Nikolics Svájc és Feröer ellen sem lesz válogatott. És később?

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Nikolics Svájc és Feröer ellen sem lesz válogatott. És később?

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.09.20. 09:13

Budapest – A játékos úgy érzi, kötelessége Chichagóban maradni.

Nikolics Svájc és Feröer ellen sem lesz válogatott. És később?


A szeptemberi világbajnoki selejtezőkhöz hasonlóan a magyar válogatott két, októberi mérkőzésén, Svájcban és Budapesten, Feröer-szigetek ellen sem áll Bernd Storck szövetségi kapitány rendelkezésére Nikolics Nemajna – olvasható az NSO-n szerda reggel közölt interjúban.



 



„Az októberi világbajnoki selejtezőkön pályára lép?” – így a kérdés, melyre az egyértelmű felelet nem volt.



 



„A két, szeptemberi mérkőzést azért mondtam le, mert a Chicagóra szerettem volna összpontosítani, és ez most, az alapszakasz végéhez és a rájátszás rajtjához közeledve sincs másként. Jelen helyzetben kötelességem itt maradni és segíteni” – közölte a Chichago Fire együttesében futballozó Nikolics, aki az Egyesült Államokban már 18 gólnál jár, ezzel pedig versenyben van a gólkirályi címért. – Korábban mindig rendelkezésre álltam, bármikor hívtak, mentem, és ugyan bántott, hogy többnyire akkor is a kispadon ültem, amikor a klubomban egymás után rugdostam a gólokat, egy szót nem szóltam. Sohasem jutott eszembe, hogy lemondjam a válogatottságot, ha így tennék, szembeköpném magamat. Két-három hónap türelmet kértem Bernd Storcktól, aki korrekt volt, megértette érveimet. Aki azt gyanítja, harag van köztünk, téved, ha a kapitány számít rám, a következő selejtezősorozatban a rendelkezésére állok. Meglehet, egyesek szerint cserben hagyom a válogatottat, de ez akkor lenne így, ha meghatározó játékosként mondanék nemet. Legyünk őszinték, az elmúlt egy-két évben nem jutott nekem fontos szerep, nem éreztem azt a bizalmat, amelyet a klubjaimban. Sokat kaptam Magyarországtól és a magyar szurkolóktól, rettenetesen nehéz volt ezt a döntést meghoznom, ám ez egyszer a saját érdekemet néztem. Mindezért természetesen vállalom a felelősséget és az esetleges következményeket is, mindazonáltal hangsúlyoznám, nem kértem többet, csak türelmet. A portugálok elleni vereséggel eldőlt, hogy a válogatottnak sajnos már nincs esélye kijutni a világbajnokságra, Chicagóban viszont tehetek azért, hogy büszkévé tegyem az otthoniakat – sorolta az érveit hosszan a támadó.



 



Amikor Nikolicsot arról kérdezték, lesz-e még válogatott, így felelt: „Szentül hiszem, hogy igen.”



 



Nikolics Nemanja 2013 októberében, Egervári Sándor kapitányságának mostanáig utolsó, hollandiai mérkőzésén volt először tagja a nemzeti tizenegynek, azóta 23 alkalommal ölthette magára a címeres mezt, Magyarország színeiben három gólt szerzett. 



 




Sokk: kiteszik csapatából a válogatott kapusát? - NB1.hu



Sokk: kiteszik csapatából a válogatott kapusát?




BlancoAgilon38

Re: Nikolics Svájc és Feröer ellen sem lesz válogatott. És később?

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.09.20. 09:16

"Korábban mindig rendelkezésre álltam, bármikor hívtak, mentem, és ugyan bántott, hogy többnyire akkor is a kispadon ültem, amikor a klubomban egymás után rugdostam a gólokat, egy szót nem szóltam."

De. Szóltál, többször is több szót. Mi a fasznak kell hazudozni? Ne legyél már Demcsák Nemanja! Többet nem hívnám be.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2826
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Nikolics Svájc és Feröer ellen sem lesz válogatott. És később?

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2017.09.20. 09:45

ha bukarestben belövi, máig istenkirály lenne...
ETO

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Nikolics Svájc és Feröer ellen sem lesz válogatott. És később?

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.09.20. 09:51

nem várok már szinte semmit ettől a válogatott generációtól
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35068
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Nikolics Svájc és Feröer ellen sem lesz válogatott. És később?

HozzászólásSzerző: Szarka » 2017.09.20. 09:54

Ne most játsz sértődöttet, most tudnád bebizonyítani, hogy tényleg ott a helyed. Pont jó ellenfelek a bizonyításhoz. Erre amcsi levezetőligára kell koncentrálni. Mert a többieknek nem kell komoly ligában helyt állni, mi?
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Nikolics Svájc és Feröer ellen sem lesz válogatott. És később?

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.09.20. 11:24

szerintem nem tudsz védekezni és nincs cseréd, úgyhogy takarodó micsigenbe meg viszkonzinba parádézni
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Shimu
Ifista
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.09.20. 02:18

Re: Nikolics Svájc és Feröer ellen sem lesz válogatott. És később?

HozzászólásSzerző: Shimu » 2017.09.20. 11:41

de hát mi viszkonzinból jöttünk... aha, émmeg apám farkából, na tünés a picsába... :) :) :)


nikolicsot meg remélem ezek után örökre elfelejtik az aranylábú sztárbrigádnál, mert geszi unalmas az állandó picsogás...

mi volt az elmult 8 meccsén a termés? - 1?

Némó haza tud jönni, vagy stieber?
Bátorság nélkül nincs gyõzelem

BlancoAgilon38

Re: Nikolics Svájc és Feröer ellen sem lesz válogatott. És később?

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.09.20. 11:48

Shimu írta:de hát mi viszkonzinból jöttünk... aha, émmeg apám farkából, na tünés a picsába... :) :) :)


nikolicsot meg remélem ezek után örökre elfelejtik az aranylábú sztárbrigádnál, mert geszi unalmas az állandó picsogás...

mi volt az elmult 8 meccsén a termés? - 1?

Némó haza tud jönni, vagy stieber?

Vagy Priskin és Lovrencsics!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96335
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Nikolics Svájc és Feröer ellen sem lesz válogatott. És később?

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.09.20. 13:17

Nem baj.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 96 vendég