Élő közvetítés az NB I 2. fordulójának vasárnapi mérkőzéseiről

Avatar
S.O.A.D.
Sztár
Hozzászólások: 4975
Csatlakozott: 2006.04.14. 22:25
Tartózkodási hely: Zemplén/Zemplín

Re: Élő közvetítés az NB I 2. fordulójának vasárnapi mérkőzéseiről

HozzászólásSzerző: S.O.A.D. » 2017.07.23. 20:37

Adamek írta:Batik, Dibusz és Priskin kuka
Batik durván lassú lett a sérülések következtében és mintha koordinációs gondjai is lennének, kár mert a fejjátéka kábé a legjobb a csapatból, Priskin nb3-as szinten mozog és valszeg ő sem véletlen, Dibusz meg szimplán csak szar

Vigyék magukkal Rui Pedrót is. Helyére jöhet Lovrencsics nagyapa. Ezt a szintet ő is hozná, de neki elég lenne a havi 8 ezres Bözsi utalvány.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Élő közvetítés az NB I 2. fordulójának vasárnapi mérkőzéseiről

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.07.23. 20:41

S.O.A.D. írta:
Adamek írta:Batik, Dibusz és Priskin kuka
Batik durván lassú lett a sérülések következtében és mintha koordinációs gondjai is lennének, kár mert a fejjátéka kábé a legjobb a csapatból, Priskin nb3-as szinten mozog és valszeg ő sem véletlen, Dibusz meg szimplán csak szar

Vigyék magukkal Rui Pedrót is. Helyére jöhet Lovrencsics nagyapa. Ezt a szintet ő is hozná, de neki elég lenne a havi 8 ezres Bözsi utalvány.

szerintem ő nem lesz rossz a kihagyott ziccerek ellenére képes jól mozgatni a támadószekciót
ellenben Gera nyugdíjazását most már nincs nagyon hová tologatni
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Élő közvetítés az NB I 2. fordulójának vasárnapi mérkőzéseiről

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2017.07.23. 22:00

Savaria1919 írta:
Szpari4Life írta:
BlancoAgilon38 írta:Ennél az "Áéé, Újpest éoé" kantálásnál unalmasabb, idegesítőbb cuccot maximum portugál meccseken hallottam.

Nálam a Hali szurkolók érték el tegnap, hogy lenémítsam a tévét, de kinek mi. Szubjektív. :D

Naaa... Melyik dalunk nem tetszett?

nem a dallal volt gond, egyébként a hajrá Szombathely. Picit bekattant, ötvenedjére meg már kifejezetten idegesítő volt számomra, de ez szubjektív. Én már annak is örülök, hogy valaki legalább megpróbálja a szurkolást, még ha nem is sikerül mindig minőségire.
kanoczrobert.hu

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16517
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Élő közvetítés az NB I 2. fordulójának vasárnapi mérkőzéseiről

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2017.07.23. 22:01

Szpari4Life írta:
Savaria1919 írta:
Szpari4Life írta:Nálam a Hali szurkolók érték el tegnap, hogy lenémítsam a tévét, de kinek mi. Szubjektív. :D

Naaa... Melyik dalunk nem tetszett?

nem a dallal volt gond, egyébként a hajrá Szombathely. Picit bekattant, ötvenedjére meg már kifejezetten idegesítő volt számomra, de ez szubjektív.

Volt, hogy egy félidőn keresztül szinte csak azt énekeltük :D Szerintem nem olyan rossz, persze túlzásba sem kell vinni.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Savaria1919 valamint 303 vendég