„Nem kell új címer” – Kiakadtak az Újpest szurkolói

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: „Nem kell új címer” – Kiakadtak az Újpest szurkolói

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2017.06.27. 15:06

OscarSeamen írta:
Sub Pop írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Az A-pont félbevágott vécéülőkéje jó is lesz, szavaztam :)

Az igen. Ha ez valóban így van, és nem csak trollkodsz akkor egy valódi féreg vagy. Mert rivalizálás ide vagy oda vannak dolgok melyekben a szurkolók összetartanak és támogatják egymást. A Puskás név rablása Kispestről, vagy a Ferencvárosi ultrák ellenállása a megbélyegzés ellen, vagy akár most az, hogy ne tiporják lábbal az Újpest szurkolók által szeretett címert mely tradicionálissá vált. Mert jelenleg minden jóérzésű szurkoló /és igen Fradisták is/ a legtöbb fórumon a nemtetszését fejezik ki emiatt. Van egy határ melyen túl a táborok/szurkolók/drukkerek/szimpatizánsok támogatják egymást.

Az a kibaszott kettős mérce. Amikor nálunk volt szavazás az új kabaláról a facebookon, konkrétan itt írta be az egyik lila hogy megy és megszavazza a leggagyibbat.
De ugyanígy ment a röhögés a csirkesason. Vagy amikor csődközelben voltunk. Vagy amikor kizártak minket.
Érdekes, akkor senki nem szólt hogy talán azt nem kéne.
Amúgy pedig én sem örülnék ha ilyennel csúfítanák meg a nagy riválisunkat, és szerintem is méltatlan ezzel trollkodni, de ezt kurvára nem mi fradisták találtuk fel.

Nincs mit hozzáfűzni.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

extex
Aranylabdás
Hozzászólások: 19502
Csatlakozott: 2011.03.30. 08:11
Tartózkodási hely: IV. ; XIX. ; XXII.

Re: „Nem kell új címer” – Kiakadtak az Újpest szurkolói

HozzászólásSzerző: extex » 2017.06.27. 15:10

adrenalin69 írta:
G_Gergely írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Az A-pont félbevágott vécéülőkéje jó is lesz, szavaztam :)

És ki kérdezett???

Hülye lenne kihagyni ilyen ziccert!!! Te nem röhögtél a ződ csirkén? Úgy látszik, Isten nem bottal ver!

Azé' sokadjára is csak kikötünk lassan oda, hogy nem is vagyunk mi zöldek és lilák egymásnak sem olyan elviselhetetlenek, ha a klubok élén ekkora farkak állnak.

extex
Aranylabdás
Hozzászólások: 19502
Csatlakozott: 2011.03.30. 08:11
Tartózkodási hely: IV. ; XIX. ; XXII.

Re: „Nem kell új címer” – Kiakadtak az Újpest szurkolói

HozzászólásSzerző: extex » 2017.06.27. 15:11

Westman írta:Hát mind 3 verzió eléggé ócska,ezekre tuti nincs szüksége az Újpestnek mert csak égetné vele magát.Egy frankó új logó ellen senki sem tiltakozna,de ilyen vackok naná hogy kiverik a biztit az embereknél.

Én lehet, hogy nagyon maradi vagyok, de semmilyen változásnak sem örülnék, ha a Fradi-címerről lenne szó.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: „Nem kell új címer” – Kiakadtak az Újpest szurkolói

HozzászólásSzerző: ManBat » 2017.06.27. 15:21

OscarSeamen írta:
Sub Pop írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Az A-pont félbevágott vécéülőkéje jó is lesz, szavaztam :)

Az igen. Ha ez valóban így van, és nem csak trollkodsz akkor egy valódi féreg vagy. Mert rivalizálás ide vagy oda vannak dolgok melyekben a szurkolók összetartanak és támogatják egymást. A Puskás név rablása Kispestről, vagy a Ferencvárosi ultrák ellenállása a megbélyegzés ellen, vagy akár most az, hogy ne tiporják lábbal az Újpest szurkolók által szeretett címert mely tradicionálissá vált. Mert jelenleg minden jóérzésű szurkoló /és igen Fradisták is/ a legtöbb fórumon a nemtetszését fejezik ki emiatt. Van egy határ melyen túl a táborok/szurkolók/drukkerek/szimpatizánsok támogatják egymást.

Az a kibaszott kettős mérce. Amikor nálunk volt szavazás az új kabaláról a facebookon, konkrétan itt írta be az egyik lila hogy megy és megszavazza a leggagyibbat.
De ugyanígy ment a röhögés a csirkesason. Vagy amikor csődközelben voltunk. Vagy amikor kizártak minket.
Érdekes, akkor senki nem szólt hogy talán azt nem kéne.
Amúgy pedig én sem örülnék ha ilyennel csúfítanák meg a nagy riválisunkat, és szerintem is méltatlan ezzel trollkodni, de ezt kurvára nem mi fradisták találtuk fel.

az is pont ugyanilyen türhőség, mint ahogyan ez is
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Space
Serdülõ
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2016.05.21. 15:24
Tartózkodási hely: Versenypálya

Re: „Nem kell új címer” – Kiakadtak az Újpest szurkolói

HozzászólásSzerző: Space » 2017.06.27. 16:39

Westman írta:Hát mind 3 verzió eléggé ócska,ezekre tuti nincs szüksége az Újpestnek mert csak égetné vele magát.Egy frankó új logó ellen senki sem tiltakozna,de ilyen vackok naná hogy kiverik a biztit az embereknél.

Igazából ezeken a címereken soha nem kellene változtatni,de ennél a 3 lehetőségnél mindenki ötletesebbet tudna igen.

Deep Purple
Aranylabdás
Hozzászólások: 35800
Csatlakozott: 2007.01.30. 16:10
Kapcsolat:

Re: „Nem kell új címer” – Kiakadtak az Újpest szurkolói

HozzászólásSzerző: Deep Purple » 2017.06.27. 17:24

ManBat írta:
OscarSeamen írta:
Sub Pop írta:Az igen. Ha ez valóban így van, és nem csak trollkodsz akkor egy valódi féreg vagy. Mert rivalizálás ide vagy oda vannak dolgok melyekben a szurkolók összetartanak és támogatják egymást. A Puskás név rablása Kispestről, vagy a Ferencvárosi ultrák ellenállása a megbélyegzés ellen, vagy akár most az, hogy ne tiporják lábbal az Újpest szurkolók által szeretett címert mely tradicionálissá vált. Mert jelenleg minden jóérzésű szurkoló /és igen Fradisták is/ a legtöbb fórumon a nemtetszését fejezik ki emiatt. Van egy határ melyen túl a táborok/szurkolók/drukkerek/szimpatizánsok támogatják egymást.

Az a kibaszott kettős mérce. Amikor nálunk volt szavazás az új kabaláról a facebookon, konkrétan itt írta be az egyik lila hogy megy és megszavazza a leggagyibbat.
De ugyanígy ment a röhögés a csirkesason. Vagy amikor csődközelben voltunk. Vagy amikor kizártak minket.
Érdekes, akkor senki nem szólt hogy talán azt nem kéne.
Amúgy pedig én sem örülnék ha ilyennel csúfítanák meg a nagy riválisunkat, és szerintem is méltatlan ezzel trollkodni, de ezt kurvára nem mi fradisták találtuk fel.

az is pont ugyanilyen türhőség, mint ahogyan ez is

Fene tudja, ezt a kabalafigurázást eleve kreténségnek gondolom, szerintem nem mérhető egy címerhez, klubtól függetlenül.

Ettől függetlenül, persze, nem lehetnek elvárásaink a zöldek felé.

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: „Nem kell új címer” – Kiakadtak az Újpest szurkolói

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2017.06.27. 19:07

Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 113 vendég