Mészöly Géza ezzel kecsegtette a Hali-drukkereket

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Mészöly Géza ezzel kecsegtette a Hali-drukkereket

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.07.23. 09:42

Szombathely - Herczeg András szerint a Lokira még ráférne az erősítés.

Mészöly Géza ezzel kecsegtette a Hali-drukkereket


A Haladás-DVSC bajnokin már a harmadik percben kialakult a végeredmény. A meccs elején Williams lövése hazai szempontból szerencsésen pattant, a kísérletet nem tudta hárítani a Loki kapusa, Nagy Sándor. Mészöly Géza a bajnokit követően elégedetten értékelte a látottakat.


 


"Nagyon jó első játékrészt produkáltunk, a korai gól megadta a mérkőzés alaphangját. Ezen kívül is sok helyzetet dolgoztunk ki. Az is igaz, hogy az első félidőben a debreceni csere után feljavult a vendégek játéka, és ez folytatódott a fordulás után is. Hozzá kell tenni, hogy még hiányzik elölről Miroszlav Grumics és Myke Bouard Ramos, velük még hatékonyabbak leszünk. Összességében a fiúk nagyot küzdöttek, ráadásul egy jó ellenfelet győztünk le, nagyon boldog vagyok" - fogalmazott a szombathelyiek edzője.


 



Élő közvetítés az átigazolási piac minden fejleményéről - NB1.hu



Átigazolási hírek




Herczeg András szerint elkerülhető gólt kaptak, de hozzátette, minden találatot egy-egy hiba előz meg. A cívisvárosiak mestere a lehetséges igazolásokról is beszélt.


 


"Hogy további igazolásokra kerül-e sor, nem tudom, mindenesetre én még szeretnék új játékosokat" - hangsúlyozta Herczeg.


 

Westman
Tartalék
Hozzászólások: 1674
Csatlakozott: 2014.01.26. 10:19
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Mészöly Géza ezzel kecsegtette a Hali-drukkereket

HozzászólásSzerző: Westman » 2017.07.23. 12:00

Ez a 2 csapat az NB1 leggyengébb csapataihoz tartozik,és a kiesés ellen fognak harcolni.

Avatar
56Akela
Légiós
Hozzászólások: 5306
Csatlakozott: 2008.05.02. 11:23
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Mészöly Géza ezzel kecsegtette a Hali-drukkereket

HozzászólásSzerző: 56Akela » 2017.07.23. 12:43

Remélem, hogy nem lesz igazad Westman úr!
Én a Debrecent is az élmezőnybe várom, akárcsak a Haladást!
HALADÁS! GÉMLÁBÚ SASOK! CSODALEGÉNYEK! GEPÁRDOK és PÁRDUCOK!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16516
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Mészöly Géza ezzel kecsegtette a Hali-drukkereket

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2017.07.23. 22:33

Jobban játszottunk, mint a Honvéd ellen, helyenként egészen tetszetősen. Idény elején vagyunk még, plusz van néhány fontos hiányzónk.
A középmezőnyre jók lehetünk, nagyobb álmokhoz ez a keret kevés, Béláék ide komoly neveket nem fognak hozni, plusz ugye a fiatalszabálynak is meg kell felelni.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Westman
Tartalék
Hozzászólások: 1674
Csatlakozott: 2014.01.26. 10:19
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Mészöly Géza ezzel kecsegtette a Hali-drukkereket

HozzászólásSzerző: Westman » 2017.07.24. 06:01

56Akela írta:Remélem, hogy nem lesz igazad Westman úr!
Én a Debrecent is az élmezőnybe várom, akárcsak a Haladást!


Szia!

Pár forduló múlva kiderül majd a dolog. Amúgy következő meccsen jön egy komolyabb feladat számotokra,a DVTK kicsit erősebb erőfelmérő lesz mint a Loki volt.

Westman
Tartalék
Hozzászólások: 1674
Csatlakozott: 2014.01.26. 10:19
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Mészöly Géza ezzel kecsegtette a Hali-drukkereket

HozzászólásSzerző: Westman » 2017.07.24. 06:03

Savaria1919 írta:Jobban játszottunk, mint a Honvéd ellen, helyenként egészen tetszetősen. Idény elején vagyunk még, plusz van néhány fontos hiányzónk.
A középmezőnyre jók lehetünk, nagyobb álmokhoz ez a keret kevés, Béláék ide komoly neveket nem fognak hozni, plusz ugye a fiatalszabálynak is meg kell felelni.


Ha lenne befejező csatárotok amolyan "vérbeli" a fiatalok gyorsaságát a széleken kitudnátok használni mert bizony marha gyors játékosok akár Rácz akár Meggyes de még Polgár is tud néha tényleg gyors lenni.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16516
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Mészöly Géza ezzel kecsegtette a Hali-drukkereket

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2017.07.24. 09:56

Westman írta:
Savaria1919 írta:Jobban játszottunk, mint a Honvéd ellen, helyenként egészen tetszetősen. Idény elején vagyunk még, plusz van néhány fontos hiányzónk.
A középmezőnyre jók lehetünk, nagyobb álmokhoz ez a keret kevés, Béláék ide komoly neveket nem fognak hozni, plusz ugye a fiatalszabálynak is meg kell felelni.


Ha lenne befejező csatárotok amolyan "vérbeli" a fiatalok gyorsaságát a széleken kitudnátok használni mert bizony marha gyors játékosok akár Rácz akár Meggyes de még Polgár is tud néha tényleg gyors lenni.

Olyanunk Kenesei óta nem volt. Mármint aki hosszabb ideig alapember tudott lenni befejező csatárként.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: Mészöly Géza ezzel kecsegtette a Hali-drukkereket

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2017.07.24. 11:59

56Akela írta:Remélem, hogy nem lesz igazad Westman úr!
Én a Debrecent is az élmezőnybe várom, akárcsak a Haladást!


Egyik sem a két évvel ezelőtti csapatával játszik idén. A Debrecen szinte biztosan a kiesés ellen fog küzdeni, a Hali középmezőny.
Kispest távdrukker

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Mészöly Géza ezzel kecsegtette a Hali-drukkereket

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2017.07.24. 21:31

Savaria1919 írta:
Westman írta:
Savaria1919 írta:Jobban játszottunk, mint a Honvéd ellen, helyenként egészen tetszetősen. Idény elején vagyunk még, plusz van néhány fontos hiányzónk.
A középmezőnyre jók lehetünk, nagyobb álmokhoz ez a keret kevés, Béláék ide komoly neveket nem fognak hozni, plusz ugye a fiatalszabálynak is meg kell felelni.


Ha lenne befejező csatárotok amolyan "vérbeli" a fiatalok gyorsaságát a széleken kitudnátok használni mert bizony marha gyors játékosok akár Rácz akár Meggyes de még Polgár is tud néha tényleg gyors lenni.

Olyanunk Kenesei óta nem volt. Mármint aki hosszabb ideig alapember tudott lenni befejező csatárként.


Érdekes, hogy voltak néha, akik rövidebb-hosszabb ideig rúgták a gólokat, de sosem lettek igazán közönségkedvencek, gondolok itt Oross Marcira, vagy Gaál Bálintra.
Ha Williams hozná a tavalyi formáját, vagyis szerezne 10-15 gólt és páran hoznának 3-5 gólt, akkor jók lehetünk. Ez alatt a középmezőnyt értem, vagyis a biztos bent maradást. Ebben a mezőnyben bármi lehet, ki tett volna pl. 2 forintot is a Balmaz Vidi elleni pontszerzésére? Ennek ellenére a Lokit én is nagyon gyengének érzem.
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16516
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Mészöly Géza ezzel kecsegtette a Hali-drukkereket

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2017.07.24. 22:51

nick2005 írta:
Savaria1919 írta:
Westman írta:
Ha lenne befejező csatárotok amolyan "vérbeli" a fiatalok gyorsaságát a széleken kitudnátok használni mert bizony marha gyors játékosok akár Rácz akár Meggyes de még Polgár is tud néha tényleg gyors lenni.

Olyanunk Kenesei óta nem volt. Mármint aki hosszabb ideig alapember tudott lenni befejező csatárként.


Érdekes, hogy voltak néha, akik rövidebb-hosszabb ideig rúgták a gólokat, de sosem lettek igazán közönségkedvencek, gondolok itt Oross Marcira, vagy Gaál Bálintra.
Ha Williams hozná a tavalyi formáját, vagyis szerezne 10-15 gólt és páran hoznának 3-5 gólt, akkor jók lehetünk. Ez alatt a középmezőnyt értem, vagyis a biztos bent maradást. Ebben a mezőnyben bármi lehet, ki tett volna pl. 2 forintot is a Balmaz Vidi elleni pontszerzésére? Ennek ellenére a Lokit én is nagyon gyengének érzem.

Gaált én kedveltem, a végére egészen belejött a szabadrúgások elvégzésébe. Ha Orosst írtad, akkor Andorka Petit is idevehetjük, ő hasonló szint. Itthon olyat, aki erősítés lenne és le is tudnánk igazolni, nem tudnék mondani. Ezért marad a külföldi import. Az meg lutri, mert hiába nézett ki jól Ars ajánlólevele, ha fél év alatt nem sok mindent mutatott. Artner mesélte, hogy teszteltek a klubnál egy Popovic nevű szerbet, aki még csak nem is győzte meg a szakmai stábot, de jelezte, hogy 6000€-t szeretne havonta keresni.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 256 vendég