Edzői reakciók a Ferencváros kupagyőzelme után

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Edzői reakciók a Ferencváros kupagyőzelme után

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.05.31. 22:42

Budapest - Doll a jó védekezésben látja a sikerük titkát.

Edzői reakciók a Ferencváros kupagyőzelme után


Thomas Doll (Ferencváros): „Tudtam, hogy nehéz meccs lesz, hiszen a Vasas igencsak jó csapattal rendelkezik. Nem tudom, hogy szabályos volt-e a második gólunk, ezt vissza kell még néznem, annyi biztos, hogy könnyebb lett volna a mérkőzés, ha megadják. Nagyon büszke vagyok a játékosaimra, megmutattuk, hogy van tartásunk és egyúttal gratulálok a Vasasnak is.”



 



A nyolcvanadik percig nagyon jó mérkőzés volt, utána azonban sajnálatos módon nemcsak a labdarúgásról szólt. A védekezés terén sokkal jobban teljesítettünk, mint az előző meccseken, ugyanakkor néha túlzottan könnyedén adtuk el a labdát elöl, és idegesen reagáltunk bizonyos szituációkban.”



 



Most az a fontos, hogy Lovrencsics Gergő jól legyen, innen üdvözöljük, a végén a fiúk érte is küzdöttek. Nem volt jó idényünk, nagyon sok gonddal küzdöttünk. Lehet, hogy nem ma játszottunk a legjobban, de most küzdöttünk a leginkább, és ezért gratuláció járt a fiúknak. Zsinórban harmadszor lettünk kupagyőztesek, ami egyedülálló.”



 



<blockquote class="embedly-card"><h4><a href="http://nb1.hu/hazai-labdarugas/mento-vitte-el-a-kupadontorol-a-valogatott-szelsot">Mentő vitte el a kupadöntőről a válogatott szélsőt - videó! - NB1.hu</a></h4><p>Eszméletét vesztette a Fradi labdarúgója</p></blockquote>


 



<script async src="//cdn.embedly.com/widgets/platform.js" charset="UTF-8"></script>

Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google Adsense [Bot], Szarka valamint 35 vendég