Élő közvetítés, a gólok története az NB I 8. fordulójának a szombati meccseiről

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40747
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Élő közvetítés, a gólok története az NB I 8. fordulójának a szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.09.10. 08:51

ez a rohadék felcsúti csapat hamarosan ott lesz közvetlenül a dobogó mögött
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51425
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Élő közvetítés, a gólok története az NB I 8. fordulójának a szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.09.10. 08:55

SuperDepor írta:ez a rohadék felcsúti csapat hamarosan ott lesz közvetlenül a dobogó mögött

kizáratnám őket és megsemmisíttetném az eredményeiket évekre visszamenőleg az összes nb-s osztályból, a magyar futball egyik gyalázata ez a konglomerátum

BlancoAgilon38

Re: Élő közvetítés, a gólok története az NB I 8. fordulójának a szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.09.10. 09:26

SuperDepor írta:ez a rohadék felcsúti csapat hamarosan ott lesz közvetlenül a dobogó mögött

Rengeteg fiatal és saját nevelésű játékos kap lehetőséget meccsről meccsre. 25.2 év az átlagéletkor.

Avatar
the Janitor
Toborzórajáró
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2017.03.16. 23:54

Re: Élő közvetítés, a gólok története az NB I 8. fordulójának a szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: the Janitor » 2017.09.10. 14:01

inreallife írta:
the Janitor írta:
BlancoAgilon38 írta:Nem vitatom, hogy sima volt.

Hát, ez a meccs minden volt, csak sima nem. Nyílvánvalóan a kiállítás döntötte el a mérkőzést, persze a mezhúzásokat teljesen egyoldalúan ítélte meg Bognár, ami itt sárga, ott semmi. Emberhátrányban 3-2-nél pedig volt Dibusznak nem kis bravúrja, és a kontrából kaptuk a 4.-et. Kamenártól viszont kellett volna 1-2 bravúr, mert néhány szögletből való beívelés lehúzásán kívül sok dolga nem volt.Az 5. gól az már inkább vicckategória, James begőzölt. Ha a Fradi ellen lett volna ugyanez a bíráskodás, Orosz Pali sajtótájékoztatón jelentette volna be, hogy Bognárról is leiratkoznak.

a kiallitas szerintem egybol piros volt, a biro olyan zavarban volt, hogy osszevissza dobalta a lapokat, szerintem nem a sargat akarta felmutatni, ezert kapta le gyorsan es adott pirosat utana. egyebkent szerintem a gyerek nem goriarrant akarta kinyirni, szerintem a bodevel valo csattanasra probalt ilyen kifacsart mozdulattal felkeszulni, csak odaert a delamerikai akit a mozdulatsorral kb helyben megolt. en betudnam a rutintalansaganak, 2 meccs pihi azt johet vissza.

de a meccsre visszaterve, egyik gol sem volt kidolgozva, egy megpattant labdat, eltort a srac es pont vedhetetlen lett, lattunk mar ilyet. a masik, amikor kiugrattak a gaalt es elpockolte dibusz mellett, az sem volt keszre dolgozott helyzet. a vasas helyzet nelkul rugott ket golt. csak magamat tudom ismetelni, lattunk mar ilyet, fogunk is. de a mai meccshez nem sok kozuk volt, a vedekezes felemesztette oket....

Mondhatnám ezért szép a foci, mert mindannyian máshogy látjuk. Szerintem az első félidőben a gólunk után, ami igenis kialakított támadás után született, még,ha meg is pattant a védőn a labda, volt 20-25 percünk, amikor irányítottuk a játékot, több veszélyes támadást vezettünk, csak az utolsó passzok, vagy cselek nem jöttek be, illetve volt egy 16-os előtti szabálytalanság, amire előnyszabályt adott a bíró, mert nálunk maradt a labda, de elég csínes volt, és hamar elvesztettük, ott vissza kellett volna fújnia a szabadot+sárga. Utána mi is a semmiből kaptunk egy gólt, majd a sípszóig elcsordogált a meccs. A 2. félidőben jól kezdtetek, de hátul sokszor ti is bepánikoltok, és Berecz egy elég veszélyes mélységi passzt adott Gaál felé, Leo és Dibusz meg finoman szólva nem tudták, ezt hogyan kéne lereagálni, Bálint pedig köszönte szépen. Ezután szépen mi is bealudtunk, és nektek nagyon kellett a gyors válasz, mert ezzel visszajött a hit, és nem konzerválódott az állás, mint az előző Grupi-meccsen. Viszont itt jött a bíró, és nem a kiállítást vitatom, hanem, hogy a mindkét fél részéről történő mezhúzásokat egyoldalúan kezelte. Mikor Kulcsár is ezt számon kérte, arrogánsan elküldte a fenébe, hogy neki ne magyarázzon. Innentől sajnos leszállt a köd, és már nem volt meg az a koncentráció, ami eredményt hozhat a Fradi otthonában. Az eredmény azért is túlzó, mert védhettük volna a 2-3-at, de kitámadtunk, és volt egy veszélyes Berecz-lövés, aminél nagyot védett Dibusz, majd a kontrából a borzasztó lassú Vaskót beforgatta Priskin, és el is dőlt. Azért egy csapattól sem várható el, hogy a Fradi ellen idegenben végig domináljon, szerintem azt játszottuk, amit kell, és eredményre vezethet, sőt voltak jó periódusaink is, amikor közelebb kerülhettünk volna a sikerhez, ezt nem használtuk ki, és lehetőséget adtunk nektek, hogy felálljatok, és a végén nyomást gyakoroljatok ránk. Gratulálok a győzelmetekhez, de szerintem teljesen rendben volt a csapatunk, és keményen meg kellett küzdenetek a 3 pontért.

Stocek
Aranylabdás
Hozzászólások: 28736
Csatlakozott: 2006.01.10. 09:58

Re: Élő közvetítés, a gólok története az NB I 8. fordulójának a szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Stocek » 2017.09.11. 10:43

Korrekt meglátás, normális hangvétel. Elismerésem, de egy dologgal azért vitatkoznék .

"Viszont itt jött a bíró, és nem a kiállítást vitatom, hanem, hogy a mindkét fél részéről történő mezhúzásokat egyoldalúan kezelte."

Össze-vissza kezelt mindent (nem feltétlenül csak a mi javunkra). Sok alap szabálytalanságot engedett el nektek is, volt amire a szeme se rebbent meg Például, amikor az egyik védőtők a sarokban, futtában, hátulről tette odébb a labdát vezető játékosunkat úgy, hogy a labdához köze nem volt. Máshol meg a kis hülyeségeket is lefújta. Nem egy szabálytalanságot, csak utólag fújt vissza, 2-3 további szabálytalanság után. Csak azt nem értettük, hogy elsőre miért nem tudta ezeket befújni ez a görbehátú...Idegölő, amikor a bíró ennyire vágyik a szereplésre.

the Janitor írta:
inreallife írta:
the Janitor írta:Hát, ez a meccs minden volt, csak sima nem. Nyílvánvalóan a kiállítás döntötte el a mérkőzést, persze a mezhúzásokat teljesen egyoldalúan ítélte meg Bognár, ami itt sárga, ott semmi. Emberhátrányban 3-2-nél pedig volt Dibusznak nem kis bravúrja, és a kontrából kaptuk a 4.-et. Kamenártól viszont kellett volna 1-2 bravúr, mert néhány szögletből való beívelés lehúzásán kívül sok dolga nem volt.Az 5. gól az már inkább vicckategória, James begőzölt. Ha a Fradi ellen lett volna ugyanez a bíráskodás, Orosz Pali sajtótájékoztatón jelentette volna be, hogy Bognárról is leiratkoznak.

a kiallitas szerintem egybol piros volt, a biro olyan zavarban volt, hogy osszevissza dobalta a lapokat, szerintem nem a sargat akarta felmutatni, ezert kapta le gyorsan es adott pirosat utana. egyebkent szerintem a gyerek nem goriarrant akarta kinyirni, szerintem a bodevel valo csattanasra probalt ilyen kifacsart mozdulattal felkeszulni, csak odaert a delamerikai akit a mozdulatsorral kb helyben megolt. en betudnam a rutintalansaganak, 2 meccs pihi azt johet vissza.

de a meccsre visszaterve, egyik gol sem volt kidolgozva, egy megpattant labdat, eltort a srac es pont vedhetetlen lett, lattunk mar ilyet. a masik, amikor kiugrattak a gaalt es elpockolte dibusz mellett, az sem volt keszre dolgozott helyzet. a vasas helyzet nelkul rugott ket golt. csak magamat tudom ismetelni, lattunk mar ilyet, fogunk is. de a mai meccshez nem sok kozuk volt, a vedekezes felemesztette oket....

Mondhatnám ezért szép a foci, mert mindannyian máshogy látjuk. ....

Avatar
the Janitor
Toborzórajáró
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2017.03.16. 23:54

Re: Élő közvetítés, a gólok története az NB I 8. fordulójának a szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: the Janitor » 2017.09.11. 16:28

Stocek írta:Korrekt meglátás, normális hangvétel. Elismerésem, de egy dologgal azért vitatkoznék .

"Viszont itt jött a bíró, és nem a kiállítást vitatom, hanem, hogy a mindkét fél részéről történő mezhúzásokat egyoldalúan kezelte."

Össze-vissza kezelt mindent (nem feltétlenül csak a mi javunkra). Sok alap szabálytalanságot engedett el nektek is, volt amire a szeme se rebbent meg Például, amikor az egyik védőtők a sarokban, futtában, hátulről tette odébb a labdát vezető játékosunkat úgy, hogy a labdához köze nem volt. Máshol meg a kis hülyeségeket is lefújta. Nem egy szabálytalanságot, csak utólag fújt vissza, 2-3 további szabálytalanság után. Csak azt nem értettük, hogy elsőre miért nem tudta ezeket befújni ez a görbehátú...Idegölő, amikor a bíró ennyire vágyik a szereplésre.

the Janitor írta:
inreallife írta:a kiallitas szerintem egybol piros volt, a biro olyan zavarban volt, hogy osszevissza dobalta a lapokat, szerintem nem a sargat akarta felmutatni, ezert kapta le gyorsan es adott pirosat utana. egyebkent szerintem a gyerek nem goriarrant akarta kinyirni, szerintem a bodevel valo csattanasra probalt ilyen kifacsart mozdulattal felkeszulni, csak odaert a delamerikai akit a mozdulatsorral kb helyben megolt. en betudnam a rutintalansaganak, 2 meccs pihi azt johet vissza.

de a meccsre visszaterve, egyik gol sem volt kidolgozva, egy megpattant labdat, eltort a srac es pont vedhetetlen lett, lattunk mar ilyet. a masik, amikor kiugrattak a gaalt es elpockolte dibusz mellett, az sem volt keszre dolgozott helyzet. a vasas helyzet nelkul rugott ket golt. csak magamat tudom ismetelni, lattunk mar ilyet, fogunk is. de a mai meccshez nem sok kozuk volt, a vedekezes felemesztette oket....

Mondhatnám ezért szép a foci, mert mindannyian máshogy látjuk. ....

Igen, ezt abszolút jól látod.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: moti77 valamint 291 vendég