Csak akkor marad Ronaldo, ha ez a feltétele teljesül

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Csak akkor marad Ronaldo, ha ez a feltétele teljesül

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.06.18. 19:47

Madrid – Eléggé sokba kerülne a maradása.

Csak akkor marad Ronaldo, ha ez a feltétele teljesül


Cristiano Ronaldo csak abban az esetben marad idén nyáron a Real Madridnál, ha kifizetik helyette a 13 millió fontos adótartozását és minden egyéb pénzbüntetését. A klubvezetés viszont nem akar mindenáron Ronaldo útjába állni, ha el akarja hagyni a Realt. Azt már korábban biztosították, hogy aprópénzért ne távozhasson, hiszen 2012-ben 875 millió fontos kivásárlási árat határoztak meg a szerződésében. Mivel 32 éves, ezt az összeget senki nem fizetné meg nekik, reálisan 175 millió fontot kérhetnek érte.



 



 




Élő közvetítés az átigazolási piac minden fejleményéről - NB1.hu



Vasárnap 10.21: Összejön nekik? 10.04: Brémában biztos, hogy nem marad! 9.46: Németországból igazolták Szombat 18.29: Hajnal Tamás még egy évig biztosan marad a zöld-fehéreknél. 17.50: Korábbi Vidi-kapus lesz Balajcza utódja. 17.10: Marco Rossi kapust igazolt. 16.37: Alapemberrel hosszabbított a Szpari.




BlancoAgilon38

Re: Csak akkor marad Ronaldo, ha ez a feltétele teljesül

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.06.19. 07:34

Ha ez igaz, akkor menjen a kva anyjába az összes milliárdjával!
Tegyük fel, valóban tartozik ennyivel. Milyen alapon követelőzik, mikor ez az összeg neki szó szerint aprópénz?
Mondom, ha igaz.

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Csak akkor marad Ronaldo, ha ez a feltétele teljesül

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2017.06.19. 07:43

BlancoAgilon38 írta:Ha ez igaz, akkor menjen a kva anyjába az összes milliárdjával!
Tegyük fel, valóban tartozik ennyivel. Milyen alapon követelőzik, mikor ez az összeg neki szó szerint aprópénz?
Mondom, ha igaz.

Szerintem sem feltétlen igaz ez, semmilyen szempontból nem érné meg neki, hisz a klubnál, a szurkolóknál is rontaná a megítélését, a pénztárcája meg nem lenne semmivel sem vastagabb.

Egyébként alapból hülyeség ez a "csak akkor marad" sztori, hisz ha jól tudom még 4 évig szerződés köti Madridhoz, így inkább fordítva igaz: csak akkor mehet Ronaldo, ha a Real vezetősége rábólint.
kanoczrobert.hu

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40737
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Csak akkor marad Ronaldo, ha ez a feltétele teljesül

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.06.19. 07:44

most akkor van 13 millió font adótartozása amit ha kipenget minden ok, vagy adócsalás miatt büntetőeljárás zajlik ellene, mert a kettő nem ugyanaz
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

BlancoAgilon38

Re: Csak akkor marad Ronaldo, ha ez a feltétele teljesül

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.06.19. 07:56

Szpari4Life írta:
BlancoAgilon38 írta:Ha ez igaz, akkor menjen a kva anyjába az összes milliárdjával!
Tegyük fel, valóban tartozik ennyivel. Milyen alapon követelőzik, mikor ez az összeg neki szó szerint aprópénz?
Mondom, ha igaz.

Szerintem sem feltétlen igaz ez, semmilyen szempontból nem érné meg neki, hisz a klubnál, a szurkolóknál is rontaná a megítélését, a pénztárcája meg nem lenne semmivel sem vastagabb.

Egyébként alapból hülyeség ez a "csak akkor marad" sztori, hisz ha jól tudom még 4 évig szerződés köti Madridhoz, így inkább fordítva igaz: csak akkor mehet Ronaldo, ha a Real vezetősége rábólint.

Ha kihúzza a gyufát, leküldhetik pihenni a Castillába. :D

BlancoAgilon38

Re: Csak akkor marad Ronaldo, ha ez a feltétele teljesül

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.06.19. 08:01

SuperDepor írta:most akkor van 13 millió font adótartozása amit ha kipenget minden ok, vagy adócsalás miatt büntetőeljárás zajlik ellene, mert a kettő nem ugyanaz

Ugyanakkor meg:

Real Madrid ready to pay Cristiano Ronaldo’s tax bill to keep him at the club and fend off Manchester United

By fucking "the Sun"

BlancoAgilon38

Re: Csak akkor marad Ronaldo, ha ez a feltétele teljesül

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.06.19. 08:01

SuperDepor írta:most akkor van 13 millió font adótartozása amit ha kipenget minden ok, vagy adócsalás miatt büntetőeljárás zajlik ellene, mert a kettő nem ugyanaz

Ugyanakkor meg:

Real Madrid ready to pay Cristiano Ronaldo’s tax bill to keep him at the club and fend off Manchester United

By fucking "the Sun"

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74995
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Csak akkor marad Ronaldo, ha ez a feltétele teljesül

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.06.19. 09:23

13 millió Font plusz bünti?
mi a fasz van, ennek is a szakállas törpének az apja a könyvelője?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

Re: Csak akkor marad Ronaldo, ha ez a feltétele teljesül

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.06.19. 10:10

Adamek írta:13 millió Font plusz bünti?
mi a fasz van, ennek is a szakállas törpének az apja a könyvelője?

Ő a legmenőbb könyvelő arrafelé. Mindenkit sittre juttat.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74995
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Csak akkor marad Ronaldo, ha ez a feltétele teljesül

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.06.19. 10:21

BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:13 millió Font plusz bünti?
mi a fasz van, ennek is a szakállas törpének az apja a könyvelője?

Ő a legmenőbb könyvelő arrafelé. Mindenkit sittre juttat.

egyébként ebben a cicaharcban most ki áll jobban? a törpe vagy a buzi csalt több adót? kié lesz az idei Aranyadóív?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

Re: Csak akkor marad Ronaldo, ha ez a feltétele teljesül

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.06.19. 11:36

Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:13 millió Font plusz bünti?
mi a fasz van, ennek is a szakállas törpének az apja a könyvelője?

Ő a legmenőbb könyvelő arrafelé. Mindenkit sittre juttat.

egyébként ebben a cicaharcban most ki áll jobban? a törpe vagy a buzi csalt több adót? kié lesz az idei Aranyadóív?

Te, én nem követem. A mostani számok alapján tudom mennyi RC sara, a másik félistenről nem emlékszem adatra.

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36794
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Csak akkor marad Ronaldo, ha ez a feltétele teljesül

HozzászólásSzerző: RC » 2017.06.19. 11:42

BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:Ő a legmenőbb könyvelő arrafelé. Mindenkit sittre juttat.

egyébként ebben a cicaharcban most ki áll jobban? a törpe vagy a buzi csalt több adót? kié lesz az idei Aranyadóív?

Te, én nem követem. A mostani számok alapján tudom mennyi RC sara, a másik félistenről nem emlékszem adatra.

Meg nem mondom, mennyi adót nem fizettem eddig be, de remélem a magyar igazságszolgáltatás is hasonlóan nagyvonalú, mint a spanyol.
SABARIA 1926


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 129 vendég