Háromszoros válogatottat igazolt a Paks

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Háromszoros válogatottat igazolt a Paks

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.09.05. 14:16

Paks - A középpályát erősítették meg.

Háromszoros válogatottat igazolt a Paks


A 3-szoros válogatott Simon Ádám három évre írt alá a PAKSI FC-hez



A csak magyar játékosokból álló PAKSI FC kerete újabb hazai labdarúgóval bővült. A Swietelsky Haladás FC-től érkezett hozzánk, az ott szerződést bontó, így szabadon igazolhatóvá vált, 3-szoros magyar válogatott, egykori U20-as világbajnoki bronzérmes Simon Ádám - jelezte a klub az nb1.hu-nak.



A Salgótarjánban 1990-ben született, az MTK-ban nevelkedett, majd a Haladásnál futballozó középpályás később megfordult Olaszországban is, illetve három évig focizott szerdai ellenfelünknél a Videotonnál. Kisebb kitérőt tett nemrég Gyirmóton is, ahol ikertestvérével, a korábban nálunk is megfordult Simon Andrással együtt játszhatott.



- Három évre szól a szerződés, amit aláírtam itt Pakson - mondta Ádám. Azért választottam ezt a klubot, mert azt éreztem, hogy itt számítanak a legjobban rám. Valamint személyes kötődésem is van, hiszen Csertői Aurél vezetőedzővel már dolgoztam együtt, és remek szakembernek tartom. Bízom benne, hogy hamar be tudok épülni a csapatba, és segítségére lehetek a klubnak. Hiszem, hogy ez a gárda jóval többre képes, mint amit a jelenlegi tabella mutat. Figyelemmel kísértem már korábban is az itteni történéseket, és azt gondolom, hogy már a most következő két meccsen, a Vidi és a Honvéd ellen is okozhatunk meglepetést!



Haraszti Zsolt a következőket fűzte hozzá:



- Örömmel tölt el, hogy Ádám bennünket választott, olyan futballistának tartom, akiből meghatározó játékos válhat majd Pakson. Komoly erősítésnek tartom érkezését!




Visszatüzelt az MLSZ a portugáloknak - NB1.hu



Albert és Puskás nevét is a szájára vette az igazgató.




Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16512
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Háromszoros válogatottat igazolt a Paks

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2017.09.05. 14:44

Kezdő volt nálunk, de annyira nem győzött meg a teljesítménye. Az első Pacsi által vezényelt edzést követően kérte szerződése felbontását, pedig előtte 4 évre írt alá. Fura.
Remélem Iszlait visszahozzuk, őt jobb játékosnak tartom.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Westman
Tartalék
Hozzászólások: 1674
Csatlakozott: 2014.01.26. 10:19
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Háromszoros válogatottat igazolt a Paks

HozzászólásSzerző: Westman » 2017.09.05. 17:11

Simon jelenleg egy hulladék,messze van attól amit tud,és ami lehetne.Nagyon csak fel kell építeni.

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Háromszoros válogatottat igazolt a Paks

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2017.09.05. 22:15

Savaria1919 írta:Kezdő volt nálunk, de annyira nem győzött meg a teljesítménye. Az első Pacsi által vezényelt edzést követően kérte szerződése felbontását, pedig előtte 4 évre írt alá. Fura.
Remélem Iszlait visszahozzuk, őt jobb játékosnak tartom.


Én sem értettem miért ment el ilyen hirtelen. Valószínűleg az új edzővel volt/van nézeteltérése. Nyáron nagy reményekkel igazolt a Halihoz, akkor elmondta, hogy a háza is, a családja is Szombathelyen van, így hazatér, ezért is kötött 4 éves szerződést...... nem tartott sokáig.
########################
HAJRÁ HALI!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 105 vendég