Alexis Sánchez eldöntötte, hol folytatja

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Alexis Sánchez eldöntötte, hol folytatja

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.07.22. 09:35

London – 50 milliós ajánlatot tesznek érte.

Alexis Sánchez eldöntötte, hol folytatja


A goal.com jelentése szerint Alexis Sánchez pénteken Párizsban tárgyalt a Paris Saint-Germain sportigazgatójával, Antero Henriquével, aki 50 millió eurós üzlet létrehozásán dolgozik. A hírek szerint meg is állapodtak a személyes feltételekben. Bár az Arsenal vezetőivel valószínűleg nehezebb lesz megegyezni, Henrique elmondta, hogy 50 milliós ajánlatot készülnek tenni a klasszisért, de szükség esetén még ezt az összeget is hajlandóak növelni.



 



 „Döntöttem. Gyermekkorom óta arról álmodozom, hogy megnyerem a Bajnokok Ligáját, így számomra innentől ez a legfontosabb. Ezt közöltem az Arsenallal is, így a folytatás már nem rajtam múlik” – idézte korábban a The Sun az „ágyúsok” klasszisát.



 




Bardhi góllal nyitott új, spanyol csapatában - NB1.hu



Bardhi góllal mutatkozott be




BlancoAgilon38

Re: Alexis Sánchez eldöntötte, hol folytatja

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.07.22. 09:47

Komolyan? Ronaldo is eldöntötte.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74932
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Alexis Sánchez eldöntötte, hol folytatja

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.07.22. 10:50

BlancoAgilon38 írta:Komolyan? Ronaldo is eldöntötte.

Csukics is
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Alexis Sánchez eldöntötte, hol folytatja

HozzászólásSzerző: Libritor » 2017.07.22. 11:15

Jobb, mint a City. És sanszosan jobb is ha megy.

Avatar
ryanmckane
Aranylabdás
Hozzászólások: 95780
Csatlakozott: 2008.01.16. 14:26
Kapcsolat:

Re: Alexis Sánchez eldöntötte, hol folytatja

HozzászólásSzerző: ryanmckane » 2017.07.22. 11:17

ennél jobban is le lehetne húzni a párizsiakat talán, bár ha most készülnek Neymart megvenni egy stadionnyi pénzért, lehet a padra nem akarnak már olyan drágán igazolni...

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Alexis Sánchez eldöntötte, hol folytatja

HozzászólásSzerző: Libritor » 2017.07.22. 11:24

ryanmckane írta:ennél jobban is le lehetne húzni a párizsiakat talán, bár ha most készülnek Neymart megvenni egy stadionnyi pénzért, lehet a padra nem akarnak már olyan drágán igazolni...

Nem is ez a fő gond, hanem az, hogy 1 évig van szerződése, illetve tudják, hogy nem akarja az Arsenal a PL-be eladni. Így ők tudnak inkább diktálni.

Avatar
ryanmckane
Aranylabdás
Hozzászólások: 95780
Csatlakozott: 2008.01.16. 14:26
Kapcsolat:

Re: Alexis Sánchez eldöntötte, hol folytatja

HozzászólásSzerző: ryanmckane » 2017.07.22. 11:27

Libritor írta:
ryanmckane írta:ennél jobban is le lehetne húzni a párizsiakat talán, bár ha most készülnek Neymart megvenni egy stadionnyi pénzért, lehet a padra nem akarnak már olyan drágán igazolni...

Nem is ez a fő gond, hanem az, hogy 1 évig van szerződése, illetve tudják, hogy nem akarja az Arsenal a PL-be eladni. Így ők tudnak inkább diktálni.


a hátralévő szerződésidő talán még nem akkora gond (lásd pl. Higuaín), tényleg inkább az a fő gond, hogy szigeten belülre nem adná el szívesen Wenger (ezt mondjuk meg is értem)
csak ennyiért tényleg ajándék (mai árakat tekintve)

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Alexis Sánchez eldöntötte, hol folytatja

HozzászólásSzerző: Libritor » 2017.07.22. 11:36

ryanmckane írta:
Libritor írta:
ryanmckane írta:ennél jobban is le lehetne húzni a párizsiakat talán, bár ha most készülnek Neymart megvenni egy stadionnyi pénzért, lehet a padra nem akarnak már olyan drágán igazolni...

Nem is ez a fő gond, hanem az, hogy 1 évig van szerződése, illetve tudják, hogy nem akarja az Arsenal a PL-be eladni. Így ők tudnak inkább diktálni.


a hátralévő szerződésidő talán még nem akkora gond (lásd pl. Higuaín), tényleg inkább az a fő gond, hogy szigeten belülre nem adná el szívesen Wenger (ezt mondjuk meg is értem)
csak ennyiért tényleg ajándék (mai árakat tekintve)

Mondjuk az összeg még pláne kérdéses, azon túl hogy maga az üzlet létrejön e, lehetett olvasni 70 milliós összegről is. Remélem minél hamarabb rendeződik a téma, jó lenne pótolni is.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 120 vendég