Vége Pontes debreceni karrierjének - HIVATALOS

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40740
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Vége Pontes debreceni karrierjének - HIVATALOS

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.05.22. 16:48

Elfogyott az összes jegy a meccsre.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51419
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Vége Pontes debreceni karrierjének - HIVATALOS

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.05.22. 16:49

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:hova a kapkodás, elég lett volna a félidőben hétvégén

Nápolyban egyszer csináltak ilyet :)

mond kendnek valamit a Krémer Karcsi név?

Tornyi Barnával legázoltuk 97-ben (vagy 98-ban?) a nagy visszatérés alkalmával a Kispestjét 5:1-re. Ha jól emlékszem, Csőke Gerinek és talán Karcsinak is az volt az első és uccsó nb1-es meccse, sőt talán momentumuk is a profinak nevezett magyar fodballban. Persze Cipf Zoli és Horváth Dezső?? is megérne egy létániát... Téger asszem szögletből csavart be egy gólt, Kulcsár és Jakab is talán betalált, de utóbbiakban már nem vagyok annyira biztos.
Hajdó sporti vezette a meccset. Az apeh meg lefoglalta a meccs után a bevételt.

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10381
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Vége Pontes debreceni karrierjének - HIVATALOS

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2017.05.22. 17:49

Azt nem tudom, hogy most már mindig ez lesz, hogy ha szarban vagyunk, akkor előkaparjuk Bandit? Szerencsétlent hányszor akarják még odarángatni? Az esélyeink ugyanazok valószínűleg így is.
DEBRECENI VSC

aszurkolo
Világsztár
Hozzászólások: 13606
Csatlakozott: 2005.11.05. 22:16
Tartózkodási hely: Kitiltva

Re: Vége Pontes debreceni karrierjének - HIVATALOS

HozzászólásSzerző: aszurkolo » 2017.05.22. 18:45

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:Nápolyban egyszer csináltak ilyet :)

mond kendnek valamit a Krémer Karcsi név?

Tornyi Barnával legázoltuk 97-ben (vagy 98-ban?) a nagy visszatérés alkalmával a Kispestjét 5:1-re. Ha jól emlékszem, Csőke Gerinek és talán Karcsinak is az volt az első és uccsó nb1-es meccse, sőt talán momentumuk is a profinak nevezett magyar fodballban. Persze Cipf Zoli és Horváth Dezső?? is megérne egy létániát... Téger asszem szögletből csavart be egy gólt, Kulcsár és Jakab is talán betalált, de utóbbiakban már nem vagyok annyira biztos.
Hajdó sporti vezette a meccset. Az apeh meg lefoglalta a meccs után a bevételt.

https://www.youtube.com/watch?v=MaGKQGs3LEQ
jó volt, én is láttam, a győztes osztályozó utáni első meccs, ráadásul tévéközvetítéses (ez akkor nagy szó volt) ;)

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51419
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Vége Pontes debreceni karrierjének - HIVATALOS

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.05.22. 18:50

aszurkolo írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:mond kendnek valamit a Krémer Karcsi név?

Tornyi Barnával legázoltuk 97-ben (vagy 98-ban?) a nagy visszatérés alkalmával a Kispestjét 5:1-re. Ha jól emlékszem, Csőke Gerinek és talán Karcsinak is az volt az első és uccsó nb1-es meccse, sőt talán momentumuk is a profinak nevezett magyar fodballban. Persze Cipf Zoli és Horváth Dezső?? is megérne egy létániát... Téger asszem szögletből csavart be egy gólt, Kulcsár és Jakab is talán betalált, de utóbbiakban már nem vagyok annyira biztos.
Hajdó sporti vezette a meccset. Az apeh meg lefoglalta a meccs után a bevételt.

https://www.youtube.com/watch?v=MaGKQGs3LEQ
jó volt, én is láttam, a győztes osztályozó utáni első meccs, ráadásul tévéközvetítéses (ez akkor nagy szó volt) ;)

jaja, nekem is legszebb diósgyőri élményeim egyike :)

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Vége Pontes debreceni karrierjének - HIVATALOS

HozzászólásSzerző: nyúl » 2017.05.22. 18:57

Reménytelen volt az ipse, de Bandit ilyen helyzetbe hozni... Hogy nem süllyed el Szima és Róka?
Sajnos eső után köpönyeg. Ha 6 fordulóval előbb lépik meg, simán bennmaradtunk volna.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Vége Pontes debreceni karrierjének - HIVATALOS

HozzászólásSzerző: Gunners » 2017.05.22. 19:05

Csúnya rábaszás lesz valamelyik csapatnál. Az MTK közel sem olyan szar szerintem hogy ne nyerjenek Pakson, főleg ilyen nehéz helyzetben amiben vannak. Paksnak tök mindegy a meccs.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
absinthe
Ifista
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2011.02.28. 16:11

Re: Vége Pontes debreceni karrierjének - HIVATALOS

HozzászólásSzerző: absinthe » 2017.05.22. 19:14

Maradonapoli írta:
aszurkolo írta:
Maradonapoli írta:Tornyi Barnával legázoltuk 97-ben (vagy 98-ban?) a nagy visszatérés alkalmával a Kispestjét 5:1-re. Ha jól emlékszem, Csőke Gerinek és talán Karcsinak is az volt az első és uccsó nb1-es meccse, sőt talán momentumuk is a profinak nevezett magyar fodballban. Persze Cipf Zoli és Horváth Dezső?? is megérne egy létániát... Téger asszem szögletből csavart be egy gólt, Kulcsár és Jakab is talán betalált, de utóbbiakban már nem vagyok annyira biztos.
Hajdó sporti vezette a meccset. Az apeh meg lefoglalta a meccs után a bevételt.

https://www.youtube.com/watch?v=MaGKQGs3LEQ
jó volt, én is láttam, a győztes osztályozó utáni első meccs, ráadásul tévéközvetítéses (ez akkor nagy szó volt) ;)

jaja, nekem is legszebb diósgyőri élményeim egyike :)

https://www.youtube.com/watch?v=LagyPkLPics
nekem ez életem egyik, ha nem a legnagyobb meccse! :)
A futballban a "ha" nem játszik.
Puskás Ferenc

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Vége Pontes debreceni karrierjének - HIVATALOS

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.05.22. 19:50

nyúl írta:Reménytelen volt az ipse, de Bandit ilyen helyzetbe hozni... Hogy nem süllyed el Szima és Róka?
Sajnos eső után köpönyeg. Ha 6 fordulóval előbb lépik meg, simán bennmaradtunk volna.

Bajnoki címek, BL, EL... és egy kiesés a végére... zárójelben jegyzem meg, hogy egyébként az akadémia meg csak vegetál a keze alatt, pedig ott aztán - nem csupán - elvileg megvannak a szükséges feltételek a minőségi munkához.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Vége Pontes debreceni karrierjének - HIVATALOS

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2017.05.22. 20:11

Westman írta:
alehndr írta:
ManBat írta:nabaszdmeg

Bandival nyernek is szvsz, de azt MTK meg tuti nem fog nyerni.


A Paks az MTK-nak is oda fog feküdni ahogy a Kövesdnek is oda feküdt. Mernék veled fogadni egy sörözésben.

Ez a lefekvés a fixa ideád? Mindenki mindenkinek? Otthon minden rendben a lefekvéssel?
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Vége Pontes debreceni karrierjének - HIVATALOS

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.05.22. 20:26

Dilettáns barmok, senkiházi faszkalapok.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Vége Pontes debreceni karrierjének - HIVATALOS

HozzászólásSzerző: nyúl » 2017.05.22. 21:54

Reginald McFreez írta:
nyúl írta:Reménytelen volt az ipse, de Bandit ilyen helyzetbe hozni... Hogy nem süllyed el Szima és Róka?
Sajnos eső után köpönyeg. Ha 6 fordulóval előbb lépik meg, simán bennmaradtunk volna.

Bajnoki címek, BL, EL... és egy kiesés a végére... zárójelben jegyzem meg, hogy egyébként az akadémia meg csak vegetál a keze alatt, pedig ott aztán - nem csupán - elvileg megvannak a szükséges feltételek a minőségi munkához.

Nem látok bele. Annyi biztos, hogy a komplett akadémiai rendszer terített betli.

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Vége Pontes debreceni karrierjének - HIVATALOS

HozzászólásSzerző: Libritor » 2017.05.23. 00:15

Ezzel csak sikerült eltávolítani a komplett portugál brigádot. Valahogy egy külföldi sem húzza sokáig Debrecenben.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Vége Pontes debreceni karrierjének - HIVATALOS

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.05.23. 00:33

Libritor írta:Ezzel csak sikerült eltávolítani a komplett portugál brigádot. Valahogy egy külföldi sem húzza sokáig Debrecenben.

Beránek másfél évig húzta, aztán neki is elege lett. Az ok egyértelműen Szima, a haveri sleppje és a faszkalap önkormányzat. Egyiküket sem a szurkolók üldözték el. Pontest sem, Scasnyt sem. Maximum megosztottak voltak az eredménytelenségük miatt. A portugált még a kiesés szélére sodródás ellenére is elég sokan pártolták. Ez elég sokatmondó. Látják az emberek, hogy tudatosan kivéreztették a klubot az elmúlt években, logikus következmény a mai állapot, másrészt érzik, hogy ami marad, az a tömény posvány. Kisstílű, a pozíciójukat féltő szakmai nímandokkal, talpnyaló haverokkal.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Vége Pontes debreceni karrierjének - HIVATALOS

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2017.05.23. 06:56

adrenalin69 írta:
Westman írta:
alehndr írta:Bandival nyernek is szvsz, de azt MTK meg tuti nem fog nyerni.


A Paks az MTK-nak is oda fog feküdni ahogy a Kövesdnek is oda feküdt. Mernék veled fogadni egy sörözésben.

Ez a lefekvés a fixa ideád? Mindenki mindenkinek? Otthon minden rendben a lefekvéssel?
:D
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 167 vendég