Dani Alves legnagyobb elenfelei ellen szerezné meg 35. trófeáját

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Dani Alves legnagyobb elenfelei ellen szerezné meg 35. trófeáját

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.06.02. 11:17

Cardiff - Kettőzött erővel küzd majd a Real Madrid ellen.

Dani Alves legnagyobb elenfelei ellen szerezné meg 35. trófeáját


Dani Alves egy igazi mókamester, egy jókedvű, vidám figura, aki nagyon jófej, mindemellett pedig egy kiváló játékos is. Nem csak a pályán töltött be nagyon fontos szerepet a Barcelona csapatában, hanem azon kívül is, hiszen az öltözőben ő felelt a hangulatért. Barcelonai pályafutása alatt mindent elért, ám mégis távozott, hiszen úgy érezte, nem bántak vele megfelelően a vezetők, így ingyen az olasz Juventushoz került, ahol idén megadatott neki, hogy a BL-döntőben játsszon a korábbi csapata legnagyobb riválisa ellen.



 



„3 hónappal ezelőtt, amikor a PSG ellen a Barcelona valami elképesztő módon fordított, akkor én a meccset a díványomon néztem. Azt gondolhatják az újságokból, hogy azt reméltem, hogy régi csapatom veszíteni fog, de amikor Neymar tesóm belőtte azt a csodálatos szabadot, akkor felugrottam és azt kiabáltam, hogy Vamooooos! Sergio Roberto 95. percben szerzett góljánál pedig mint minden Barcelona szurkoló megörültem, mert az az igazság, hogy a Barca csapata ott van a szívemben” -írta Dani Alves a The Players Tribune-nek.



 



Nagyon sokat kellett tennie azért, hogy idáig juthasson, hiszen nagyon szegény körülmények között nőt fel



 



Betonágya volt, a házuknak nedves talaj szaga volt, biciklije is csak egy volt a családnak, amit úgy döntöttek el, hogy Danié vagy a tesójáé legyen, hogy versenyeztek egymással, ki tud jobban segíteni édesapjának, aki a farmjukon dolgozott. 13 évesen került be egy akadémiára, ami elmondása szerint olyan volt, mint egy börtön, ráadásul a körülmények sem voltak a legjobbak, hiszen édesapjától kapott ruhákat rögtön az első nap el is lopták.



 



<blockquote class="embedly-card"><h4><a href="http://nb1.hu/nemzetkozi-labdarugas/ibrahimovic-egyszeruen-emberfeletti">Ibrahimovic egyszerűen emberfeletti - NB1.hu</a></h4><p>Ez hihetetlen</p></blockquote>


<script async src="//cdn.embedly.com/widgets/platform.js" charset="UTF-8"></script> 




Nem érezte ott jól magát, ám amikor 18 évesen a Bahiában játszott, akkor megkapta élete nagy lehetőségét. Odajött hozzá egy játékosmegfigyelő, aki csak annyit mondott: A Sevilla le szeretne igazolni, tudod hol van? Alves természetesen bólintott, pedig fogalma nem volt, hol is található a város valójában.



 



Így került hát Spanyolországba, ahol már mindenki ismeri a történetét és azt is, hogy mit is ért el Dani Alves, aki 34 évesen megnyerheti szombaton a 35. trófeáját is, ami valami nagyszerű siker lenne, főleg annak a srácnak, aki gyerekkorában egy vizes talajú, rozoga házikóban lakott.



 



Nagy László


Avatar
Seth
Sztár
Hozzászólások: 4446
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32

Re: Dani Alves legnagyobb elenfelei ellen szerezné meg 35. trófeáját

HozzászólásSzerző: Seth » 2017.06.02. 11:38

https://www.theplayerstribune.com/dani- ... he-secret/

Ez az eredeti cikk. Erősen ajánlott olvasmány mindenkinek.
DVTK - FC BARCELONA


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 74 vendég