Rabóczki Balázs otthagyta az Újpestet

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Rabóczki Balázs otthagyta az Újpestet

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.09.19. 20:48

Budapest - A kapusedző próbaidejének utolsó napján állt fel.

Rabóczki Balázs otthagyta az Újpestet


Rabóczki Balázs június közepén csatlakozott kapusedzőként az Újpesthez, de a mai napon dolgozott ott utoljára.



„A próbaidőm utolsó napján meg kellett hoznom ezt a döntést, de az okokat szeretném megtartani magamnak” - idézi Rabóczki Balázs szavait a klub honlapja.



„Köszönöm a sorsnak, hogy 39 évesen megadatott, hogy az Újpest család tagjaihoz tartozhattam. A jövőben tovább folytatom a kapusiskolám működtetését, valamint egy sport TV-ben is feltűnök majd, mint szakkommentátor.” Immár egykori kapusedzőnket természetesen a rövid ittléte alatti legemlékezetesebb pillanatairól is megkérdeztük. „Szerettem az újpesti kapusokkal dolgozni, és úgy gondolom, hogy Filip Pajovic lassan az NB I. legjobb kapusa lesz, ez egyfajta visszajelzése is a munkámnak. Érzéseim alapján biztos vagyok benne, hogy barátokra is leltem a klubnál, akikkel a későbbiekben örömmel fogunk egymás szemébe nézni találkozásunkkor. Végezetül a klubnak minden jót, a szurkolóknak pedig kitartást kívánok.”



 




Fantáziátlan játékra panaszkodott Thomas Doll - NB1.hu



Dunaharaszti - Akik megkapták a lehetőséget, nem bizonyítottak.




BlancoAgilon38

Re: Rabóczki Balázs otthagyta az Újpestet

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.09.19. 21:35

"egy sport TV-ben is feltűnök majd, mint szakkommentátor."

Már feltűntél. Üdítő volt hallgatni, hogy a púli fiú így, a púli srác úgy. Onnan is távozhatnál, az okokat se kéne elmondani.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Rabóczki Balázs otthagyta az Újpestet

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.09.19. 21:41

BlancoAgilon38 írta:"egy sport TV-ben is feltűnök majd, mint szakkommentátor."

Már feltűntél. Üdítő volt hallgatni, hogy a púli fiú így, a púli srác úgy. Onnan is távozhatnál, az okokat se kéne elmondani.

Pedig elég lett volna ennyit mondania: Bodriiiii! Csiba teeeee!!!!

BlancoAgilon38

Re: Rabóczki Balázs otthagyta az Újpestet

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.09.19. 21:44

Maradonapoli írta:
BlancoAgilon38 írta:"egy sport TV-ben is feltűnök majd, mint szakkommentátor."

Már feltűntél. Üdítő volt hallgatni, hogy a púli fiú így, a púli srác úgy. Onnan is távozhatnál, az okokat se kéne elmondani.

Pedig elég lett volna ennyit mondania: Bodriiiii! Csiba teeeee!!!!

Ja. Ötvenszer mondta el, hogy Mané nem tisztelte eléggé a kapust, mert egy csatárnak ilyenkor...blabla. Megérti ám az ember, de ő játszotta a szajkót. Kifejezetten idegesítő volt.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég