Vidi–Partizan: Kishitűségem ára, avagy hajrá, magyar foci!

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Vidi–Partizan: Kishitűségem ára, avagy hajrá, magyar foci!

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.08.24. 09:52

Jegyzet – Bízhatunk a Videotonban.

Vidi–Partizan: Kishitűségem ára, avagy hajrá, magyar foci!


Ezekben a napokban a Balatonnál nyaralok. Honvágyam első, csalhatatlan jele, hogy a minap már a tóparton alig, Budapesten viszont minden megállónál tömegével felbukkanó ázsiai turisták is megjelentek álmaimban, valamint tulajdonképpen az is, hogy két teljes napnyi szünet után ismét klaviatúrát ragadtam.



 



Hiába, hiszen csütörtökön meccs van, nem is akármilyen!



 



Amikor szűk másfél hónappal ezelőtt a párommal éppen az állami ünnepet követő hétre időzítettük a nyárvégi pihenést, még javában zajlott a vizes világbajnokság, a máltai Balzanon és az észt Nomme Kaljun egy-egy győzelemmel és döntetlennel túljutó Videotont pedig éppen összesorsolták Bordeaux híres-neves csapatával. Amint sokan mások, úgy ekkor magam is legyintettem: noha a 3. körbe jutással az idén is a Vidi védi meg a nemzetközi kupaporondtól – ismét – egészen korán elköszönő magyar klubfutball becsületét, a felkészülés időszakában tartó Girondins az első mérkőzésen „csuklóból” megszerzi a szükséges előnyt, a visszavágó pedig csak amolyan formalitás lesz, azaz a rájátszásról álmodozni ebben az esztendőben sem reális.



 



Szerencsére Marko Nikolic, Marko Scepivoc, Juhász Roland, Fiola Attila vagy éppen Ezekiel Henty – felsorolhatnám a teljes székesfehérvári keretet, a szakmai stábot, a szurkolókat és a klubvezetést is – szerényen, ám magabiztosan kezelte a helyzetet, s végeredményben másképpen gondolta, mint mások.



 



Az évek óta "fontolva haladó", jól felépített Vidi helyzetek garmadáját hagyta ki a franciák ellen Felcsúton, ahol megharcolt a sikerért, s győzelemmel léphetett tovább a csoportkör előszobájába. Ekkor már éreztem, hogy „baj” lehet, így az Everton, a Maccabi vagy az AC Milán elkerülése mellett önző módon már azért is „szurkoltam”, hogy az újabb párharc első felvonása Magyarországon legyen, hogy arról is helyszíni tudósítással jelentkezhessek. Az eredmény ismert, én pedig, mint fentebb jeleztem, aktuálisan azon gondolkodom, hogy ebédre lángost vagy halat egyek-e a strandon. Egyébként remekül érzem magam, az idő egyre jobb, a tóparti hangulat pedig még így augusztus 20-a után is magával ragadó – mégis úgy érzem, kishitűségem árát fizetem meg azzal, hogy ezúttal csupán a híradásokból fogok értesülni az eredményről.



 



Szerintem bízhatunk a Videotonban.



 



A csoportkör játéknapjait már előre kinéztem, valami azt súgja, hogy azokra a napokra nem szabad más programot keresnem.



 



Hatos Szabolcs



sportújságíró



 



 




Így várják a felcsúti lakosok a Partizan hírhedt huligánjait - NB1.hu



Így várják a felcsúti lakosok a Partizan hírhedt huligánjait




mexico1986
Ifista
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2007.10.17. 17:57
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Vidi–Partizan: Kishitűségem ára, avagy hajrá, magyar foci!

HozzászólásSzerző: mexico1986 » 2017.08.24. 12:14

most nagy kár hogy a visszavágót mi játszuk hazai pályán, sokkal jobb általában idegenben befejezni.....Magyarul ha mi játszhattunk volna egy óvatos 0-0-át iithon, és mehetnénk idegenbe, akkor most mi lennénk előnyben. De bízom hogy meglesz, viszont ahhoz nyerni kell, nem úgy mint a szerbeknek. Ha mi lőjjük az elsőt, akkor meglehet.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Vidi–Partizan: Kishitűségem ára, avagy hajrá, magyar foci!

HozzászólásSzerző: Gunners » 2017.08.24. 13:11

mexico1986 írta:most nagy kár hogy a visszavágót mi játszuk hazai pályán, sokkal jobb általában idegenben befejezni.....Magyarul ha mi játszhattunk volna egy óvatos 0-0-át iithon, és mehetnénk idegenbe, akkor most mi lennénk előnyben. De bízom hogy meglesz, viszont ahhoz nyerni kell, nem úgy mint a szerbeknek. Ha mi lőjjük az elsőt, akkor meglehet.

Necces lesz a meccs! A partizánok azért a görögöknek is tudtak kettőt rúgni idegenben.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Vidi–Partizan: Kishitűségem ára, avagy hajrá, magyar foci!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2017.08.24. 13:57

mexico1986 írta:most nagy kár hogy a visszavágót mi játszuk hazai pályán, sokkal jobb általában idegenben befejezni.....Magyarul ha mi játszhattunk volna egy óvatos 0-0-át iithon, és mehetnénk idegenbe, akkor most mi lennénk előnyben. De bízom hogy meglesz, viszont ahhoz nyerni kell, nem úgy mint a szerbeknek. Ha mi lőjjük az elsőt, akkor meglehet.

ezzel nem értek egyet, szvsz egy kevésbé jól sikerült hazai meccs az idegenbeli visszavágóra kurva nagy nyomást tesz a csapatra
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Vidi–Partizan: Kishitűségem ára, avagy hajrá, magyar foci!

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2017.08.24. 14:17

mexico1986 írta:most nagy kár hogy a visszavágót mi játszuk hazai pályán, sokkal jobb általában idegenben befejezni.....Magyarul ha mi játszhattunk volna egy óvatos 0-0-át iithon, és mehetnénk idegenbe, akkor most mi lennénk előnyben. De bízom hogy meglesz, viszont ahhoz nyerni kell, nem úgy mint a szerbeknek. Ha mi lőjjük az elsőt, akkor meglehet.

A Bordeaux ellen pedig pont ez jött be. Ha egy erősebb csapat az első meccsen picit lebecsül akkor a visszavágón hazai pályán sokkal jobbak az esélyeid.
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

Mantequilla
Aranylabdás
Hozzászólások: 28691
Csatlakozott: 2007.10.02. 17:59
Tartózkodási hely: El Pollo Loco

Re: Vidi–Partizan: Kishitűségem ára, avagy hajrá, magyar foci!

HozzászólásSzerző: Mantequilla » 2017.08.24. 15:11

GYŐZNI KELL!!!
"A texasiról kiderült, hogy jóindulatú, nagylelk? és kedves ember. Három nap múlva mindenki utálta."

VIDEOTON
¡VIVA LA MEHEECO!

Westman
Tartalék
Hozzászólások: 1674
Csatlakozott: 2014.01.26. 10:19
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Vidi–Partizan: Kishitűségem ára, avagy hajrá, magyar foci!

HozzászólásSzerző: Westman » 2017.08.24. 15:49

Ne idegeskedjetek,ez a meccs le van előre zsírozva, 2:1-re nyer a Vidi.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Vidi–Partizan: Kishitűségem ára, avagy hajrá, magyar foci!

HozzászólásSzerző: Gunners » 2017.08.24. 16:10

Westman írta:Ne idegeskedjetek,ez a meccs le van előre zsírozva, 2:1-re nyer a Vidi.

Ezt miért gondolod ? :)
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Vidi–Partizan: Kishitűségem ára, avagy hajrá, magyar foci!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.08.24. 16:13

Gunners írta:
Westman írta:Ne idegeskedjetek,ez a meccs le van előre zsírozva, 2:1-re nyer a Vidi.

Ezt miért gondolod ? :)

ő volt a közvetítő

Avatar
HattoriHanzo
chef
Hozzászólások: 28198
Csatlakozott: 2005.09.19. 11:58
Tartózkodási hely: Oroszlány
Kapcsolat:

Re: Vidi–Partizan: Kishitűségem ára, avagy hajrá, magyar foci!

HozzászólásSzerző: HattoriHanzo » 2017.08.24. 16:40

Maradonapoli írta:
Gunners írta:
Westman írta:Ne idegeskedjetek,ez a meccs le van előre zsírozva, 2:1-re nyer a Vidi.

Ezt miért gondolod ? :)

ő volt a közvetítő

Nem Hajdu B.? :O
Csak a paranoiások élik túl...
ORBÁN EGY GECI!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Vidi–Partizan: Kishitűségem ára, avagy hajrá, magyar foci!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.08.24. 16:42

HattoriHanzo írta:
Maradonapoli írta:
Gunners írta:Ezt miért gondolod ? :)

ő volt a közvetítő

Nem Hajdu B.? :O

a Pifu kezében nem láttam centrumos zacsit

Avatar
HattoriHanzo
chef
Hozzászólások: 28198
Csatlakozott: 2005.09.19. 11:58
Tartózkodási hely: Oroszlány
Kapcsolat:

Re: Vidi–Partizan: Kishitűségem ára, avagy hajrá, magyar foci!

HozzászólásSzerző: HattoriHanzo » 2017.08.24. 17:00

Maradonapoli írta:
HattoriHanzo írta:
Maradonapoli írta:ő volt a közvetítő

Nem Hajdu B.? :O

a Pifu kezében nem láttam centrumos zacsit

Mert okosan taxisgyuszinak álcázta magát.
Csak a paranoiások élik túl...
ORBÁN EGY GECI!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 112 vendég