólások: 46004
Csatlakozott: 2006.03.29. 17:45

Re: Őszintén vallott be valamit a DVTK vezetőedzője

HozzászólásSzerző: Johnnie Walker » 2017.10.10. 11:40

Hoppá!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40737
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Őszintén vallott be valamit a DVTK vezetőedzője

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.10.10. 11:46

Helyes, már éppen ideje volt egy Bódog cikk.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2835
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Őszintén vallott be valamit a DVTK vezetőedzője

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2017.10.10. 12:32

úgy emlékszem, hogy kedveltem a Pécsben. ennek ellenére kissé túlzásnak érzem a kijelentést, hogy megtanult focizni.
ETO


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google Adsense [Bot] valamint 230 vendég