Priskinnek jókor jött a gól a Pepe-ügy után

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Priskinnek jókor jött a gól a Pepe-ügy után

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.09.11. 13:12

Budapest – A család és a szurkolók is támogatták.

Priskinnek jókor jött a gól a Pepe-ügy után


Nehéz időszak volt, de már a múlté – ezt nyilatkozta a Népszavának a Vasast szombat este 5-2-re legyőző Ferencváros negyedik gólját szerző Priskin Tamás arról, miként élte meg a Pepe lekönyökléséért kiosztott kiállítást. A támadó azt közölte, jót tett a lelkének a játéklehetőség és a találat.



 



„Fontos győzelmet arattunk a Vasas ellen, örülök, hogy kétszer is sikerült hátrányból felállnunk. Kulcsszituáció volt, hogy a második gólra szinte rögtön tudtunk válaszolni” – fejtegette az angyalföldiek legyőzésének okát a 61-szeres válogatott labdarúgó, akit a Portugália elleni selejtezőn azonnali piros lappal parancsoltak az öltözőbe a 30. percben.



 



„Nem szeretnék visszatekinteni a múltba, de a portugál-meccs után nehéz volt feldolgozni a történteket. Rengeteg támogatást kaptam a családomtól és a szurkolóktól is, ezúton is köszönöm nekik. Jót tett a lelkemnek, hogy a Vasas ellen pályára léphettem és győzelemhez segíthettem a csapatot” – mondta a lapnak az FTC keretéhez nyáron csatlakozó csatár.



 




Kassai a BL-ben kapott feladatot - NB1.hu



Az első játéknapon lesz magyar érdekeltség is




Avatar
Apuka
Profi
Hozzászólások: 2414
Csatlakozott: 2005.04.12. 11:12
Tartózkodási hely: Kispad mellett állok

Re: Priskinnek jókor jött a gól a Pepe-ügy után

HozzászólásSzerző: Apuka » 2017.09.11. 19:14

Hagyjuk már a Pepe ügyet! A hentes 1X visszakapta és a bíró indokolatlanul megtorolta. Mindenki felejtse el!

BlancoAgilon38

Re: Priskinnek jókor jött a gól a Pepe-ügy után

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.09.11. 19:48

Apuka írta:Hagyjuk már a Pepe ügyet! A hentes 1X visszakapta és a bíró indokolatlanul megtorolta. Mindenki felejtse el!

Teljesen jogos volt a pirított kártya.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 80 vendég