Videoton-Partizan: kezdőcsapatok!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Videoton-Partizan: kezdőcsapatok!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2017.08.24. 22:31

BMR írta:A szebbik belgrádi csapat is úgy néz ki továbbjut, ráadásul a Krasnodar ellen.

annak mondjuk örülök, megbosszulódik a '14-es nyócegyünk :cool:
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

BMR
Világsztár
Hozzászólások: 11209
Csatlakozott: 2010.05.17. 17:28

Re: Videoton-Partizan: kezdőcsapatok!

HozzászólásSzerző: BMR » 2017.08.24. 22:37

rosenborgi csoda

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Videoton-Partizan: kezdőcsapatok!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.08.24. 22:51

Xabi írta:
Adamek írta:
Xabi írta:Kádár a Dinamo Kijevvel bejutott(ma is végigjátszotta a 90 percet) és Futácséknak is van még esélyük, vezetnek 1-0-ra a félidőben(bár neki ugye nincs sok esélye a játékra, max.ha továbbjutnának a csoportból), Nagy Dominikék kiestek a félelmetes Sheriff ellen. Így hirtelen ennyi jut eszembe

Klein, Szalai, Korhut meg a Dárdai család

Csak a mai EL-t néztem, szóval jogos a hozzászólásod :) kis Dárdai német lesz, e felől nincs kétségem. Szóval marad 5 magyar játékos a 80 csapatból( Gulácsi, Klein, Szalai, Korhut és Kádár), kemény..

Mutyilandot is kiverte egy André Schembri gól, Korcsmár is kirepült a végén az EL-ből
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Videoton-Partizan: kezdőcsapatok!

HozzászólásSzerző: PTi » 2017.08.24. 22:53

Pauly D írta:Östersunds meg friss feljutokent a sved bajnoksagba kiveri a Galatat meg a Paokot ilyet magyar csapat mikor fog..?

várjuk meg a Felcsútot :D

Avatar
Xabi
Aranylabdás
Hozzászólások: 38639
Csatlakozott: 2008.03.25. 23:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Videoton-Partizan: kezdőcsapatok!

HozzászólásSzerző: Xabi » 2017.08.24. 22:57

Adamek írta:
Xabi írta:
Adamek írta:Klein, Szalai, Korhut meg a Dárdai család

Csak a mai EL-t néztem, szóval jogos a hozzászólásod :) kis Dárdai német lesz, e felől nincs kétségem. Szóval marad 5 magyar játékos a 80 csapatból( Gulácsi, Klein, Szalai, Korhut és Kádár), kemény..

Mutyilandot is kiverte egy André Schembri gól, Korcsmár is kirepült a végén az EL-ből

Schembri jó gyerek volt, az angol éra egyik legnormálisabb játékosa :)
Küzdeni kell, csak Ferencváros!
"Esküszünk a Nemzet magyar Istenére,Piros, fehér, zölddel írjuk fel az égre.
Minden nemes magyar, kinek lelke tiszta,Õsi országunkat együtt vesszük vissza. "

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4149
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Videoton-Partizan: kezdőcsapatok!

HozzászólásSzerző: dingo » 2017.08.24. 23:14

Pauly D írta:Östersunds meg friss feljutokent a sved bajnoksagba kiveri a Galatat meg a Paokot ilyet magyar csapat mikor fog..?


Kb egy hónapja esett meg, hogy kiverték a frankokat, úgyhogy néha megesik.
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Pauly D
BL-menõ
Hozzászólások: 8656
Csatlakozott: 2008.08.26. 13:37
Tartózkodási hely: Nottingham

Re: Videoton-Partizan: kezdőcsapatok!

HozzászólásSzerző: Pauly D » 2017.08.25. 00:53

dingo írta:
Pauly D írta:Östersunds meg friss feljutokent a sved bajnoksagba kiveri a Galatat meg a Paokot ilyet magyar csapat mikor fog..?


Kb egy hónapja esett meg, hogy kiverték a frankokat, úgyhogy néha megesik.

Hat igen csak utana a szerintem gyengebb Partizantol kaptak egy zsakot...
Hajrá Diósgyőr!
Nottingham Forest

RAUL7
BL-menõ
Hozzászólások: 7858
Csatlakozott: 2010.02.26. 14:16

Re: Videoton-Partizan: kezdőcsapatok!

HozzászólásSzerző: RAUL7 » 2017.08.25. 06:50

Space írta:Sajnálom hogy nem sikerült, pedig bíztam benne hogy egy ugyanolyan erősségű csapat ellen sikerülhet egy Magyar csapatnak. :/ De azok a labda eladások... na mind1 kíváncsi vagyok mennyi koefficiensünk lesz jövőre,mert most a továbbjutás emiatt jó lett volna. Szerintem esik egy közepeset

https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/ue ... k2018.html

Tul sokat nem szamitott volna egy tovabbjutas, de termeszetesen marha jo lett volna. Ahhoz, hogy komolyabban eloremozduljunk, minden evben kellene egy csoportkoros csapat, de legalabb ketto. Erre meg kb meg semmi esely jelenleg, 5 evente er oda valaki atlagban.

Egyebkent a romanok visszaesese nagyon latvanyos. 10 eve meg evekig a 7.-ek voltak, jovore megerkeznek hozzank, a 30. hely kozelebe.

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4149
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Videoton-Partizan: kezdőcsapatok!

HozzászólásSzerző: dingo » 2017.08.25. 08:57

RAUL7 írta:
Space írta:Sajnálom hogy nem sikerült, pedig bíztam benne hogy egy ugyanolyan erősségű csapat ellen sikerülhet egy Magyar csapatnak. :/ De azok a labda eladások... na mind1 kíváncsi vagyok mennyi koefficiensünk lesz jövőre,mert most a továbbjutás emiatt jó lett volna. Szerintem esik egy közepeset

https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/ue ... k2018.html

Tul sokat nem szamitott volna egy tovabbjutas, de termeszetesen marha jo lett volna. Ahhoz, hogy komolyabban eloremozduljunk, minden evben kellene egy csoportkoros csapat, de legalabb ketto. Erre meg kb meg semmi esely jelenleg, 5 evente er oda valaki atlagban.

Egyebkent a romanok visszaesese nagyon latvanyos. 10 eve meg evekig a 7.-ek voltak, jovore megerkeznek hozzank, a 30. hely kozelebe.


5 éven keresztül még a második helyen is álltunk, nem semmi.
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 269 vendég