A PSG bejelentkezett a BL-győzelemre - videó

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

A PSG bejelentkezett a BL-győzelemre - videó

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.09.28. 08:40

Párizs - Neymarék magabiztos győzelmet arattak a Bajnokok Ligájában.

A PSG bejelentkezett a BL-győzelemre - videó


PSG-Bayern München 3-0



A BL szerdai játéknapjának legnagyobb rangadóját Párizsban rendezték, ahol a Bayern München vendégeskedett. A francia drukkereknek nem kellett sokat várniuk az első gólra, hiszen a második percben Dani Alves kezdte meg a gólgyártást. Az első félidőben még Cavani is villant, így a PSG kétgólos előnnyel mehetett a szünetre. A fordulás után Neymar tette fel a pontot az i-re, a PSG fölényes győzelmet aratott a szürke Bayern ellen.




Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A PSG bejelentkezett a BL-győzelemre - videó

HozzászólásSzerző: Pető » 2017.09.28. 08:57

Félelmetesen gyenge volt ez a Bayern, így a PSG erejét nem igen láttuk. Hihetetlen, hogy Carlo mit művel. Ezzel a kerettel Klinsmann jobb lenne... :D Nem lepne meg ha év közben távozna. Csak az a baj Tuchel csak a szabad, de ő 1 évig nem igen írna alá, pedig a hosszútávú megoldást Nagelmsan jelenteni szerintem, nem Bartos... :(
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13657
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: A PSG bejelentkezett a BL-győzelemre - videó

HozzászólásSzerző: alehndr » 2017.09.28. 09:10

höhö, Carlonak lefő a kávé :lol:

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34451
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: A PSG bejelentkezett a BL-győzelemre - videó

HozzászólásSzerző: cain » 2017.09.28. 09:40

Pető írta:Félelmetesen gyenge volt ez a Bayern, így a PSG erejét nem igen láttuk. Hihetetlen, hogy Carlo mit művel. Ezzel a kerettel Klinsmann jobb lenne... :D Nem lepne meg ha év közben távozna. Csak az a baj Tuchel csak a szabad, de ő 1 évig nem igen írna alá, pedig a hosszútávú megoldást Nagelmsan jelenteni szerintem, nem Bartos... :(

mondjuk ulreichkel nem tudom, mire számítottatok. ez a baj neuerrel, értelmes kapus nem jön el mögé padozni, legfeljebb öregkorára pénzt keresni.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A PSG bejelentkezett a BL-győzelemre - videó

HozzászólásSzerző: Pető » 2017.09.28. 09:45

cain írta:
Pető írta:Félelmetesen gyenge volt ez a Bayern, így a PSG erejét nem igen láttuk. Hihetetlen, hogy Carlo mit művel. Ezzel a kerettel Klinsmann jobb lenne... :D Nem lepne meg ha év közben távozna. Csak az a baj Tuchel csak a szabad, de ő 1 évig nem igen írna alá, pedig a hosszútávú megoldást Nagelmsan jelenteni szerintem, nem Bartos... :(

mondjuk ulreichkel nem tudom, mire számítottatok. ez a baj neuerrel, értelmes kapus nem jön el mögé padozni, legfeljebb öregkorára pénzt keresni.


Szerintem ez nem azon múlt. Lehet Neuer fogta volna az első vagy a második gólt, de ettől függetlenül támadásban nem nyújtott semmit a csapat. Ívelgettek be, mint egy angol kis csapat, mindenféle elképzelés nélkül. Számmora ez egyértelmű Carlo sara, mert ez a keret teljesen rendben van, Pep alatt sem volt semmivel erősebb.
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: A PSG bejelentkezett a BL-győzelemre - videó

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.09.28. 10:08

mondd te Kárló, mit művelsz?
ez kábé Doll vagy Moniz szint, ívelgetés hátha az ellen védelem öngyilkos lesz a végére a monotonitásban?
a futó szezon nagy vesztese a bundásliga nemzetközileg, ez cikibb mint a tavalyi angol szereplés
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34451
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: A PSG bejelentkezett a BL-győzelemre - videó

HozzászólásSzerző: cain » 2017.09.28. 10:11

Pető írta:
cain írta:
Pető írta:Félelmetesen gyenge volt ez a Bayern, így a PSG erejét nem igen láttuk. Hihetetlen, hogy Carlo mit művel. Ezzel a kerettel Klinsmann jobb lenne... :D Nem lepne meg ha év közben távozna. Csak az a baj Tuchel csak a szabad, de ő 1 évig nem igen írna alá, pedig a hosszútávú megoldást Nagelmsan jelenteni szerintem, nem Bartos... :(

mondjuk ulreichkel nem tudom, mire számítottatok. ez a baj neuerrel, értelmes kapus nem jön el mögé padozni, legfeljebb öregkorára pénzt keresni.


Szerintem ez nem azon múlt. Lehet Neuer fogta volna az első vagy a második gólt, de ettől függetlenül támadásban nem nyújtott semmit a csapat. Ívelgettek be, mint egy angol kis csapat, mindenféle elképzelés nélkül. Számmora ez egyértelmű Carlo sara, mert ez a keret teljesen rendben van, Pep alatt sem volt semmivel erősebb.

dehogynem. a másodikat mindenképpen fogta volna, nemcsak neuer, hanem kb- minden második kezdő kapus is a bundásból.
szerintem csúnyán alábecsülte a psg-t carlo, vagy ledobta az agya az ékszíjat a hétvégi vfl elleni betli miatt. vagy mindkettő. amikor ott az ellenfélnél neymar, cavani, akkor nála boateng a keretben sincs (pedig tudtommal nem sérült), hummels végig padozik, sülét meg javi martinezt meg szopatják agyba-főbe. a két szélső támadó közé nem fér be sem ribery, sem robben. és amikor cserél, és szerkezetet vált, akkor is koman jön be, robben 20 percet kap, ribéry egyet sem.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A PSG bejelentkezett a BL-győzelemre - videó

HozzászólásSzerző: Pető » 2017.09.28. 11:56

cain írta:
Pető írta:
cain írta:mondjuk ulreichkel nem tudom, mire számítottatok. ez a baj neuerrel, értelmes kapus nem jön el mögé padozni, legfeljebb öregkorára pénzt keresni.


Szerintem ez nem azon múlt. Lehet Neuer fogta volna az első vagy a második gólt, de ettől függetlenül támadásban nem nyújtott semmit a csapat. Ívelgettek be, mint egy angol kis csapat, mindenféle elképzelés nélkül. Számmora ez egyértelmű Carlo sara, mert ez a keret teljesen rendben van, Pep alatt sem volt semmivel erősebb.

dehogynem. a másodikat mindenképpen fogta volna, nemcsak neuer, hanem kb- minden második kezdő kapus is a bundásból.
szerintem csúnyán alábecsülte a psg-t carlo, vagy ledobta az agya az ékszíjat a hétvégi vfl elleni betli miatt. vagy mindkettő. amikor ott az ellenfélnél neymar, cavani, akkor nála boateng a keretben sincs (pedig tudtommal nem sérült), hummels végig padozik, sülét meg javi martinezt meg szopatják agyba-főbe. a két szélső támadó közé nem fér be sem ribery, sem robben. és amikor cserél, és szerkezetet vált, akkor is koman jön be, robben 20 percet kap, ribéry egyet sem.


Nem értem miről beszélünk. Carlo hibája volt, ezt írtam én is. Azt írom, hogy nem a kapuson múlott. Hiába fogja Neuer azt, vagy más kapus, akkor is szar marad a támadójáték. Semmiféle koncepció nem volt a Bayern játékában, csak az ívelgetés. Aki ebből a keretből ennyit képes kihozni, az nem való a Bayern kispadjára.
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A PSG bejelentkezett a BL-győzelemre - videó

HozzászólásSzerző: Pető » 2017.09.28. 12:36

Közben már jönnek a pletykák Tuchelről. Nem tudom ő lenne-e a megfelelő ember, de az biztos, hogy a jelenlegi kilátástalan játékon tudna javítani. Pep anno őt szerette volna utódjának Münchenbe.
Bayern München
DVTK
Depower

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: A PSG bejelentkezett a BL-győzelemre - videó

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2017.09.28. 13:22

Ez nem igazán Carlo sara, ennyire gyenge a keret. Mármint Neuer meg Hummels persze javít majd a dolgon, de a támadójáték régóta ugyanez, csak közben Ribery és Robben lelassultak, Müller elvesztette a formáját, Lewandowski szintén. Xabi milyen jól jött volna hogy összefogja a csapatot, Lahm meg pótolhatatlan. James remek játékos, de teljesen felesleges egy olyan csapatba ahol szélsőjátékra épül minden, neki Müller helyén lenne szabad csak játszania, ehelyett a senki földjére kerül. Müller amúgy teljes kérdőjel. Elvesztette a fiatalos lendületét, amivel ki tudott emelkedni, maradt belőle egy bundás kettes technikai képzetségű totál átlagos játékos. 2-3 éve el kellett volna kezdeni a vérfrissítést.
Kispest távdrukker

Avatar
Kooliver
Aranylabdás
Hozzászólások: 26331
Csatlakozott: 2005.03.31. 09:09
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: A PSG bejelentkezett a BL-győzelemre - videó

HozzászólásSzerző: Kooliver » 2017.09.28. 13:27

Pető írta:Közben már jönnek a pletykák Tuchelről. Nem tudom ő lenne-e a megfelelő ember, de az biztos, hogy a jelenlegi kilátástalan játékon tudna javítani. Pep anno őt szerette volna utódjának Münchenbe.

MA délután összeül a válságstáb, sztem 'Cancel'otti lesz a bejelentés.

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A PSG bejelentkezett a BL-győzelemre - videó

HozzászólásSzerző: Pető » 2017.09.28. 14:01

_carlos_ írta:Ez nem igazán Carlo sara, ennyire gyenge a keret. Mármint Neuer meg Hummels persze javít majd a dolgon, de a támadójáték régóta ugyanez, csak közben Ribery és Robben lelassultak, Müller elvesztette a formáját, Lewandowski szintén. Xabi milyen jól jött volna hogy összefogja a csapatot, Lahm meg pótolhatatlan. James remek játékos, de teljesen felesleges egy olyan csapatba ahol szélsőjátékra épül minden, neki Müller helyén lenne szabad csak játszania, ehelyett a senki földjére kerül. Müller amúgy teljes kérdőjel. Elvesztette a fiatalos lendületét, amivel ki tudott emelkedni, maradt belőle egy bundás kettes technikai képzetségű totál átlagos játékos. 2-3 éve el kellett volna kezdeni a vérfrissítést.


Nem az edző sara,hanem gyenge a keret? :O Láttál te valami koncepciót a játékban? Vagy ennyire gyenge lenne a keret, hogy nem tud senki üres területre bemozogni? Mi miatt vesztette el Müller a formáját, meg Lewa(mondjuk Lewa 10 meccs 11 gólos formavesztése így se rossz. :D )? Nem lehet hogy az edző hibája, totál rossz helyen használ bizonyos embereket? A kötelezőket hozza Carlo a Bundesligaban, de mikor komolyabb meccsek jönnek akkor egyből kapitulál, legyen szó Hoffenheimről Hertháról vagy Gladbachról.

Igen is az edző hibája. Mivel volt jobb Pepnél a keret? 2 év alatt mi változott volna? Elment Lahm aki helyére érkezett Kimmich. Egyelőre rá abszolút nincs panasz. Alonso meg nagyszerű játékos volt, de a lassúsága azért kiütközött. Azt nem mondom, hogy nincs baj a kerettel, mert az igazolások ellettek baszva. Teletömték a csapatot középső középpályással, de szélre senki nem érkezett, Lewa mögött nincs cserecsatár stb, de ebben a keretben sokkal több van még így is. Meggyőződésem, hogy akárki jön Carlo (Tuchel, Van Gaal) helyére, sokkal jobb lesz ennél a Bayern.
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A PSG bejelentkezett a BL-győzelemre - videó

HozzászólásSzerző: Pető » 2017.09.28. 14:02

Kooliver írta:
Pető írta:Közben már jönnek a pletykák Tuchelről. Nem tudom ő lenne-e a megfelelő ember, de az biztos, hogy a jelenlegi kilátástalan játékon tudna javítani. Pep anno őt szerette volna utódjának Münchenbe.

MA délután összeül a válságstáb, sztem 'Cancel'otti lesz a bejelentés.


Van Gaal nagyon jegyzetelt tegnap a lelátón. Alonso meg mellette ült, aki pár napja jelentette be, hogy edzőnek fog állni. :D
Bayern München
DVTK
Depower

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: A PSG bejelentkezett a BL-győzelemre - videó

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2017.09.28. 14:11

Pető írta:
Kooliver írta:
Pető írta:Közben már jönnek a pletykák Tuchelről. Nem tudom ő lenne-e a megfelelő ember, de az biztos, hogy a jelenlegi kilátástalan játékon tudna javítani. Pep anno őt szerette volna utódjának Münchenbe.

MA délután összeül a válságstáb, sztem 'Cancel'otti lesz a bejelentés.


Van Gaal nagyon jegyzetelt tegnap a lelátón. Alonso meg mellette ült, aki pár napja jelentette be, hogy edzőnek fog állni. :D

Van Gaal nem letette hivatalosan is a lantot, miután elküldték a Unitedtől? Én úgy emlékszem lenyilatkozta, hogy az az utolsó állomása edzőként.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A PSG bejelentkezett a BL-győzelemre - videó

HozzászólásSzerző: Pető » 2017.09.28. 14:13

Ferencváros // Man Utd írta:
Pető írta:
Kooliver írta:MA délután összeül a válságstáb, sztem 'Cancel'otti lesz a bejelentés.


Van Gaal nagyon jegyzetelt tegnap a lelátón. Alonso meg mellette ült, aki pár napja jelentette be, hogy edzőnek fog állni. :D

Van Gaal nem letette hivatalosan is a lantot, miután elküldték a Unitedtől? Én úgy emlékszem lenyilatkozta, hogy az az utolsó állomása edzőként.


Visszavonult igen, én is úgy tudom. De akkor is gyanús, hogy mit jegyzetelget ott a lelátón. :D
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: A PSG bejelentkezett a BL-győzelemre - videó

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.09.28. 14:14

Pető írta:
Ferencváros // Man Utd írta:
Pető írta:
Van Gaal nagyon jegyzetelt tegnap a lelátón. Alonso meg mellette ült, aki pár napja jelentette be, hogy edzőnek fog állni. :D

Van Gaal nem letette hivatalosan is a lantot, miután elküldték a Unitedtől? Én úgy emlékszem lenyilatkozta, hogy az az utolsó állomása edzőként.


Visszavonult igen, én is úgy tudom. De akkor is gyanús, hogy mit jegyzetelget ott a lelátón. :D

szerintem a fegyelmi bizottság számára jegyezte fel a rasszista és a szövetséget sértő bekiabálásokat
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A PSG bejelentkezett a BL-győzelemre - videó

HozzászólásSzerző: Pető » 2017.09.28. 15:01

Állítólag elküldték Carlot.
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34451
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: A PSG bejelentkezett a BL-győzelemre - videó

HozzászólásSzerző: cain » 2017.09.28. 15:38

Pető írta:Állítólag elküldték Carlot.

ja. kissé elkapkodták. egy jó werner lorantot de megnéznék a buyernnél! :D
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4146
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: A PSG bejelentkezett a BL-győzelemre - videó

HozzászólásSzerző: dingo » 2017.09.28. 15:41

cain írta:
Pető írta:Állítólag elküldték Carlot.

ja. kissé elkapkodták. egy jó werner lorantot de megnéznék a buyernnél! :D


Nem lehet mindenhol olyan higgadt és megfontolt vezetőség mint a Fradinál.
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34451
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: A PSG bejelentkezett a BL-győzelemre - videó

HozzászólásSzerző: cain » 2017.09.28. 15:51

dingo írta:
cain írta:
Pető írta:Állítólag elküldték Carlot.

ja. kissé elkapkodták. egy jó werner lorantot de megnéznék a buyernnél! :D


Nem lehet mindenhol olyan higgadt és megfontolt vezetőség mint a Fradinál.

ha belegondolsz, kb. a semmiért rúgták ki. a bundásban idén sincs komolyabb kihívójuk, néhány iksz és vereség ott is belefér. a bl-csoportból így is továbbjutnak. az egyenes kieséses szakasz februárban kezdődik. addigra felépül neuer, és carlo is kiismerte volna az új játékosokat annyira, hogy ne rizikózzon velük ekkorát.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 138 vendég