Tízmeccses szériával zárta az őszt az Újpest, újabb debreceni blama

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Tízmeccses szériával zárta az őszt az Újpest, újabb debreceni blama

HozzászólásSzerző: SAW » 2016.12.10. 18:09

A cikkíró majd nézze meg az első félidőt újra, akkor szinte minden támadásunk a bal szélen futott. Andric, Perovic és Mohl is aktív volt ott.
Az első gólunknál Barhi felugrott a kapus mellett, szó sem volt szabálytalanságról. Verpecz a jó felépítése ellenére nagyon nyámnyila volt többször a meccs folyamán, a gól előtt is.
A vezetés után megint visszavettünk, tartottam tőle, hogy baj lesz, de szerencsére a második gól lezárta a meccset. Szép akció előzte meg, egyérintős játék, Balogh bal külsővel szép labdát adott és a végén Bardhi lövése is parádésra sikeredett.
Azt nem hiszem, hogy reálisan a dobogó elérhető lenne, de két kihagyott átigazolási időszak és a stadionunkkal való baszakodás mellett tisztességes az eredmény, azért remélem, hogy tapadni fogunk az élmezőnyre.

A Loki nagyon szét volt esve, nem tudtak öt olyan percet felmutatni amikor domináltak volna, csak néhány villanásra futotta. Folyamatában látva és a hátteret ismerve kell értékelni a dolgokat, de nem tűnt masszívnak a csapat.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
Blowfish
Tartalék
Hozzászólások: 1546
Csatlakozott: 2009.12.27. 14:10
Tartózkodási hely: Vác / Újpest

Re: Tízmeccses szériával zárta az őszt az Újpest, újabb debreceni blama

HozzászólásSzerző: Blowfish » 2016.12.10. 18:42

Jó meccset játszottunk végre, a második gólunkat meg tehetik az oktatófilmekbe. Verpeczben sem kellett csalódnom, régi emlékeim alapján egy potya mindig benne van, ma is hozta.

Avatar
G_Gergely
Serdülõ
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2016.05.04. 16:34
Tartózkodási hely: a Föld nevű bolygó...

Re: Tízmeccses szériával zárta az őszt az Újpest, újabb debreceni blama

HozzászólásSzerző: G_Gergely » 2016.12.10. 19:16

A 10es széria jól hangzik csak igen sok az X közte...főleg ha úgy nézzük hány meccs lett X vezetésről... De év végi zárásnak csodálatos!!! Folytatás 2017-ben győzelmekkel....VIOLA HALLELUJA...

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51398
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Tízmeccses szériával zárta az őszt az Újpest, újabb debreceni blama

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2016.12.10. 19:40

Azt tudtam, hogy kiesés ellen fogunk küzdeni, de hugyozzam össze a lábszáram, ha gondoltam volna, hogy a Loki előtt fogunk ebben állni a téli szünet idején.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96352
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Tízmeccses szériával zárta az őszt az Újpest, újabb debreceni blama

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2016.12.10. 20:44

Maradonapoli írta:Azt tudtam, hogy kiesés ellen fogunk küzdeni, de hugyozzam össze a lábszáram, ha gondoltam volna, hogy a Loki előtt fogunk ebben állni a téli szünet idején.

Hallgatnak ágyuink, a puska nem szól,
E némaság oh mily réműletes!
A hajdu nem küzd, a megjött huszárnak
Kardján most nem vér - csak köny csergedez.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16503
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Tízmeccses szériával zárta az őszt az Újpest, újabb debreceni blama

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2016.12.10. 20:47

Cselszky írta:
Maradonapoli írta:Azt tudtam, hogy kiesés ellen fogunk küzdeni, de hugyozzam össze a lábszáram, ha gondoltam volna, hogy a Loki előtt fogunk ebben állni a téli szünet idején.

Hallgatnak ágyuink, a puska nem szól,
E némaság oh mily réműletes!
A hajdu nem küzd, a megjött huszárnak
Kardján most nem vér - csak köny csergedez.

Harc nélkül, alku nélkül így elesni!
Egymásra néznek a bús harcfiak
S a hitszegő vezérre (Szima?) szíveikben
Kihalhatatlan átkot mondanak.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Tízmeccses szériával zárta az őszt az Újpest, újabb debreceni blama

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2016.12.10. 21:00

Azert ez mar nagyon kinos a Debrecenre nezve.
HAJRÁ HALI!

Avatar
Walek
Tartalék
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2012.03.06. 16:53
Tartózkodási hely: IV. Ker.

Re: Tízmeccses szériával zárta az őszt az Újpest, újabb debreceni blama

HozzászólásSzerző: Walek » 2016.12.10. 21:00

Gratula a csapatnak a mai meccsért, és külön a második gólért.
Nem mintha bármit is számítana, de olyat azért rég láttam, hogy egy sérülés miatt kirúgott labdát nem passzolnak vissza az ellenfélnek.
Újpest FC
Arsenal
Fiorentina

Ferrari
Raikonnen
Leclerc

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40719
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Tízmeccses szériával zárta az őszt az Újpest, újabb debreceni blama

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2016.12.10. 21:01

Maradonapoli írta:Azt tudtam, hogy kiesés ellen fogunk küzdeni, de hugyozzam össze a lábszáram, ha gondoltam volna, hogy a Loki előtt fogunk ebben állni a téli szünet idején.

a végén úgyis előttünk lesznek
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51398
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Tízmeccses szériával zárta az őszt az Újpest, újabb debreceni blama

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2016.12.10. 21:06

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:Azt tudtam, hogy kiesés ellen fogunk küzdeni, de hugyozzam össze a lábszáram, ha gondoltam volna, hogy a Loki előtt fogunk ebben állni a téli szünet idején.

a végén úgyis előttünk lesznek

baszhatják a 11. hejjel :P


Lilafoci
Világsztár
Hozzászólások: 10296
Csatlakozott: 2005.03.20. 20:17
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Tízmeccses szériával zárta az őszt az Újpest, újabb debreceni blama

HozzászólásSzerző: Lilafoci » 2016.12.11. 08:35

7 pontra a dobogó és a kiesés, ebből még bármi lehet :)
Hajrá Lilák!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Tízmeccses szériával zárta az őszt az Újpest, újabb debreceni blama

HozzászólásSzerző: nyúl » 2016.12.11. 08:43

Akkor most kopogtasson selyemkesztyűben az ördög valagán és bújjon bele, aki Pontest védelmezi!
Ilyen mérlege utoljára talán Szabó Bélának vagy Nagykaposi Elemérnek volt (de tán nekik is jobb).

Avatar
Király György
Újpesti barbár
Hozzászólások: 4865
Csatlakozott: 2010.06.14. 15:54
Tartózkodási hely: Újpest.

Re: Tízmeccses szériával zárta az őszt az Újpest, újabb debreceni blama

HozzászólásSzerző: Király György » 2016.12.11. 09:58

Lilafoci írta:7 pontra a dobogó és a kiesés, ebből még bármi lehet :)
Nekünk lett a bajnokságba a legkevesebb vereségünk.
ÚJPESTI BARBÁR !

Lorne Malvo
Toborzórajáró
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2014.06.21. 16:48

Re: Tízmeccses szériával zárta az őszt az Újpest, újabb debreceni blama

HozzászólásSzerző: Lorne Malvo » 2016.12.11. 12:33

Kondás ellen nincs már érv utólag, nem vagyok Meklén a troll, de átkozott legyek, bizonyított a tag.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96352
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Tízmeccses szériával zárta az őszt az Újpest, újabb debreceni blama

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2016.12.11. 13:18

Lorne Malvo írta:Kondás ellen nincs már érv utólag, nem vagyok Meklén a troll, de átkozott legyek, bizonyított a tag.

A helyzetünk ellenére nem sírom vissza, sőt. A Kondás-Pontes szembeállításnak nincs értelme. Mindketten leszerepeltek. Kondás pozíciója tarthatatlanná vált, ahogy most Pontesé is minimum ingatagnak tűnik. A vezetés sara az én szememben még mindig masszívabb, az elmúlt 1-2 évben, különösen az idei nyáron elvégzett pusztítást nem lehetett következmények nélkül megúszni.
Nem baj, jövőre lesznek jó kis ETO-Loki meccsek az NB 2-ben. :)
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Lorne Malvo
Toborzórajáró
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2014.06.21. 16:48

Re: Tízmeccses szériával zárta az őszt az Újpest, újabb debreceni blama

HozzászólásSzerző: Lorne Malvo » 2016.12.11. 19:28

Mindannyian tudjuk, miről van szó- már nem az ilyen ismert fizetett birkákra gondolok- ebben a rezsimben, a bajnokságban anyagilag úgy alakították a feltételeket, hogy a Videoton vagy a Fradi nyerje. Előfordulhatnak csodák, de az a ritkább. A többi csapat díszlet a cirkuszban, és igazából nem lehet senkit kárhoztatni, igy Szimát sem, hogy nem kezd a maffiaállammal versenyfutásba, ők pont annyit tesznek bele, hogy ezt a diszlet szerepet betöltsék, lehet hogy én is ezt tenném. Ne tévesszen meg senkit a Kispest, Vasas helyzete, az ő példájuk mutatja, hogy tisztességesen is lehetne, de a töredékéből mennek, mint a kiemeltek, így átmeneti az előkelő helyezésük. Kis koncot mindenki kap, stadion, etc. de az nem kérdés, hogy ki van kijelölve zászlóshajónak. Akik persze a verseny hiánya miatt főleg nemzetköziben égnek ronggyá, néha már itthon is, de ez van az inkubátorban nevelt gyerekkel, nem erősödik az immunrendszere.
Cselszky írta:
Lorne Malvo írta:Kondás ellen nincs már érv utólag, nem vagyok Meklén a troll, de átkozott legyek, bizonyított a tag.

A helyzetünk ellenére nem sírom vissza, sőt. A Kondás-Pontes szembeállításnak nincs értelme. Mindketten leszerepeltek. Kondás pozíciója tarthatatlanná vált, ahogy most Pontesé is minimum ingatagnak tűnik. A vezetés sara az én szememben még mindig masszívabb, az elmúlt 1-2 évben, különösen az idei nyáron elvégzett pusztítást nem lehetett következmények nélkül megúszni.
Nem baj, jövőre lesznek jó kis ETO-Loki meccsek az NB 2-ben. :)


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 169 vendég