Marco Rossi végre kimondta, hogy miért hagyta el a Honvédot

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Marco Rossi végre kimondta, hogy miért hagyta el a Honvédot

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.07.12. 20:25

Dunaszerdahely - Az olasz tréner szerint európai szintű csapatot építhet.

Marco Rossi végre kimondta, hogy miért hagyta el a Honvédot


A nyár egyik legérdekesebb edzőcseréje a László Csaba-Marco Rossi váltás volt a Dunaszerdahelyi AC kispadján. Az olasz szakember mindenki meglepetésére bajnokságot nyert a Honvéddal, edzőt pedig még keveset szerettek úgy a drukkerek, mint László Csabát. Ennek ellenére egyik sem maradt a megszokott kispadján, a klikkout.sk által készített interjúból pedig megtudhattuk, miért hagyta el Rossi a bajnokcsapatot és miért éppen a DAC-t választotta.



 



A DAC-ról talán két éve hallottam először, be kell vallani, hogy Európa számára ez egy ismeretlen klub. Viszont, miután megnéztem számos videót az itteni hihetetlen hangulatról, felkeltette a klub az érdeklődésemet. Amikor találkoztam Világi úrral és Jan van Daeleval, rádöbbentem, hogy nagy az elszántságuk valami különlegeset elérni ezzel a klubbal, és nem csak Szlovákiában. Ők egy európai szintű klubot szeretnének létrehozni.” –nyilatkozta Rossi.



 



<blockquote class="embedly-card"><h4><a href="http://nb1.hu/hazai-labdarugas/a-szentgyorgyi-kormanybiztos-probal-keresztbe-tenni-a-sepsinek">A román kormánybiztos próbál keresztbe tenni a Sepsinek - NB1.hu</a></h4><p>Minden sikersportág ellen ágál a román kormánymegbízott</p></blockquote>


<script async src="//cdn.embedly.com/widgets/platform.js" charset="UTF-8"></script> 




„Akkor érti meg teljesen az ember az igazi célt, amikor kisebb pontokra szedi. Számomra az első fontos pont az új stadion építése. A második pedig az akadémia és a hozzá tartozó kellékek. Fontos nekem a klub alapfilozófiája – a fiatal játékosok beépítése.  Nem utolsósorban az is sokat nyomott a latban, hogy megfelelő ajánlatot kaptam. Ezek voltak azok a dolgok, amelyek meggyőztek.”



 



A TELJES INTERJÚT IDE KATTINTVA OLVASHATJA EL!


Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Marco Rossi végre kimondta, hogy miért hagyta el a Honvédot

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.07.12. 20:30

Ha itt is bajnok leszel, még lehet kapsz otthon egy Serie B-s kispadot valami kisebb alakulatnál, de Szerdahelyen szobrot az tuti. :)

Avatar
Sub Pop
Moderátor
Hozzászólások: 27958
Csatlakozott: 2006.07.29. 17:15

Re: Marco Rossi végre kimondta, hogy miért hagyta el a Honvédot

HozzászólásSzerző: Sub Pop » 2017.07.12. 20:35

Ha a felsorolt pontokat nézzük, akkor ugyanoda lyukadunk ki mint eddig. A pénz.
Puskás-Kispest-Hungary

zodd
Légiós
Hozzászólások: 6984
Csatlakozott: 2010.04.16. 19:49

Re: Marco Rossi végre kimondta, hogy miért hagyta el a Honvédot

HozzászólásSzerző: zodd » 2017.07.12. 20:56

Hangzatos magyarázat, de ettől függetlenül szépen otthagyta a 'szeretett' csapatát, pont, mikor a legnagyobb szükség lenne a vezérletére és tudására.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Marco Rossi végre kimondta, hogy miért hagyta el a Honvédot

HozzászólásSzerző: ManBat » 2017.07.12. 21:02

zodd írta:Hangzatos magyarázat, de ettől függetlenül szépen otthagyta a 'szeretett' csapatát, pont, mikor a legnagyobb szükség lenne a vezérletére és tudására.

Szabó pedig pont akkor nézte a legnagyobb szarba, amikor szükség lenne rá, nem tudom nem megérteni
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
P22
Tartalék
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2008.03.18. 19:43
Tartózkodási hely: VÖRÖSVÁR

Re: Marco Rossi végre kimondta, hogy miért hagyta el a Honvédot

HozzászólásSzerző: P22 » 2017.07.12. 22:31

ManBat írta:
zodd írta:Hangzatos magyarázat, de ettől függetlenül szépen otthagyta a 'szeretett' csapatát, pont, mikor a legnagyobb szükség lenne a vezérletére és tudására.

Szabó pedig pont akkor nézte a legnagyobb szarba, amikor szükség lenne rá, nem tudom nem megérteni


Hemi megmondta kerek perec, mennyit szán igazolásokra. (keveset) No meg hogy megfelelő ajánlat esetén bárki eladó.
Rossi pedig felmérte, hogy ilyen keretek között kihozta a maximumot, innen már nincs tovább. Hát továbbállt oda, ahol jobbak a feltételek. Mit nem lehet ezen megérteni?

Amúgy Hemingwayt is megértem. Én sem fektetnék egy ilyen uram-bátyám Fidesz bajnokságba komolyabb összeget. A nemzetközihez pedig ígyis úgyis kevesek vagyunk.
Lassú, de pontatlan!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 70 vendég