A gólkirálynál még téma a válogatott – Interjú Eppel Mártonnal

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

A gólkirálynál még téma a válogatott – Interjú Eppel Mártonnal

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.07.23. 12:51

Budapest – Nagyon kellett már az első gól.

A gólkirálynál még téma a válogatott – Interjú Eppel Mártonnal


Mint ismert, az OTP Bank Liga 2. fordulójában szombaton, a Bozsik-stadionban 2-2-re végzett egymással a Budapest Honvéd és a Diósgyőr. A feszült hangulatú, fordulatos találkozón megszerezte első szezonbeli gólját az előző idény gólkirálya, Eppel Márton, aki honlapunknak beszélt a fordulatos meccsről, a Bajnokok Ligája selejtezők tapasztalatairól és a válogatottságról is.



 



Emberhátrányban fordítottak, sokáig vezettek is a DVTK ellen – nem tűnt fel, hogy szerdán Bajnokok Ligája selejtezőt játszottak. Érezték a kupameccs fáradtságát?



Szerintem ez a legvégén jött ki, de nem is fizikailag, hanem inkább fejben, hiszen egy elkerülhető gólt kaptunk. Azt azért tudni kell, hogy a Diósgyőrnél az átlagmagasság az majdnem 1,90, olyan magas emberek voltak bent, hogy gyakorlatilag nem tudtunk oda kit állítani. Volt négy-öt oldalról érkező szöglet és bedobás a végén, sajnos nem tudtuk kivédekezni.



 



A kiállítás után, 0-1-nél még a döntetlen is jó eredménynek tűnt volna, ezzel szemben tényleg csupán az utolsó pillanatokban szalasztották el a győzelmet… Mi hangzott el a félidőben, mit kért a vezetőedző?



Azt, hogy játszunk bátran, higgyünk magunkban, hiszen jobb csapat vagyunk, mint a Diósgyőr. Szerintem ezt be is bizonyítottuk, hiszen 10 emberrel tudtunk fordítani, így továbbra is őrizzük a veretlenségünket hazai pályán, ez is fontos. A Bozsik-stadionba nem győzni jönnek a csapatok. A Diósgyőrnek majdnem sikerült, de azért megmutattuk magunkat.



 



Ha jól sejtem, összességében azért inkább a csalódottság volt az úr az öltözőben a lefújás után.



A rutinosabb játékosok, mint Lovric vagy Kamber azt mondták, hogy ezt az eredményt így is meg kell becsülni. Én nagyon ideges voltam, amiért nem tudtuk megtartani a győzelmet, de ez van, így alakult; előre kell tekinteni a következő két fordulóra, 6 pontot kell szereznünk.



 



Mit jelent az ön számára, hogy megvan az első gólja a szezonban?



Nagyon fontos volt, kicsit már kezdtem görcsössé válni, hiszen előtte talán öt meccsen nem rúgtam gólt. Nagyon kellett.



 



A csalódással végződő BL-szereplést lezárták már magukban?



Nincsen csalódottság, úgy érzem, sikerült hamar lezárni ezt a történetet. Muszáj is volt, hiszen néhány nap elteltével ismét meccset kellett játszani. Most jön egy rövid pihenő, aztán a Balmazra készülünk.



 



Egy nemzetközi szinten jóval jegyzettebb csapattal szemben maradtak alul, érdekelne, milyen élmény volt az ön számára a Hapoel elleni párharc.



Jó volt, főleg a kinti mérkőzés a szurkolók miatt, az eszméletlen volt. Jó lenne itthon is hétről hétre ilyen meccseket játszani… Sajnos a nézőink nem jöhettek be a hazai meccsre, pedig biztos vagyok benne, hogy olyan hangulat lett volna, mint a Videoton elleni döntőn. A magyar focinak olyan meccsek kellenek, ahol olyan szurkolás van, mert ez egy pozitív spirál, a hangulat a játékosokat is feldobja. Emiatt a kinti meccs jobb élmény volt.



 



Mire számít a következő élvonalbeli ellenféltől, a Videoton otthonában pontot szerző Balmazújvárostól?



Úgy érzem, más célokért küzdünk, mint a Balmazújváros, bajnokként szeretnénk megvédeni a címünket. Hazai pályán egyértelműen győzni szeretnénk. Nem láttam az első meccsüket, de hát a Videoton ellen biztosan jól játszottak, ha pontot szereztek. Fel fogjuk térképezni őket, de természetesen győzni szeretnénk.



 



Alig egy hónap múlva két selejtezővel folytatja a magyar válogatott, amelynek legutóbbi két mérkőzésén ön is pályára léphetett…



Nem foglalkozok ezzel, mindig csak a következő meccsre koncentrálok. 



 




Élő közvetítés az átigazolási piac minden fejleményéről - NB1.hu



Átigazolási hírek




Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: A gólkirálynál még téma a válogatott – Interjú Eppel Mártonnal

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2017.07.23. 13:02

Téma? Mert Ti rákérdeztetek,ő meg azt mondta nem érdekli csak a következő meccsre koncentrál...
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 173 vendég