Balhé: az öltözőben veszekedtek a Videoton játékosai!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40740
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Balhé: az öltözőben veszekedtek a Videoton játékosai!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.09.29. 18:03

Én akkor vagyok itt amikor dolgozok.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13660
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Balhé: az öltözőben veszekedtek a Videoton játékosai!

HozzászólásSzerző: alehndr » 2017.09.29. 18:16

tompa írta:Itt szo sincs csapatokrol, ne keverd a szart. A monitoromra okadott a szerzo 3, azaz harom (!) mondatot, es azt kerdezed mi a bajom? Hat ennyire alacsonyra raktad azt a lecet?

Hadd idezzek neked egy erdekes reszletet a cikkbol: "Mindez azt jelezheti: a fehérváriak háza táján nincs minden rendben és a légkör eléggé fagyos."

Ez pont nem az atvett resz. Ez a szerzo sajat kovetkeztetese. Sajat erejebol es idejet nem sajnalva ennyit tett hozza egy atvett cikkhez.

Meg mi az, hogy fagyos???????????????? Ez nem a krva idojarasjelentes a TV2-n!!!!!!

Nagyon helyes, hogy végre valaki ki meri mondani.
A rosszakat el kell ítélni, akik bűnösek szenvedjenek!

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Balhé: az öltözőben veszekedtek a Videoton játékosai!

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2017.09.29. 21:34

tompa írta:
adrenalin69 írta:
tompa írta:HOPPÁ: Ez a cikk hivatalosan is az nb1.hu legalja!

*ironia alert*

Srácok, én asszem ezzel a cikkel untam rá végleg az oldalatokra. Elmentek ti a picsba.

Gondolom most az fut at az agyatokon, hogy senki nem kerte, hogy olvassam, ha nem tetszik.

De! Mar-mar ontudatlanul, ez az elso dolog amit beirok a bongeszombe minden reggel. A helyzet az, hogy 15 éve olvasom az nb1.hu-t napi rendszerességgel, most 31 vagyok, ergo a fel eletemen keresztul itt toltottem napi par percet. Szivesen kiszamoltam volna mennyi volt pontosan, de most mar telibe is szar0m. Szepen lassan jutottunk el idaig, hosszu eveken at apro cseppekben adagoltatok a fekaliat a tanyeromba. En pedig egesz finomakat kajaltam belole.

Mára már annyira fájóan szar cikkeket irtok, hogy neha mar fizikai fajdalmat erzek az olvasasuknal. A szalagcimeket mar egy parszor kifejtettek a forumtarsak, értékelhetetlen mindegyik. Csoda egyaltalan, hogy meg barki is kommentel, szepen lassan epitettetek le egy nagyszeru kozosseget. TAPSTAPS!

Ha ennel a par mondatos formedvenynel szuletett rosszabb cikk az nb1.hu-n, akkor varom a linkeket a kedves forumtarsaktol.

Mi van? Az, hogy az nb1.hu nem a régi ez tény, de egy átvett cikktől? Nem igaz a benne leírtak vagy bántották a csapatod, hogy olyat feltételeznek, hogy egy négus és két balkáni balhézik vagy mi a fasz bajod van? Az életrajzod meg, hogy jön ide?


Itt szo sincs csapatokrol, ne keverd a szart. A monitoromra okadott a szerzo 3, azaz harom (!) mondatot, es azt kerdezed mi a bajom? Hat ennyire alacsonyra raktad azt a lecet?

Hadd idezzek neked egy erdekes reszletet a cikkbol: "Mindez azt jelezheti: a fehérváriak háza táján nincs minden rendben és a légkör eléggé fagyos."

Ez pont nem az atvett resz. Ez a szerzo sajat kovetkeztetese. Sajat erejebol es idejet nem sajnalva ennyit tett hozza egy atvett cikkhez.

Meg mi az, hogy fagyos???????????????? Ez nem a krva idojarasjelentes a TV2-n!!!!!!

Nomen est omen! Érdekes egy részlet! Ha veszekednek az öltözőben, attól még minden rendben van! Menjél vagy maradjál, tökmindegy!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 247 vendég