Horváth szerint csalt a bíró, Pintér elmondta, ki a felcsúti Maradona

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Horváth szerint csalt a bíró, Pintér elmondta, ki a felcsúti Maradona

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.08.21. 16:15

Felcsút – Hangulatjelentés az újoncok csatájáról.

Horváth szerint csalt a bíró, Pintér elmondta, ki a felcsúti Maradona


A románok világklasszisát, a Barcelonában is megfordult Gheorghe Hagit a Kárpátok Maradonájának nevezték, most pedig megvan a Puskás Akadémia Maradonája is. Mint az a DIGI Sport híradójából kiderül, Pintér Attila vezetőedző Sallai Rolandot nevezte így az NB I-ben utolsó helyezett felcsúti csapat idei első győzelme után.



 



Az újonc, ám a nyáron rendesen megerősített Puskás Akadémia a hatodik fordulóban szerezte meg első győzelmét az OTP Bank Ligában. Pintér Attila együttese otthon 2-1-re verte meg a szintén idén feljutott Balmazújvárost.



 




DIGI Sport 24



"A Puskás Maradonája" - így nevezte Pintér Attila vezetőedző Sallai Rolandot, aki először lépett pályára ebben a szezonban a felcsútiaknál, és mindjárt győzelemnek örülhetett.




"Ezek a játékosok, és én is, mindig nyerni szeretnénk. Az Üllői úton vagy a Videoton ellen is úgy mentünk ki a pályára, hogy nyerni szeretnénk. Megvolt a lehetőségünk arra, hogy pontokat szerezzünk, de különböző dolgok miatt - összeszokatlanság, egyéni hibák - saját magunkat 'végeztük ki'. Aki sportol, akár amatőr szinten is, azt bántja, ha nem eredményes. Ez az első győzelem, én azt gondolom, nagy gátakat szakít fel" - mondta Pintér Attila.



 



A balmazújvárosiak vezetőedzője, Horváth Ferenc a meccs közben összeszólalkozott Pintér Attilával, majd a lefújás után markáns véleményt formált. "Azért, mert a pálya mellett majális van, nem kellene ajándékba adni két gólt. A másik pedig, hogy a sírás olyan, mint az ima. Ha sokat sír az ember, azt meghallgatják."



 



Horváth részletezte is, hogy mire gondol pontosan: "Tele lett sírva a sajtó, hogy a bírók hogy csalnak a Puskásnak. És nem csaltak, az első gólnál biztos, hogy nem. Vagyis igen, csak más értelemben."



 



A felcsúti csapatban ott volt az elmúlt szezont kölcsönben még Palermóban töltő Sallai Roland. A 20 éves támadó egyelőre nem talált új külföldi klubot magának, így a Puskást erősítheti. Hogy meddig, azt ő sem tudja. "Kicsit elfáradtam, két és fél hónapja sajnos nem játszottam még. Nem tudom, mi lesz velem, még itt sem tudják, én sem tudom. Jó volt játszani, visszatérni ide" - mondta a háromszoros válogatott játékos a Sport 24-nek.



 



"Nekem azt mondták a vezetők, hogy építsem föl (Sallai Rolandot), hiszen későn csatlakozott hozzánk" - jegyezte meg Pintér Attila. "Az is igaz, voltak kérői, de velük az egyesület nem tudott megegyezni. Én számítok rá, hiszen egy tehetséges játékos. Ő a Puskás Akadémia Maradonája, hiszen azt gondolom, nagyon-nagy dolog 10-11 év alatt egy olyan játékost kinevelni, aki az olasz első osztályig eljut. Nagyon-nagy értéke a Puskás Akadémiának, természetes, hogy számít a csapat az ilyen játékosaira, és nem akarja elherdálni."




Neymar kőkeményen beszólt a Barcelonának - NB1.hu



Neymar beszólt




Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Horváth szerint csalt a bíró, Pintér elmondta, ki a felcsúti Maradona

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2017.08.21. 16:22

Két idióta...
HAJRÁ HALI!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Horváth szerint csalt a bíró, Pintér elmondta, ki a felcsúti Maradona

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.08.21. 16:41

kezd beindulni a buli, hátha a keringő is elindul és jönnek vissza a nagyok
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

Re: Horváth szerint csalt a bíró, Pintér elmondta, ki a felcsúti Maradona

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.08.21. 18:59

Az ifjú edzőgeneráció. Nagyon fasza jövőkép.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51359
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Horváth szerint csalt a bíró, Pintér elmondta, ki a felcsúti Maradona

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.08.21. 20:16

Adamek írta:kezd beindulni a buli, hátha a keringő is elindul és jönnek vissza a nagyok

Franz Joseph? Franz Ferdinand? Franz Conrad von Hötzendorf?

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Horváth szerint csalt a bíró, Pintér elmondta, ki a felcsúti Maradona

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.08.21. 22:44

Maradonapoli írta:
Adamek írta:kezd beindulni a buli, hátha a keringő is elindul és jönnek vissza a nagyok

Franz Joseph? Franz Ferdinand? Franz Conrad von Hötzendorf?

Dr. Hans Doofenschmirtz
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51359
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Horváth szerint csalt a bíró, Pintér elmondta, ki a felcsúti Maradona

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.08.21. 23:01

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:kezd beindulni a buli, hátha a keringő is elindul és jönnek vissza a nagyok

Franz Joseph? Franz Ferdinand? Franz Conrad von Hötzendorf?

Dr. Hans Doofenschmirtz

a híres fiatal bécsi neurológus, majd pedig őrült náci genetikus?

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Horváth szerint csalt a bíró, Pintér elmondta, ki a felcsúti Maradona

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.08.21. 23:14

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:Franz Joseph? Franz Ferdinand? Franz Conrad von Hötzendorf?

Dr. Hans Doofenschmirtz

a híres fiatal bécsi neurológus, majd pedig őrült náci genetikus?

a híres fiatal bácsi majd pedig őrült váci botanikus
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 184 vendég