A Honvéd új edzője száműzte a második csapattól a bajnok legjobbját

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

A Honvéd új edzője száműzte a második csapattól a bajnok legjobbját

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.07.27. 10:01

Budapest – A DAC továbbra is szívesen látná Hidi Patrikot.

A Honvéd új edzője száműzte a második csapattól a bajnok legjobbját


Minden Honvéd-szurkoló élteti Eppel Mártont, Davide Lanzafame-t, hiszen ők rúgták a gólokat, az ő játékuk a leglátványosabb emiatt. A csapatot viszont irányítani kell a pályán, hogy eljusson a labda a gólfelelősökig és, hogy szilárd legyen a védekezés. Ezért a Honvéd egyértelműen legjobb játékosa Hidi Patrik csapatkapitány volt, de nem csak az előző bajnokságban, hanem már korábban is.



 



Azt az nb1.hu írta meg először, hogy Hidit hívja a Vasas és a DAC. Azt is elsőként jeleztük, hogy Michael Oenning (egyelőre?) nem számít Hidire Angyalföldön, ám a Dunaszerdahely továbbra is tárt karokkal várja, de mint beszámoltunk róla, Ukrajnából is volt komoly érdeklődő iránta.



 



Most viszont az alábbi a helyzet Hidi Patrikkal, aki a Nemzeti Sportnak mesélt a helyzetéről. Mint ismeretes, a karmesternek lejárt a szerződése Kispesten.



 



„A felkészülés első hetében a Honvéd első keretével készülhettem. Ezután egyedül, majd a kispestiek NB III-as együttesével edzettem, majd újra egymagamban készültem. Szerettem volna az NB III-as csapatnál maradni, amíg el nem dől, hová írok alá, de Erik van der Meer, a Honvéd új edzője közölte Pisont Istvánnal, a Honvéd II mesterével, nem készülhetek velük, ugyanis a saját együttesét kell építenie… Nem esett túl jól, hogy mint az aktuális bajnok korábbi csapatkapitánya karban sem tarthatom ott magam, ráadásul nem az első, hanem a második csapat edzéséről beszélünk. A győriek viszont segítő kezet nyújtottak, így szerdától, amíg meg nem oldódik az ügyem, korábbi klubommal, az ETO-val dolgozhatok.”



 




Válogatott védőt szerződtetett a Honvéd - NB1.hu



Válogatott védőt szerződtetett a Honvéd




Avatar
Lobanovszkij
Tartalék
Hozzászólások: 1726
Csatlakozott: 2008.04.07. 21:47
Tartózkodási hely: Belföld

Re: A Honvéd új edzője száműzte a második csapattól a bajnok legjobbját

HozzászólásSzerző: Lobanovszkij » 2017.07.27. 10:11

Hát akkor már ne ingázzon potyára, egy szezont igazán maradhatna Győrben.
Gyõri ETO FC
Everybody do you, ingem rövi-do-you

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: A Honvéd új edzője száműzte a második csapattól a bajnok legjobbját

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2017.07.27. 15:01

A bajnok legjobbját? Mi van ? Pont az a baj,hogy ő is baromira túlértékelte magát.Azért nem hosszabbított és nincs még most sem csapata.
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

Adriano15
BL-menõ
Hozzászólások: 9827
Csatlakozott: 2005.04.08. 16:18
Tartózkodási hely: Gyõr

Re: A Honvéd új edzője száműzte a második csapattól a bajnok legjobbját

HozzászólásSzerző: Adriano15 » 2017.07.27. 19:55

Lobanovszkij írta:Hát akkor már ne ingázzon potyára, egy szezont igazán maradhatna Győrben.


Valóban, de gondolom a fizuja elég sok lenne havonta....
HAJRÁ ETO!
AVANTI CURVA NORD!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 168 vendég