Ezt reagálta Vignjevics arra, hogy elzavarnák a szurkolók

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Ezt reagálta Vignjevics arra, hogy elzavarnák a szurkolók

HozzászólásSzerző: nyúl » 2017.09.15. 05:58

SAW írta:Ez két dolgot mutat.
Egyrészt, hogy a szurkolóink egy része milyen szinten áll, mennyit ért meg a valódi okokból.
Másrészt, hogy Vignjevics ismét olyan választ adott ami mutatja, hogy mennyivel különb ember a honi futball közeg legtöbb szereplőjénél.
A szakmai megítélésével túlnyomórészt, az emberi megítélésével teljesen egyetértek. Bár a cseréivel akadnak problémák, sokszor nem tud belenyúlni hatékonyan egy-egy mérkőzésbe.
S őszintén szólva nem értem, mi tartja itt. A tulajdonos évről-évre becsapja, kiszolgáltatott helyzetbe hozza. Szerintem szakmai parkolópályára került. Az neki nem lehet kihívás, hogy a középmezőnyben végezzen egy ilyen gyenge bajnokságban és elcsípjen egy-egy kupadöntőt.

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Ezt reagálta Vignjevics arra, hogy elzavarnák a szurkolók

HozzászólásSzerző: SAW » 2017.09.15. 09:51

nyúl írta:
SAW írta:Ez két dolgot mutat.
Egyrészt, hogy a szurkolóink egy része milyen szinten áll, mennyit ért meg a valódi okokból.
Másrészt, hogy Vignjevics ismét olyan választ adott ami mutatja, hogy mennyivel különb ember a honi futball közeg legtöbb szereplőjénél.
A szakmai megítélésével túlnyomórészt, az emberi megítélésével teljesen egyetértek. Bár a cseréivel akadnak problémák, sokszor nem tud belenyúlni hatékonyan egy-egy mérkőzésbe.
S őszintén szólva nem értem, mi tartja itt. A tulajdonos évről-évre becsapja, kiszolgáltatott helyzetbe hozza. Szerintem szakmai parkolópályára került. Az neki nem lehet kihívás, hogy a középmezőnyben végezzen egy ilyen gyenge bajnokságban és elcsípjen egy-egy kupadöntőt.

A kérdés jogos, bennem is felmerült.
Nem tudjuk milyen fizetést kap, elképzelhető, hogy részesül eladott játékosok vételárából, mintegy a nevelő munkáját elismerendő.
Ebben komoly érdemei vannak, fakalapácsokból is csinált játékost, pl. Litauszki Robi.

És talán én értékelem túl a dolgot, de Laci mesélt valamit ami mutathatja Vig hozzáállását. A sztori lényege mindegy, ami itt fontos, hogy Duchatelet-t végig úgy emlegette, hogy a "gazda".
Ennek van egyfajta balkáni íze, mutathatja a dolog pszichológiai hátterét, a ragaszkodás, elköteleződés komolyságát.

Nem tudom, hogy mennyire kapirgálok jó helyeken, de valamilyen valós okok bizonyosan húzódnak a háttérben.
Neki is és a klubnak is az lenne jó, ha végre rendezett körülmények között kapna egy erős keretet a kezébe és az MLSZ sem tanúsítana ilyen megkülönböztetett figyelmet irányunkba hogy finom legyek.
Ezek egyike sem látszik jelenleg megvalósulni és bennem is elfogyott a bizalom a belga irányába a címer- és a Mitrovics-ügy kapcsán legkésőbb.
(Mitrovics jönne, itt edz, Vignjevics szerint erősítés lenne, de a belga 25 év feletti játékost nem akar igazolni.)
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 332 vendég