Élő közvetítés az átigazolási piac minden fejleményéről

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Élő közvetítés az átigazolási piac minden fejleményéről

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2017.06.08. 13:22

Adamek írta:
adrenalin69 írta:
Adamek írta:fax tudja kérik e vagy csak viszik
durván bajnokesélyesek lesznek, hátha lecserélik Pinyőt Jarnira

Nemtom! Azt mondják, hogy most fogadkozik a balga, hogy erősít, de lehet, hogy arra gondolt, hogy havonta 2-szer lemegy a terembe! Windeckerrel tuti nem lesznek bajnokok! Divatba jött ez a cserebere!

csak vele nem, de minden napra jut egy név, lassan feltöltik a második csapat kispadját is
és még az akadémiáról is kijöhet pár kis Puskás

Na az ő akadémiájuktól nem félek! Onnan, max. új Mészáros Lőrincek jönnek elő! Most sem volt egy sem a csapatban! Max. néha mutatóban a padon!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75015
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Élő közvetítés az átigazolási piac minden fejleményéről

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.06.08. 13:34

adrenalin69 írta:
Adamek írta:
adrenalin69 írta:Nemtom! Azt mondják, hogy most fogadkozik a balga, hogy erősít, de lehet, hogy arra gondolt, hogy havonta 2-szer lemegy a terembe! Windeckerrel tuti nem lesznek bajnokok! Divatba jött ez a cserebere!

csak vele nem, de minden napra jut egy név, lassan feltöltik a második csapat kispadját is
és még az akadémiáról is kijöhet pár kis Puskás

Na az ő akadémiájuktól nem félek! Onnan, max. új Mészáros Lőrincek jönnek elő! Most sem volt egy sem a csapatban! Max. néha mutatóban a padon!

ja, igazából én is gúnyosan írtam eztet
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Élő közvetítés az átigazolási piac minden fejleményéről

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2017.06.08. 14:59

Adamek írta:
adrenalin69 írta:
Adamek írta:csak vele nem, de minden napra jut egy név, lassan feltöltik a második csapat kispadját is
és még az akadémiáról is kijöhet pár kis Puskás

Na az ő akadémiájuktól nem félek! Onnan, max. új Mészáros Lőrincek jönnek elő! Most sem volt egy sem a csapatban! Max. néha mutatóban a padon!

ja, igazából én is gúnyosan írtam eztet

Ja, gondoltam! Valahol azért bosszantó, hogy a Videoton, Kövesd vagy felcsúf leszarhatja az egész bMLSZ ajánlást!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75015
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Élő közvetítés az átigazolási piac minden fejleményéről

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.06.08. 15:05

adrenalin69 írta:
Adamek írta:
adrenalin69 írta:Na az ő akadémiájuktól nem félek! Onnan, max. új Mészáros Lőrincek jönnek elő! Most sem volt egy sem a csapatban! Max. néha mutatóban a padon!

ja, igazából én is gúnyosan írtam eztet

Ja, gondoltam! Valahol azért bosszantó, hogy a Videoton, Kövesd vagy felcsúf leszarhatja az egész bMLSZ ajánlást!

nekem jó így, még pár havercsapat és lassan végleg kiszorulunk, talán el is adnak minket valami energiaitalos cégnek
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Élő közvetítés az átigazolási piac minden fejleményéről

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2017.06.08. 15:14

Adamek írta:
adrenalin69 írta:
Adamek írta:ja, igazából én is gúnyosan írtam eztet

Ja, gondoltam! Valahol azért bosszantó, hogy a Videoton, Kövesd vagy felcsúf leszarhatja az egész bMLSZ ajánlást!

nekem jó így, még pár havercsapat és lassan végleg kiszorulunk, talán el is adnak minket valami energiaitalos cégnek

Nem hinném! Nem fogja Kubatov elengedni azt a széket! Akkor már csak egy lenne a sok közül! Már nincs lasan fideszes, amelyiknek ne lenne csapata, klubja vagy ne lenne valamilyen szövetség elnöke!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Élő közvetítés az átigazolási piac minden fejleményéről

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2017.06.08. 16:16

Litauszki Újpest!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Élő közvetítés az átigazolási piac minden fejleményéről

HozzászólásSzerző: ManBat » 2017.06.08. 16:20

adrenalin69 írta:Litauszki Újpest!

nem meglepő
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Élő közvetítés az átigazolási piac minden fejleményéről

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2017.06.08. 16:36

ManBat írta:
adrenalin69 írta:Litauszki Újpest!

nem meglepő

Fene tudja! Vanczák is a fecsúfba és Korcsmár meg a Vasasba mnt!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Élő közvetítés az átigazolási piac minden fejleményéről

HozzászólásSzerző: ManBat » 2017.06.08. 18:29

adrenalin69 írta:
ManBat írta:
adrenalin69 írta:Litauszki Újpest!

nem meglepő

Fene tudja! Vanczák is a fecsúfba és Korcsmár meg a Vasasba mnt!

ha jól tudom, Lengyelországban nem játszott szinte semmit, szóval kb. csak ti tudjátok, hogyan lehet őt újra formába lendíteni + ő azért erősen újpesti kötődésű
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Élő közvetítés az átigazolási piac minden fejleményéről

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2017.06.08. 19:17

ManBat írta:
adrenalin69 írta:
ManBat írta:nem meglepő

Fene tudja! Vanczák is a fecsúfba és Korcsmár meg a Vasasba mnt!

ha jól tudom, Lengyelországban nem játszott szinte semmit, szóval kb. csak ti tudjátok, hogyan lehet őt újra formába lendíteni + ő azért erősen újpesti kötődésű

Nekem elég, ha azt a faszszopó Lazovicsot tényleg fejberúgja és már megérte hazahozni!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Élő közvetítés az átigazolási piac minden fejleményéről

HozzászólásSzerző: Gunners » 2017.06.08. 19:19

adrenalin69 írta:
ManBat írta:
adrenalin69 írta:Fene tudja! Vanczák is a fecsúfba és Korcsmár meg a Vasasba mnt!

ha jól tudom, Lengyelországban nem játszott szinte semmit, szóval kb. csak ti tudjátok, hogyan lehet őt újra formába lendíteni + ő azért erősen újpesti kötődésű

Nekem elég, ha azt a faszszopó Lazovicsot tényleg fejberúgja és már megérte hazahozni!

Én meg remélem hogy az a faszszopó Lazovics ver nektek egy mesterhármast szép csöndben majd. :D
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16518
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Élő közvetítés az átigazolási piac minden fejleményéről

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2017.06.08. 19:19

adrenalin69 írta:Litauszki Újpest!

Haliba befért volna. De sok sikert neki nálatok! Iszlai is megy hozzátok, vagy Debrecenbe. Nagy Gábort visszahozná Géza Haliwoodba.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Élő közvetítés az átigazolási piac minden fejleményéről

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2017.06.08. 20:24

Gunners írta:
adrenalin69 írta:
ManBat írta:ha jól tudom, Lengyelországban nem játszott szinte semmit, szóval kb. csak ti tudjátok, hogyan lehet őt újra formába lendíteni + ő azért erősen újpesti kötődésű

Nekem elég, ha azt a faszszopó Lazovicsot tényleg fejberúgja és már megérte hazahozni!

Én meg remélem hogy az a faszszopó Lazovics ver nektek egy mesterhármast szép csöndben majd. :D

Ha olyan marad a bíráskodás, amilyen volt, akkor előfordulhat!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Élő közvetítés az átigazolási piac minden fejleményéről

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.06.09. 16:27

"A csakfoci.hu információi szerint a Puskás Akadémia szakvezetője, Pintér Attila az NB I egyik legjobb légiósát, a bajnok Budapest Honvéd olasz támadóját, Davide Lanzafamét is megpróbálja szerződtetni a nyáron."
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Élő közvetítés az átigazolási piac minden fejleményéről

HozzászólásSzerző: inreallife » 2017.06.13. 18:04

az milyen mar, a fel kispesti bajnok csapatot meg akarja venni a felcsut. lesz itt olyan forumhangulat, hogy csak na...
kubatov takarodj!

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Élő közvetítés az átigazolási piac minden fejleményéről

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2017.06.20. 13:44

Simon Ádámnak örülök, hogy visszajött a Haliba. Ők anno Iszlaival alkottak jó párost, de ugye Iszlai most valószínűleg elmegy. Kíváncsi leszek Pinte Patrikra, elég fiatal még, talán jó lesz. Van egy ausztrál is próbajátékon George Howard, ugyanaz a managere, mint Williamsnek, ha ugyanolyan jó, akkor jöhet. talán bejön nekünk ez az ausztrál vonal :)
Az osztrák III-ból, meg a Serie B tartalékcsapatából történő igazolásokkal nem nagyon tudok mit kezdeni. Ami még hír, hogy Jagodics Zoli helyett Csordás Csaba lesz a pályaedző. Jagó hova megy? Tudja valaki Hali szurkoló?
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16518
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Élő közvetítés az átigazolási piac minden fejleményéről

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2017.06.20. 15:02

nick2005 írta:Simon Ádámnak örülök, hogy visszajött a Haliba. Ők anno Iszlaival alkottak jó párost, de ugye Iszlai most valószínűleg elmegy. Kíváncsi leszek Pinte Patrikra, elég fiatal még, talán jó lesz. Van egy ausztrál is próbajátékon George Howard, ugyanaz a managere, mint Williamsnek, ha ugyanolyan jó, akkor jöhet. talán bejön nekünk ez az ausztrál vonal :)
Az osztrák III-ból, meg a Serie B tartalékcsapatából történő igazolásokkal nem nagyon tudok mit kezdeni. Ami még hír, hogy Jagodics Zoli helyett Csordás Csaba lesz a pályaedző. Jagó hova megy? Tudja valaki Hali szurkoló?

Még nem biztos Iszi távozása, Béláék tesznek egy utolsó kísérletet a marasztalására. Pinte és Tóth még fiatalok, előbbinek nem rossz az előélete, de sanszosan inkább az u19-es csapatnál játszanak majd. Egy befejező csatár még jön mindenképp, valószínűleg külföldi. Hátha megtaláljuk 5 év után Kenő utódját :D
Az öreg Jagóval nem tudom mi lesz, a fia annak ellenére játszott igen sokat, hogy sokszor nem tűnt túl magabiztos védőnek.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Élő közvetítés az átigazolási piac minden fejleményéről

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2017.06.20. 17:01

Savaria1919 írta:
nick2005 írta:Simon Ádámnak örülök, hogy visszajött a Haliba. Ők anno Iszlaival alkottak jó párost, de ugye Iszlai most valószínűleg elmegy. Kíváncsi leszek Pinte Patrikra, elég fiatal még, talán jó lesz. Van egy ausztrál is próbajátékon George Howard, ugyanaz a managere, mint Williamsnek, ha ugyanolyan jó, akkor jöhet. talán bejön nekünk ez az ausztrál vonal :)
Az osztrák III-ból, meg a Serie B tartalékcsapatából történő igazolásokkal nem nagyon tudok mit kezdeni. Ami még hír, hogy Jagodics Zoli helyett Csordás Csaba lesz a pályaedző. Jagó hova megy? Tudja valaki Hali szurkoló?

Még nem biztos Iszi távozása, Béláék tesznek egy utolsó kísérletet a marasztalására. Pinte és Tóth még fiatalok, előbbinek nem rossz az előélete, de sanszosan inkább az u19-es csapatnál játszanak majd. Egy befejező csatár még jön mindenképp, valószínűleg külföldi. Hátha megtaláljuk 5 év után Kenő utódját :D
Az öreg Jagóval nem tudom mi lesz, a fia annak ellenére játszott igen sokat, hogy sokszor nem tűnt túl magabiztos védőnek.


Nem lehet, hogy Jagó Sopronban kap valamilyen szerepet? Ott a teljes szakmai stáb távozott és végülis a fiókcsapatunk. Nem hallottam semmit, csak magam raktam össze, így lehet, hogy teljes tévúton vagyok.
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
G_Gergely
Serdülõ
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2016.05.04. 16:34
Tartózkodási hely: a Föld nevű bolygó...

Re: Élő közvetítés az átigazolási piac minden fejleményéről

HozzászólásSzerző: G_Gergely » 2017.07.15. 14:34

Gunners írta:
adrenalin69 írta:
ManBat írta:ha jól tudom, Lengyelországban nem játszott szinte semmit, szóval kb. csak ti tudjátok, hogyan lehet őt újra formába lendíteni + ő azért erősen újpesti kötődésű

Nekem elég, ha azt a faszszopó Lazovicsot tényleg fejberúgja és már megérte hazahozni!

Én meg remélem hogy az a faszszopó Lazovics ver nektek egy mesterhármast szép csöndben majd. :D

Azt a fasszopó Lazovicsot mondod aki a fasszopó vidiben játszik a fasszopó fehérváriaknál????

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Élő közvetítés az átigazolási piac minden fejleményéről

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2017.07.15. 14:51

G_Gergely írta:
Gunners írta:
adrenalin69 írta:Nekem elég, ha azt a faszszopó Lazovicsot tényleg fejberúgja és már megérte hazahozni!

Én meg remélem hogy az a faszszopó Lazovics ver nektek egy mesterhármast szép csöndben majd. :D

Azt a fasszopó Lazovicsot mondod aki a fasszopó vidiben játszik a fasszopó fehérváriaknál????
:D :cool:
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Lord Percy valamint 274 vendég