Novothny Soma: Óriási erőt adtak a szurkolók

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Novothny Soma: Óriási erőt adtak a szurkolók

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.05.22. 17:33

Miskolc – A DVTK számára minden mérkőzés nagy téttel bír ebben a félévben

Novothny Soma: Óriási erőt adtak a szurkolók


Míg tíz forduló után sereghajtó volt, a téli szünet heteiben már éppen bennmaradó pozícióban állt a DVTK. Mióta Bódog Tamás márciusban átvette a szakmai munkát, lényegesen eredményesebb a csapat, amely az utóbbi hetekben mégis megtorpant, s sorsa még az utolsó játéknap előtt is kérdéses. Az viszont nem, hogy telt ház lesz a borsodi együttes és a Debrecen szombati, Mezőkövesden sorra kerülő kiesési rangadóján.



 



„A középpálya dominált a mérkőzésen, bár úgy érzem, inkább a hazaiaknak volt izgulnivalójuk. Egyik csapat sem akart kikapni, így ezúttal elmaradtak a komoly lehetőségek. Mostantól csakis a Debrecenre koncentrálunk – nyilatkozta az nb1.hu-nak a szombaton 0-0-ra végződő MTK Budapest–DVTK találkozó után a vendégek játékosa, Novothny Soma.



 



Igaz, hogy a Hungária körúton a nagyobb teher az MTK-t nyomta (hiszen a Mezőkövesd győzelme miatt a kékek a vereséggel kiestek volna - a szerk.), a miskolciaktól az idény végén Újpestre távozó támadó azt mondta: a DVTK számára minden mérkőzés nagy téttel bír ebben a félévben.



 




Még egy meccs, amin tele lesz a stadion - NB1.hu



Elfogytak a jegyek a Diósgyőr-Lokira




 



„Nyilván az MTK ellen is nagy volt a tét, de Bódog Tamás érkezése óta nekünk minden mérkőzés ilyen volt. A bajnokság bizonyos szakaszában szinte reménytelennek tűnt a helyzetünk, mégis hoztuk a kritikus mérkőzéseket, s visszakapaszkodtunk úgy a tabellán, hogy még mindig a saját kezünkben van a sorsunk. Ez nagy tett ebben az évben, hiszen nagyon beszorultunk” – emlékeztetett Novothny, aki a szombati párharcra is utalt. „Egy meccs van hátra, két kiesés elől menekülő csatája következik. Mezőkövesden nagyon remélem, telt ház lesz, hiszen szombaton is rengetegen szurkoltak nekünk, s ez óriási erőt adott. Szeretnénk a szurkolóinkkal együtt ünnepelni a mérkőzés végén” – tette hozzá. 



 



Novothny vágyának teljesüléséhez már "csupán" az eredményességnek kell stimmelni, hiszen a hazai szektorokba értékesíthető belépőjegyek több mint öt nappal a kezdő sípszó előtt, hétfőn 16 órakor elfogytak.


Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Novothny Soma: Óriási erőt adtak a szurkolók

HozzászólásSzerző: ManBat » 2017.05.23. 20:01

nem emlékszem rá, hogy a Vidi táborral valaha is komoly fasírt lett volna, ehhez képest ez elég kicsinyes
Kép
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Novothny Soma: Óriási erőt adtak a szurkolók

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.05.23. 20:03

ManBat írta:nem emlékszem rá, hogy a Vidi táborral valaha is komoly fasírt lett volna, ehhez képest ez elég kicsinyes
Kép

túléljük
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

redblueheart
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2010.06.19. 11:06
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Novothny Soma: Óriási erőt adtak a szurkolók

HozzászólásSzerző: redblueheart » 2017.05.23. 20:36

ManBat írta:nem emlékszem rá, hogy a Vidi táborral valaha is komoly fasírt lett volna, ehhez képest ez elég kicsinyes
Kép

Szerintem a 2012. február 22-én, Miskolcon játszott meccs óta van fasírt:

"Ami változik: ha a Diósgyőr az ellenfél, akkor mostantól parázs, ellenséges hangulatú mérkőzések várhatóak. Két éve ajándékot adtunk Szántai Ákosnak, most kőzáport kaptunk cserébe..."

A miskolciakkal hosszú éveken át igen szoros barátságot ápolt az RBD, majd 2000 utáni időszakban már néhány apróbb összezördülés következtében egyre inkább a semleges viszony volt a felek között. Szándékaink most sem voltak ellenségesek, ezért is lepődtünk meg, a történéseken."

http://www.rbd.ultras.hu/uj/htm/beszamolok.php?id=2412

Én is kint voltam azon meccsen - helyi ismerősökkel a napos oldalon -, valóban volt bunyó meg dobálózás.

Én személy szerint inkább az MTK kiesésének örülnék.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Novothny Soma: Óriási erőt adtak a szurkolók

HozzászólásSzerző: ManBat » 2017.05.23. 21:14

redblueheart írta:
ManBat írta:nem emlékszem rá, hogy a Vidi táborral valaha is komoly fasírt lett volna, ehhez képest ez elég kicsinyes
Kép

Szerintem a 2012. február 22-én, Miskolcon játszott meccs óta van fasírt:

"Ami változik: ha a Diósgyőr az ellenfél, akkor mostantól parázs, ellenséges hangulatú mérkőzések várhatóak. Két éve ajándékot adtunk Szántai Ákosnak, most kőzáport kaptunk cserébe..."

A miskolciakkal hosszú éveken át igen szoros barátságot ápolt az RBD, majd 2000 utáni időszakban már néhány apróbb összezördülés következtében egyre inkább a semleges viszony volt a felek között. Szándékaink most sem voltak ellenségesek, ezért is lepődtünk meg, a történéseken."

http://www.rbd.ultras.hu/uj/htm/beszamolok.php?id=2412

Én is kint voltam azon meccsen - helyi ismerősökkel a napos oldalon -, valóban volt bunyó meg dobálózás.

Én személy szerint inkább az MTK kiesésének örülnék.

no, erről nem tudtam, és nem is értem az okát
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 108 vendég