Két legendás csapat találkozása az Európa Liga döntőjében

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51162
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Két legendás csapat találkozása az Európa Liga döntőjében

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.05.25. 11:54

BlancoAgilon38 írta:
Maradonapoli írta:
BlancoAgilon38 írta:Szeretlek, Imi.

ennek őszintén örülök :)

Most írtam Ádámnak, hogy nem vagyok buzi. Tök jó.

helyes, helyes én se és még keresztény is vagyok, lehetnék simán kormánytag is

BlancoAgilon38

Re: Két legendás csapat találkozása az Európa Liga döntőjében

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.05.25. 12:00

Maradonapoli írta:
BlancoAgilon38 írta:
Maradonapoli írta:ennek őszintén örülök :)

Most írtam Ádámnak, hogy nem vagyok buzi. Tök jó.

helyes, helyes én se és még keresztény is vagyok, lehetnék simán kormánytag is

Ez tök fasza. Simogathatlak ezért néha?

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51162
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Két legendás csapat találkozása az Európa Liga döntőjében

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.05.25. 12:05

BlancoAgilon38 írta:
Maradonapoli írta:
BlancoAgilon38 írta:Most írtam Ádámnak, hogy nem vagyok buzi. Tök jó.

helyes, helyes én se és még keresztény is vagyok, lehetnék simán kormánytag is

Ez tök fasza. Simogathatlak ezért néha?

nem vagyok macska jancsi, inkább tekintsünk el ettől

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Két legendás csapat találkozása az Európa Liga döntőjében

HozzászólásSzerző: nyúl » 2017.05.25. 12:09

Fosadék meccs volt, ameddig láttam. Szerencsére elaludtam a 2. félidő elején.

BlancoAgilon38

Re: Két legendás csapat találkozása az Európa Liga döntőjében

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.05.25. 12:10

nyúl írta:Fosadék meccs volt, ameddig láttam. Szerencsére elaludtam a 2. félidő elején.

Tüskés köcsög...
Hopp, ezt nem ide akartam, bocsesz Ádám! :)

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Két legendás csapat találkozása az Európa Liga döntőjében

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.05.25. 12:22

nyúl írta:Fosadék meccs volt, ameddig láttam. Szerencsére elaludtam a 2. félidő elején.

én 15 percet láttam a végéből, az atomszar volt, kábé egy közepesen szar novemberi nb1-es meccs, az Ajax olyan tempóban épített támadásokat mint egy kiesőjelölt MTK
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Spawn
Légiós
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2009.05.06. 00:00
Tartózkodási hely: London

Re: Két legendás csapat találkozása az Európa Liga döntőjében

HozzászólásSzerző: Spawn » 2017.05.25. 12:39

Adamek írta:
nyúl írta:Fosadék meccs volt, ameddig láttam. Szerencsére elaludtam a 2. félidő elején.

én 15 percet láttam a végéből, az atomszar volt, kábé egy közepesen szar novemberi nb1-es meccs, az Ajax olyan tempóban épített támadásokat mint egy kiesőjelölt MTK


Írta is valaki hogy az Ajaxot tegnap lehet egy jobb formában levő NB1-es csapat is elkapta volna. :) Mintha megrettentek volna a lehetőségtől vagy nem tudom, mi volt velük.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51162
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Két legendás csapat találkozása az Európa Liga döntőjében

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.05.25. 12:40

Adamek írta:
nyúl írta:Fosadék meccs volt, ameddig láttam. Szerencsére elaludtam a 2. félidő elején.

én 15 percet láttam a végéből, az atomszar volt, kábé egy közepesen szar novemberi nb1-es meccs, az Ajax olyan tempóban épített támadásokat mint egy kiesőjelölt MTK

A mérkőzésre rányomta a tét a bélyegét, ugyanakkor a labda gömbölyű, így akár némi szerencsével a holland csapat is nyerhetett volna. A küzdőszellem dominált, egyik találat sem a kapuson múlott. A közönség viszont együtt élt a meccsel, és a játékvezető is kézben tartotta az összecsapást. Az Ajax rossz ütemben kapta a gólokat, ugyanakkor az angoloknak a győzelmet nem kell megmagyarázni, egységesebbnek tűnt a csapatuk. Küzdeni tudásból mindkét csapat jelesre vizsgázott. Az Ajax lehetőségei is megvoltak, de nem tudták gólra váltani, bátran támadott mindkét fél, rendkívül kiegyenlített volt a játék. Igazi kupahangulat volt a stadionban. A holland támadások belehaltak a szépségbe, a manchesteri gólok védhetetlen bombák voltak. Merész edzői húzások jellemezték a taktikai felállásokat. Az angolok többször meghúzták a széleken utána pedig eldugták a labdát. Mindkét csapat mindent megtett a győzelemért. Az Ajax sallangmentes megoldásai közül legalább egy gót érdemelt volna. Összességében kiváló mérkőzést láthattak a kilátogatók és a televíziónézők.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Két legendás csapat találkozása az Európa Liga döntőjében

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.05.25. 13:05

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
nyúl írta:Fosadék meccs volt, ameddig láttam. Szerencsére elaludtam a 2. félidő elején.

én 15 percet láttam a végéből, az atomszar volt, kábé egy közepesen szar novemberi nb1-es meccs, az Ajax olyan tempóban épített támadásokat mint egy kiesőjelölt MTK

A mérkőzésre rányomta a tét a bélyegét, ugyanakkor a labda gömbölyű, így akár némi szerencsével a holland csapat is nyerhetett volna. A küzdőszellem dominált, egyik találat sem a kapuson múlott. A közönség viszont együtt élt a meccsel, és a játékvezető is kézben tartotta az összecsapást. Az Ajax rossz ütemben kapta a gólokat, ugyanakkor az angoloknak a győzelmet nem kell megmagyarázni, egységesebbnek tűnt a csapatuk. Küzdeni tudásból mindkét csapat jelesre vizsgázott. Az Ajax lehetőségei is megvoltak, de nem tudták gólra váltani, bátran támadott mindkét fél, rendkívül kiegyenlített volt a játék. Igazi kupahangulat volt a stadionban. A holland támadások belehaltak a szépségbe, a manchesteri gólok védhetetlen bombák voltak. Merész edzői húzások jellemezték a taktikai felállásokat. Az angolok többször meghúzták a széleken utána pedig eldugták a labdát. Mindkét csapat mindent megtett a győzelemért. Az Ajax sallangmentes megoldásai közül legalább egy gót érdemelt volna. Összességében kiváló mérkőzést láthattak a kilátogatók és a televíziónézők.

Ű bazmeg, ezért már tuti fizetned kellett a közhelyszótár nonprofitnak. :)
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: RAUL7 valamint 90 vendég