Cristiano Ronaldo nyerte az Aranylabdát

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75159
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Cristiano Ronaldo nyerte az Aranylabdát

HozzászólásSzerző: Adamek » 2016.12.13. 09:21

RC írta:Griezmannt azért sajnálom, idén hajszál híján eredményekkel (BL-döntő, EB-döntő ugye) is nyomatékosította a jó teljesítményét, nem valószínű, hogy lesz még ekkora sansza rá.

én Pepével vagyok idén így, neki eredményei is voltak, és hozzá is adott nem keveset
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46286
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Cristiano Ronaldo nyerte az Aranylabdát

HozzászólásSzerző: nyúl » 2016.12.13. 10:12

Úgy érzem, megérdemelte. A döntés nem támadható. De azzal egyetértek, hogy volnának érvek akár védő díjazása mellett is, mert a foci nem csak a gólgyártásról szól.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51603
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Cristiano Ronaldo nyerte az Aranylabdát

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2016.12.13. 11:05

Adamek írta:
RC írta:Griezmannt azért sajnálom, idén hajszál híján eredményekkel (BL-döntő, EB-döntő ugye) is nyomatékosította a jó teljesítményét, nem valószínű, hogy lesz még ekkora sansza rá.

én Pepével vagyok idén így, neki eredményei is voltak, és hozzá is adott nem keveset

Kép
"Gyémánt alakzatban kezdtünk, ahogy eddig is játszottunk. Nehéz most ezt mondani, de jól játszottunk ebben a rendszerben...' - Vladimir Radenkovics az Újpest elleni 7:0-ás vereség után. :DDDDDDDDDDDDDD

Nersevik bűnözők, takarodjatok Diósgyőrből!!!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75159
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Cristiano Ronaldo nyerte az Aranylabdát

HozzászólásSzerző: Adamek » 2016.12.13. 11:08

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
RC írta:Griezmannt azért sajnálom, idén hajszál híján eredményekkel (BL-döntő, EB-döntő ugye) is nyomatékosította a jó teljesítményét, nem valószínű, hogy lesz még ekkora sansza rá.

én Pepével vagyok idén így, neki eredményei is voltak, és hozzá is adott nem keveset

Kép

egy bánatos hiúz jobban illene ehhez
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36812
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Cristiano Ronaldo nyerte az Aranylabdát

HozzászólásSzerző: RC » 2016.12.13. 15:25

nyúl írta:Úgy érzem, megérdemelte. A döntés nem támadható. De azzal egyetértek, hogy volnának érvek akár védő díjazása mellett is, mert a foci nem csak a gólgyártásról szól.

Adamek bedobta Pepe nevét, kénytelen vagyok egyetérteni vele. Remekül teljesített idén a pengés, elegáns stílusban játszó bekk, ráadásul showelemekkel is szórakoztatta a nagyérdeműt.
SABARIA 1926

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo nyerte az Aranylabdát

HozzászólásSzerző: Pető » 2016.12.13. 15:38

RC írta:
nyúl írta:Úgy érzem, megérdemelte. A döntés nem támadható. De azzal egyetértek, hogy volnának érvek akár védő díjazása mellett is, mert a foci nem csak a gólgyártásról szól.

Adamek bedobta Pepe nevét, kénytelen vagyok egyetérteni vele. Remekül teljesített idén a pengés, elegáns stílusban játszó bekk, ráadásul showelemekkel is szórakoztatta a nagyérdeműt.


Számomra az is fura, hogy Bale csak 60 szavazatot kapott, vagy hogy Ramos egyet sem... :D Ronaldo Messi akármit csinál az első kettő hely garantált nekik, ehhez nem is kell mást csinálni mint gólokat lőni ipari mennyiségeben. Ez szép dolog, csak ugye erre ott az aranycipő. Bale azért elég durván tolta idén, s ő szó szerint bevitte a gyengécske Walest az eb elődöntőbe.
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
Nesi
bulgár
Hozzászólások: 22228
Csatlakozott: 2009.07.04. 23:43

Re: Cristiano Ronaldo nyerte az Aranylabdát

HozzászólásSzerző: Nesi » 2016.12.13. 17:03

martin kamburov jobban megérdemelte volna
harmadosztály

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75159
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Cristiano Ronaldo nyerte az Aranylabdát

HozzászólásSzerző: Adamek » 2016.12.13. 21:04

Nesi írta:martin kamburov jobban megérdemelte volna

ez valami szovjet hamburger?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég