Vaskó álma: Európa Liga-döntő a Vasassal

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Vaskó álma: Európa Liga-döntő a Vasassal

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.06.17. 10:17

Budapest – Az eddigi átigazolásokról is megkérdezték.

Vaskó álma: Európa Liga-döntő a Vasassal


Hétfőn derül ki, hogy melyik csapatot kapja a Vasas az Európa Liga-selejtezők első fordulójában. Az NB I bronzérmese akár a skót Rangerst vagy a lengyel Lech Poznant is kaphatja, Vaskó Tamás ezzel együtt igencsak optimista.



 



"Szeretnénk minél tovább eljutni, akár a döntőbe is, mindenkinek ez a célja, aki elindul az Európa Ligában" - nyilatkozta a Digi Sport híradójának a 12-szeres válogatott hátvéd.



 




DIGI Sport 24



Május végén még a kupadöntőben volt érdekelt a Vasas labdarúgócsapata, június végén pedig már Európa Liga-selejtező vár a magyar bajnoki bronzérmesre. A DIGI Sport 24-nek a Remili Mohamed és Vaskó...




Korcsmár Zsolt távozása problémát jelentett a csapat számára, de nem sokáig. Csütörtökön Vít Benes érkezését jelentette be a klub, ám a cseh védő még nem edz a csapattal.



 



"Sok mindent nem hallottam róla. Remélhetőleg erősítése lesz a csapatnak, majd meglátjuk, szívesen fogadjuk, az biztos" - mondta a Sport 24-nek a Vasas csapatkapitánya, Remili Mohamed.



 



Benes tehát csapatkapitányi garanciát kapott a szívélyes fogadtatásra, ami még felhőtlenebb lenne, ha a jelenleg sérült Berecz Zsombor maradna a Vasasnál – a Hertha, a Genoa és a Ferencváros állítólagos érdeklődése ellenére is.



 



„A tavalyi év után nem kell sok motivációt adni a játékosoknak, főleg, hogy most az Európa Ligában is indulunk. A motivációval szerintem idén biztosan nem lesz gond” – tette hozzá Remili.



 




Élő közvetítés az átigazolási piac minden fejleményéről - NB1.hu



Magyarország - Féltucatnyi játékost küldenek el egy csapattól. Holman elmegy? Péntek 10.18: Herczeg András tervei A Loki vezetőedzője a Debrecen Televízió Köz-Ügy című műsorában elmondta, Danilovics helyett mindenképpen szerződtetni kell egy kapust, Osváth Attila (visszatért a Vasashoz, Angyalföldön kezdett) hiánya miatt jobb oldali védőt is igazolni kell, ráadásul ha Holman Dávid (Puskás Akadémia hívja) és Dusan Brkovics (a Vasas hívja) is elmegy, őket is pótolni kell.




Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51496
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Vaskó álma: Európa Liga-döntő a Vasassal

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.06.17. 10:28

Kép

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Vaskó álma: Európa Liga-döntő a Vasassal

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.06.17. 10:54

Egyébként a szakmai vezetők feladata, hogy reálisan fogalmazzanak meg célokat, a játékosnak meg az, hogy minden mérkőzésen a győzelemre törekedjen. Ez utóbbiból pedig logikusan természetesen az EL-döntő következik.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51496
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Vaskó álma: Európa Liga-döntő a Vasassal

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.06.17. 11:13

Reginald McFreez írta:Egyébként a szakmai vezetők feladata, hogy reálisan fogalmazzanak meg célokat, a játékosnak meg az, hogy minden mérkőzésen a győzelemre törekedjen. Ez utóbbiból pedig logikusan természetesen az EL-döntő következik.

hibás gondolatmenet, ismét úgy jártál fiam, mint amikor Szegedről autókáztál haza és Hajdúdorog utolsó utcáin ért a baj
ha mégis megmenekülnél, egy kézcsókra ismét elvárlak

BlancoAgilon38

Re: Vaskó álma: Európa Liga-döntő a Vasassal

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.06.17. 11:46

A két említett klubbbbb ellen nincs reális esély. A Rangers szerintem különösen fűtött, hogy megmutassa magát Európának. Mondjuk addig jó, míg az embernek vannak álmai.

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Vaskó álma: Európa Liga-döntő a Vasassal

HozzászólásSzerző: John McClane » 2017.06.17. 12:31

Ám legyen!Remélem Ristevski megint kihagyja a tizit!
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
Kamenev
Toborzórajáró
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2016.07.16. 20:24
Tartózkodási hely: Kelet-Európa

Re: Vaskó álma: Európa Liga-döntő a Vasassal

HozzászólásSzerző: Kamenev » 2017.06.17. 14:13

Korrekt. Vagy rá kell menni a bajnokságra, vagy az EL győzelemmel kell BL-be kerülni.
VASAS! AJAX!

A tespedtség, unalom és szomorúság lassabban, de pont olyan biztosan öl, mint a drog és az AIDS.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Vaskó álma: Európa Liga-döntő a Vasassal

HozzászólásSzerző: Gunners » 2017.06.17. 14:14

Én szurkolok nekik! Egész szimpatikus amit csinálnak a Vasasnál, kár hogy már az első körben is kaphatnak egy igencsak erős csapatot.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
bomba85
Világsztár
Hozzászólások: 10333
Csatlakozott: 2006.04.07. 09:00
Tartózkodási hely: LAS VEGAS - NEVADA
Kapcsolat:

Re: Vaskó álma: Európa Liga-döntő a Vasassal

HozzászólásSzerző: bomba85 » 2017.06.17. 22:32

Vasko messze az egyik kedvenc jatekosom ebbol a mai Vasasbol, de nem szeretem amikor valaki kishitu. Miert elegedunk meg megint a dontovel? Nem volt eleg lecke a Magyar Kupa? EL-GYOZELEM!!!! HAJRA VASAS!!!
HAJRÁ VASAS, HAJRÁ ANGYALFÖLD!!!
Külföldön pedig: GLORY, GLORY MAN UNITED!!! GIGGS FOREVER!!!
VEGAS BABY!!!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75059
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Vaskó álma: Európa Liga-döntő a Vasassal

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.06.17. 22:42

nincs is jó el-döntő Vaskó nélkül
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Westman
Tartalék
Hozzászólások: 1674
Csatlakozott: 2014.01.26. 10:19
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Vaskó álma: Európa Liga-döntő a Vasassal

HozzászólásSzerző: Westman » 2017.06.18. 09:43

Vajon mit szívott,vagy mennyit ivott mielőtt kérdezték?


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég